Поросенка• 30 июля 2023
Ролети день-ніч
Підкажіть, у кого такі ролети дуже світлого кольору, практично білі-через них ввечері не видно кімнату знадвору? Дякую.
Кава з адреналіном• 30 июля 2023
Є в сусідів навпроти.
Ну, я вже знаю якого кольору в них білизна.
Смурфетта• 30 июля 2023
Прямо в окно не смотрела,т.к. 5 этаж, но вечером при включенном свете с улицы ничего не видно.
Поросенка
• 30 июля 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Є в сусідів навпроти.
Блін. Тобто вони їх закривають, А ви все одно все бачите?
к.Буланова• 30 июля 2023
В нас білі одні, інші салотові, дуже сонячна сторона, нічого не видно, але в нас п´ятий поверх, якщо зовсім поруч стояти не підкажу.
Кава з адреналіном• 30 июля 2023
Ответ дляПоросенка
У нас вікна навпроти. Як включене світло ввечері, то видно.
Я ще люблю на балконі посидіти , вони не соромляться. Думають, що нічого не видно.
Якщо у Вас не навпроти і велика відстань між вікнами , то, може, не буде нічого видно.
Поросенка
• 30 июля 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Та в мене взагалі перший низький поверх і прохідне місце((((
Кава з адреналіном• 30 июля 2023
Ответ дляПоросенка
Я замовила світлі фото ролети.
Закриті пропускають світло . І нічого не видно.
В хаті краса:)
Электричка• 30 июля 2023
Ответ дляПоросенка
Нет, видно силуєты. У меня светлые совсем и 2й этаж, я ходила смотреть специально.
Кава з адреналіном• 30 июля 2023
Ответ дляЭлектричка
Ви знизу дивились чи з вікон навпроти?
Электричка• 30 июля 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Ви знизу дивились чи з вікон навпроти?
Снизу.
ИграйМойГормон• 30 июля 2023
Были у соседей на первом этаже. Каждый вечер они ахались под порнуху на ТВ. Весь двор смотрел
САМ_ТАКОЙ• 30 июля 2023
Для таких ситуацій є ролети блекаут. У мене білі, день-ніч, сітка і блекаут. Ніфіга цікавим сусідам не видно, перший поверх прямо над дорогою
Поросенка
• 30 июля 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А можете фото показати будь ласка?