KeeSHA• 30 июля 2023

Влияет ли косточка в вишневом варенье на вкус

Дорогие хозяюшки, подскажите. Решила закрыть вишню, и вот вопрос: если оставить косточки, повлияет это на вкус или консистенцию?
Не будь КакСвета• 30 июля 2023
А що це за варення з кісточками? Як ви собі це уявляєте? Хіба це так важко їх видавить?

Маю натхнення• 30 июля 2023
На смак точно, вона дає особливий присмак. Але таке варення довго не радять зберігати через сенільну кислоту в кісточках.
автор KeeSHA • 30 июля 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Не тяжело. Я уже ведро закрыла без. Вопрос был не о моей лени.
автор KeeSHA • 30 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
Как Вам кажется, с косточкой вкуснее?
Маю натхнення• 30 июля 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Більше вам скажу: навіть пироги і вареники з кісточками роблять)) Навіть Ліза Глінська вареники ліпила так. Я все це їла в різні часи і в різних місцях теж з кісточками: пиріжки-булочки, вареники, варення. Перші два варіанти незручно їсти, а варення прикольне, особливе. Але сама кісточки виймаю для всіх рецептів)
Вельшановна• 30 июля 2023
Ответ дляKeeSHA
Как Вам кажется, с косточкой вкуснее?
Я большой любитель вишнёвого варенья. Однозначно с косточкой вкуснее! Но действительно такое варенье нельзя хранить годами, как без косточек.

Для меня это как оливки) без косточек, вообще не тот вкус
автор KeeSHA • 30 июля 2023
Ответ дляВельшановна

Спасибо

Маю натхнення• 30 июля 2023
Ответ дляKeeSHA
Как Вам кажется, с косточкой вкуснее?
Закрийте маленьку порцію спробуйте такого. На тост його, звичайно, не намажеш, це так, вприкуску смакувати до чаю - якщо ви так п´єте чай, то можна спробувати. Кісточки дають терпкість певну, от якби ви пробували наливку домашню вишневу, ви б знали, про який присмак я говорю (там кісточки обов´язково для смаку лишають).
Глаголиця• 30 июля 2023
Через 6-9 місяців кісточка дасть неприємну гіркоту і синильну кислоту. Воно вам треба?
Маю натхнення• 30 июля 2023
Цікаво, а ви звідки? В нас вишня вже декілька тижнів тому відплодоносила
автор KeeSHA • 30 июля 2023
З північного заходу
tarveldy• 30 июля 2023
Ответ дляKeeSHA
Как Вам кажется, с косточкой вкуснее?
Так, смак дійсно інший, як пряний , але плюватись ними те ще задоволення, хоча...
автор KeeSHA • 30 июля 2023
Ответ дляtarveldy
tarveldy• 30 июля 2023
Ответ дляKeeSHA
У холодну пору, міцний чай з коньячком, брі, ще теплий багет з вершковим маслом і Вишневе варення саме з кісточкою мммм
автор KeeSHA • 30 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Не будь КакСвета• 31 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
в варениках і пиріжках то не проблема. варення з кісточками - то якась жесть