ЯНаПэПэ• 31 июля 2023
Nike Air Force чи є сенс брати оригінал?
Донька хоче чисто білі форси, оригінал та копія виглядають абсолютно ідентично - порівнювала, тримала в руках і ту і ту пару. Тільки оригінал 3000+ грн, а копія 1600-2000. Чи є сенс купувати оригінал? Хто мав досвід з копіями "високої якості", чи є сенс переплачувати? Дякую.
Аноним с кешбеком• 31 июля 2023
Не розумію людей, які купують копії , нема грошей, то візьміть дешевшу марку , але оригінал
Красный Смех• 31 июля 2023
Есть хорошие подделки. Мои обе не гнушаются, любительницы двух-трёх десятков пар на сезон ))
Пэрисхилтонша• 31 июля 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Люди покупают дизайн, который им нравится. Что тут непонятного?
ЯНаПэПэ
• 31 июля 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Гроші є, питання в тому що я тримала в руках копію і вона виглядає абсолютно ідентично. Кросівки підлітку, з перемінним настроєм та смаками, тому наступною весною буде все рівно просити інші кросівки.
Красный Смех• 31 июля 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Экономьте, конечно.
Комиссия50%• 31 июля 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Подделка - это кот в мешке. Может быть очень качественной на года, а может через неделю полопаться. Зараннее не предугадаете.
Бешене сарі• 31 июля 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Тогда ответ очевиден. Не понимаю, зачем платить за бренд)
Коханозадовільна• 31 июля 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Кльові :) і ціна супер!
Пошукайте на ибей, на сайті найк саме таких не було і ціни вище, хоч там зараз і акція шось мінус 20% від вартості
звездная галактика• 31 июля 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
мне и оригинал ужасно не удобный. ноги как в тисках(((
ЧукИГеки• 31 июля 2023
Мала оригінали. Носила їх 5 років,і зараз на дачі в них бігаю. Вже б після оригіналів ніяку копію не купувала б звичайно. І Вам не раджу.
MamaRostislava• 31 июля 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Я на ибей вчора кольорові собі купила за 55 дол з фрі шипом
Як самому замовити на eBay?(