Фіфачка• 31 июля 2023

В кого діти з маленькою різницею? Зайдіть

Мені 29 років я мама хлопчиків) мама яка вірить,що може мати дівчинку.
Але є страхи що не справлюся з 3 маленькими дітьми.
Народжувати після 30 і сидіти багато в декреті також не зовсім хочу.
Між маленькими різниця 2.3 і я думаю про плановану вагітність найменшому 4 місяці.
Я буду рада чути ваші поради і ваші історії. Якщо можна без яду буду дуже щаслива.
Чи є у вас або ваших знайомих діти з такою різницею. Де мама одна без бабусь і допомоги . Як вони?
автор Фіфачка • 31 июля 2023
Мої страхи і думки. Як роди вплинуть на мене і моє здоровя і на дітей.
Всіх дітей народжувала сама. Без КС
Бегущаяпо• 31 июля 2023
Были бы деньги. Всё остальное решаемо. У сестры трое, погодки, замечательные дети.
автор Фіфачка • 31 июля 2023
Ответ дляБегущаяпо
Як сама сестра справилася? І коли стало легше і яка різниця між ними? Гроші є
Шалена красуня• 31 июля 2023
Как хотите.
Это ж ваше дело.
Я в вашем возрасте только подумала о том что неплохо бы родить уже наверное.
Родила двоих с разницей в два года в 32 и 34 и решила что все.

А если опять мальчик то опять рожать?
dahashutka19• 31 июля 2023
Мені здається +1 вже ролі не зіграє )) Якщо дозволяють фінанси, є велике бажання, то чому ні? Але здається, що няня буже дуже необхідна, бо все ж таки це важко морально
аромат Жука• 31 июля 2023
2 хлопчика у вас?
Відновіть тіло хоча б ще рік. Ви ж не інкубатор
Шалена красуня• 31 июля 2023
Ответ дляdahashutka19
Это между 3 и выше уже роли не играет, а между 2 и 3 огромная разница
автор Фіфачка • 31 июля 2023
Ответ дляШалена красуня
Как хотите.
Это ж ваше дело.

А если опять мальчик то опять рожать?
Можливо
Але вірю що буде дочка
Вчителька з мікрорайону• 31 июля 2023
Прекрасное решение. Рассчитывайте по своим силам. Соседка имеет 5) погодки, справляется со всеми, муж во всем помогает, но время от времени приезжает на помощь ее мама))
Україна наше все• 31 июля 2023
Есть два с небольшой разницей.
От многих слышала что 2 или 3 разницы уже нет. Вот один или два - существенно.
автор Фіфачка • 31 июля 2023
Ответ дляаромат Жука
2 хлопчика у вас?
Що ви маєте на увазі відновіть
Шалена красуня• 31 июля 2023
Ответ дляФіфачка
Можливо
Але вірю що буде дочка
Если что - у моей кумы три мальчика и у моей сестры три мальчика и у моей одноклассницы три мальчика
А у моей свекрови - пять сыновей.
автор Фіфачка • 31 июля 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
В мене мами немає. Сестер також. Тому я все сама. Чоловік 6 днів робота.
Яка різниця між дітьми в неї?
автор Фіфачка • 31 июля 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Есть два с небольшой разницей.
Дякую
Бегущаяпо• 31 июля 2023
Ответ дляФіфачка
У неё есть няня, есть приходящая помощница по дому. Старшая уже в сад ходит. Я бы не сказала, что ей прямо ужас как тяжело. Им 5, 3 с копейками и почти год.
Вчителька з мікрорайону• 31 июля 2023
Ответ дляФіфачка
Що ви маєте на увазі відновіть
Скорее всего речь о дефиците витаминов и микроэлементов, которые ребенок черпает из вашего организма.
аромат Жука• 31 июля 2023
Ответ дляФіфачка
Що ви маєте на увазі відновіть
Те й маю. Тіло, матка має відновитись і відпочити. Пройдіть масажі, біопалети прставте
Кудрі кручу сама• 31 июля 2023
Ответ дляШалена красуня
Как хотите.
Это ж ваше дело.

А если опять мальчик то опять рожать?
Как жена Джигана, у которой только на четвертый раз родился сын)
Шалена красуня• 31 июля 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
У меня есть знакомый - у него от жены четыре дочки и от трёх любовниц четыре дочки все сына хотел.
автор Фіфачка • 31 июля 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Я пю вітаміни
Тётя Хрюша• 31 июля 2023
Ответ дляФіфачка
Можливо
Але вірю що буде дочка
Ми з сестрою теж вірили, по ітогк в мене 3 дівчинеи, а в неї 3 хлопчика))))
Шалена красуня• 31 июля 2023
Ответ дляФіфачка
Я пю вітаміни
Это не важно.
Просто вернитесь к этому вопросу когда младшему будет год полтора.
автор Фіфачка • 31 июля 2023
Ответ дляаромат Жука
Що це біопалети?
Шиворот Навыворот• 31 июля 2023
Ответ дляФіфачка
Яка різниця між дітьми в неї?
Чому не відпочити трошки? Народите, як дуже хочете через 2-3 роки. Ви ще досить молода. В мене 2 дітей, з різницею 3 роки, я все сама робило, без помічників. Важкувато було, особливо коли хворіли, а меньший був дуже хворобливий.
Кудрі кручу сама• 31 июля 2023
Ответ дляаромат Жука
2 хлопчика у вас?
Вы ж не знаете, когда автор родила второго ребенка
Бегущаяпо• 31 июля 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
’я думаю про плановану вагітність найменшому 4 місяці’
автор Фіфачка • 31 июля 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Я просто не бачу себе у вічному декреті. Я хочу працювати хоча б пів ставки . Тому я не хочу чекати три роки. Бо це все дуже затягнеться.
Кудрі кручу сама• 31 июля 2023
Ответ дляБегущаяпо
А, невнимательно прочитала
Коли мовчу- приємна жінка• 31 июля 2023
Якщо маєте бажання і здоровʼя пробуйте 👍
В мене так подруга надумала в 40 ще спробувати дочку народити, виховує тепер 3 козака 😁
автор Фіфачка • 31 июля 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
А, невнимательно прочитала
Думаю коли малятку буде 6 або 7 місяців вагітніти.
Хочу послухати різні думки.
Якщо ні то поставлю спіраль і попобує десь в 35-38