Фіфачка• 31 июля 2023

В кого діти з маленькою різницею? Зайдіть

Мені 29 років я мама хлопчиків) мама яка вірить,що може мати дівчинку.
Але є страхи що не справлюся з 3 маленькими дітьми.
Народжувати після 30 і сидіти багато в декреті також не зовсім хочу.
Між маленькими різниця 2.3 і я думаю про плановану вагітність найменшому 4 місяці.
Я буду рада чути ваші поради і ваші історії. Якщо можна без яду буду дуже щаслива.
Чи є у вас або ваших знайомих діти з такою різницею. Де мама одна без бабусь і допомоги . Як вони?
автор Фіфачка • 31 июля 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Я так народила. Дуже хотіли сына. Маючи дві доньки з різницею 2.8 років. Зразу пробувала вагітніти після других пологів. Але вагітність настала, коли меншій донці було 1 рік і 3 місяці. Народився син
Як виносили?
автор Фіфачка • 31 июля 2023
Ответ дляАльдебаран
Автор, старшому лише 2.5? 😯 Якщо так, то ви ще навіть і на 20% не відчули, що таке материнство. Все ’найкраще’ попереду. Ось почнуться садочки - соплі, кашлі, бронхіти, ротовірус. А їх двоє, це нескінченне коло((( Майже нікого це не оминає. Дуже раджу до цього питання повертатися не раніше, ніж 5 років меншому. Хіба що у вас є гроші на трьох окремих нянь.
Грошей на трьох нянь немає.
Але я інакше до всього відношуся. Все це для мене норма не стреси. Діти хворіють даю тавенол і все. З соплями ходити гулятм.
Бо мене вдитинстві кутали і я часто хворіла. Я дітей не кутаю. Соплі простуди нормою рахую Ротавірус мали 2 тижні тому всі
Сладкий лимончик• 31 июля 2023
Ответ дляФіфачка
Можливо
Але вірю що буде дочка
У меня погодки 2 девочки , я только так и хотела )) ,а в друг у вас и 3 мальчик будет?
Море_море_я_скучаю• 31 июля 2023
Ответ дляФіфачка
І в мене така різниця. Але уваги я даю старшому дуже багато. Маленький лиш пє молоко і спить і бавиться. То на живіт то на спину
То качеля яка сама колише.
Чому ішли з парку до дому? Чому там не годували? В мене все підлаштовужться під старшу дитину . Не під малу. Щоб він не думав що з народженям брата він щось програв.
Діти на штучному вигодовуванні були,мусили іти додому робити суміш.
Mariya 29• 31 июля 2023
У меня аналогично!)) Такая разница и такой возраст)) только моей младшей 2.6 года.
Я тоже думаю с третьим не затягивать, но пока планирую отдохнуть пару мес. ( Младшая в сад идёт) а я потом. На работу, я думаю может через годик... Сложно сказать,аж сама зависла, тут с одной стороны лучше чем быстрее,а с другой стороны надо отдохнуть, т.к. когда родилась дочка( второй ребенок) хоть и планированный и желанный,мы от усталости так грызлись с мужем, думала разведемся! Так что надо нам перерыв, но затягивать не буду хочу родить не поздно,дети требуют много сил.

Моё мнение,что только Вы знаете,что Вы потянете. Но может действительно стоит дать и организму хоть годик отдохнуть, выносить ребенка это огромная работа.
И смотрите по мужу,готов ли он УЖЕ ЕЩЕ,если нет ,лучше не настаивайте.
А если будет не девочка?)))
Но вообще везде много плюсов и минусов, было тяжело когда маленькие,а сейчас легче,так как играют вместе,это так классно
Но годик я б подождала, огранизм изнашивается.
Желаю Вам лёгкой беременности и девочку
ИНЬэтовамниЯНЬ• 01 августа 2023
Ответ дляФіфачка
Я не кричу на дітей якщо чесно. Крик ламає психіку дитини. Домовляюся.
конечно не кричите, они у вас маленькие еще, вот подрастут - и понеслось.
Пугачиха• 01 августа 2023
Ответ дляФіфачка
А можна знати яка різниця у вас? І коли вони почали бавитися разом?
Врахуйте що ’бавитися’ це не завжди означає грати рахом, в більшості випадків це розподіл іграшок з криками, бо треба саме таку як у іншого, а якщо воні однакові то обидві зразу.
Звезда в шоке• 02 августа 2023
Ответ дляФіфачка
Як виносили?
Третя вагітність найлегше. Хоча і дві попередні були без ускладнень. Тому, бажаю Вам від душі, нехай ваша мрія здійсниться. Ми дуже щасливі, що народили.