Мамина квіточка• 01 августа 2023

Foreo Bear - де вигідніше придбати?

Дівчата, ви все знаєте))
Підкажіть, будь-ласка, де ви купляли Foreo Bear?
Знайшла зараз мінімальну ціну на BOOZT - біля 280 євро. Можливо порадите ще якийсь ресурс?
Також буду дуже вдячна за ваші реальні відгуки по використанню))
Жинси на дитину• 01 августа 2023
Норм цену вы нашли. Берите на норм сайтах, чтоб это не было подделкой. По теме результата такое)) может, каждый день если делать, то и будет виднее. Но я ленивая
автор Мамина квіточка • 01 августа 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Дякую вам за інформацію і відгук)
За 3 копійки не шукаю, хочеться розумну ціну 😊