Барбітта• 01 августа 2023

В скільки років ваші діти почали ходити на побачення?

Донька 13 р
Буде 14 на початку зими.
Подруга 15 років, буде скоро 16

Інтереси танці, гуляють не багато, в основному чи в нас чи у подруги, на вулиці після художки
Якось питала її, чи хтось подобається? Може з старшокласників, каже що ні
Якщо що їй подобаються хлопці, вона мліє від корейців думаю багатьом мамам це знайомо, навіть казала, що може в лагері з кимось познайомиться, а так поки ні

Просто з цікавості, у ваших дітей коли почались стосунки?
Мої перші як раз були в 13 років, але саме серйозні в 17, ну я маю на увазі секс
А до цього часу пам´ятаю вічно з кимось зустрічались, гітара, великі компанії
Зараз якось все по іншому
Приму в дар• 01 августа 2023
17 лет-сын

Менее Более• 01 августа 2023
Ага, скажите ей что в девках засиделась , пора уже
Жена аллигатора• 01 августа 2023
Моя в 13 почала.
Люлєй отримала, розійшлися.
автор Барбітта • 01 августа 2023
Ответ дляМенее Более
Тю тема з цікавості, чому ви така зла?
Фиктивная• 01 августа 2023
в 16
автор Барбітта • 01 августа 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Моя в 13 почала.
Люлєй отримала, розійшлися.
За що?
Дуняша• 01 августа 2023
Я в 13, але нічого хорошого з цього не вийшло, ранні статеві стосунки, психологічна не готовність. Може й краще пізніше цей інтерес весь)
90x60x90• 01 августа 2023
Не спішіть, мамо
Белая и пушистая• 01 августа 2023
діти різні, навіть вашого віку різні і в різний час почались побачення і прогулянки
знаю тих, хто після 18 почав зустрічатись, а є дуже ранішні
є в мене знайома, яка з 12-13 якщо не раніше вже танці, дискотеки до пізна, хлопці, але виглядала дівчина старше свого віку, з 13-14 вже почала зустрічатися зі своїм майбутнім чоловіком, в 20 одружилися

Жена аллигатора• 01 августа 2023
Ответ дляБарбітта
За що?
За кавалєра.
Рано ще в 13 лизатися по під´їздах.
Менее Более• 01 августа 2023
Ответ дляБарбітта
Тю тема з цікавості, чому ви така зла?
Чого я зла? То не зло, то підйо...)))
автор Барбітта • 01 августа 2023
Ответ дляДуняша
А до чого секс? Я просто дописала, що саме він почався не рано в 17
А до цього зустрічалась з хлопцями
Счастье_же_вот_оно• 01 августа 2023
син в 15, дівчина трохи старша була
донька вже як школу закінчила
в 11 класі подобався один хлопець їй, та він не звертав на неї уваги.
в мене перші серйозні зустрічання з поцілунками були в 14. і теж великі компанії, гітари, посиденьки у дворі...
Белая и пушистая• 01 августа 2023
Ответ дляДуняша
не обов´язково щоб був секс в 13, зустрічання можуть бути і без сексу в такому віці
автор Барбітта • 01 августа 2023
Ответ для90x60x90
Не спішіть, мамо
Де написано що я спішу чи переживаю?
Прагматик флегма• 01 августа 2023
Моя мама про большую часть моих отношений не знала. И многих подруг так
автор Барбітта • 01 августа 2023
Ответ дляЖена аллигатора
За кавалєра.
Рано ще в 13 лизатися по під´їздах.
і як вона вам буде довіряти?
автор Барбітта • 01 августа 2023
Ответ дляМенее Более
Чого я зла? То не зло, то підйо...)))
А точно, я забула що на порадниці)))
Менее Более• 01 августа 2023
Ответ дляБарбітта
А точно, я забула що на порадниці)))
Ну так)))

Бегущаяпо• 01 августа 2023
Ответ дляДуняша
Та автор питала про побачення а не про статеві стосунки. Чому ви зрівняли
Бегущаяпо• 01 августа 2023
Ответ для90x60x90
Не спішіть, мамо
Не ’не спішіть’, а не лізьте, я б сказала.
90x60x90• 01 августа 2023
Ответ дляБегущаяпо
І це теж
автор Барбітта • 01 августа 2023
Ответ дляБегущаяпо
Реально запила один раз, щоб не виглядало типу, що я не цікавлюсь її життям
І все 🤷
Менее Более• 01 августа 2023
Девочки раньше взрослеют чем мальчики и в 11+ лет начинают писать мальчикам давай встречаться) сейчас так просто всё с этой диджитализацией) знаете реакцию мальчиков в этом возрасте на такое? Они спрашивают почему девочки такие тупые и зачем к ним лезут?
Бегущаяпо• 01 августа 2023
Ответ дляБарбітта
І все 🤷
Ну тоді ладно)
Дуняша• 01 августа 2023
Ответ дляБегущаяпо
Та я не про статеві стосунки в 13) я мала на увазі взагалі рані відносини
Жена аллигатора• 01 августа 2023
Ответ дляБарбітта
і як вона вам буде довіряти?
До чого тут довіра?
13 це дуже рано для таких стосунків.
Like-995b• 01 августа 2023
Ответ дляБарбітта
І все 🤷
Я благодарна маме, что она никогда не интересовалась этой стороной моей жизни) выбесили бы такие вопросы.
Для драки• 01 августа 2023
Зависит от того,что конкретно вы имеете ввиду под словом ’свидания’. Где-то с садиковского возраста начались симпатии,и дети просили погулять ли пригласить в кино, на аттракционы, в гости , понравившихся детей. В школе продолжилось тоже самое. Лет с 12 мое организационное участие стало не нужно. В общем,вот такие свидания
А у нас макарошки• 01 августа 2023
Прийде час і почне зустрічатись. Головне щоб знала про культуру згоди і що секс обов´язково має бути захищеним. Ваша донька ж знає про це?