Телячі ніжноСті• 01 августа 2023
Підглядання у вікна сусідів
Звичай історія, вечір, пора записати штори, підходжу до вікна, а поаледьно дивлюся на сусідній будинок де горить світло і на декілька поверхів нижче молода парочка займається sе*сом… одночасно не зручно стало і цікаво, як воно в інших? А ви підглядаєте за сусідами ?
Області пітьми• 01 августа 2023
Ніколи не підглядала, хіба що за мною можуть, бо я на першому поверсі і вікна ціле літо відкриті.
Телячі ніжноСті
• 01 августа 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Вы не подсматриваете, вы просто их видите и все
Можна було закрити штори і піти геть, не затримуватися у вікна 😅
Ms. Анонимная• 01 августа 2023
Нет. Разве могу поглядывать и вычислять, кто это из соседей себе новую машину купил?
За ким я буду?• 01 августа 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
А можно переехать в другой дом,ну чтоб наверняка.
Пацака-задирака• 01 августа 2023
Я люблю заглядати у вікна першого поверху, коли йду по тротуару повз будинки
к.Буланова• 01 августа 2023
Вот так и я...закрываю жалюзи на 2-ром этаже в труселях и лифчике...и смотрю под деревом возле детского сада куда выходят мои окна, стоит дрочер и дрочит на меня и еще бегает от дереву к дереву....
желания смотреть в чужие окна у меня нет и не было.
к.Буланова• 01 августа 2023
Ответ дляLike-995b
У меня бинокль на балконе)
Тю )) уже пора и дрон купить
В танке• 01 августа 2023
Люблю смотреть в окно, часто всякое вижу и всегда интересно, почему большая часть людей не может купить шторы??
Пысы: шторы у меня есть)
тяжкаялюдина• 01 августа 2023
У мене сусідка на 1 поверсі живе. Має ролети, але ними не користується. Мене це дивує. Любить бути немов на вітрині))