НеКонец-Света• 01 августа 2023

В кого з чоловіком різна реальність?

Я маю на увазі таку обстановку вдома, коли жінка готує їсти, а він робить що хоче, потім їсть з алкоголем, дивиться ті відео, які йому до вподоби, а жінка йде мити дитину, готуватись до завтра, може сама вийти з дитиною погуляти. Але ключовий фактор, що всі дії окремо. Бачу навколи будинку, що всі сімейні пари поки дитина гуляє спілкуються, разом проводять час або йдуть в парк гуляти сім"єю. Ми ніколи. Бо чоловіку не подобається гуляти, дратують люди. Все, що він хоче, це бути сам вдома, грати шахмати на телефоні, пити і закусувати. Я просто не п´ю взагалі, тому при всьому бажанні я не можу бути товаришем по чарці для нього. І спимо окремо, бо знову таки він довго сидить на кухні, закусує, п´є і йому так добре. Ключова теза - йому нічого більш не потрібно. Йому добре на роботі, де він досяг висот, він присвячує себе хобі, наймає тренера для розвитку. А відпочиває сам на кухні з алкоголем і шахматами. Нікуди не хоче: ні на річку, в відпустку не хоче нікуди, біля дому не хоче гуляти теж. Секс не цікавий йому останніх 10 років і ніколи не був цікавий по суті. Йому цікаві кар´єра і хобі. Все. Щось можна зрушити взагалі? Хто був у подібній ситуації, ви розлучились чи терпите чи досягли позитивних зрушень?
Триндю-бриндю• 02 августа 2023
Ответ дляРобот Вертер
У меня так, только я как ваш муж
И я. Дети уже сами гуляют и моются. А я вечерами пью и в телефоне висЮ

Без Баяна• 02 августа 2023
Ответ дляБЦАшка
А зачем Вы с ним живёте, автор? Какая Вам польза от этого? Он живёт в кайф, на остальное плевать. А Вы?
А она родила
Связала себя ребёнком
И никуда не денется
Такая жизнь 95 % родивших домохозяек
Просто квочка - наседка 🤷🏻‍♀️
Готовка, школа, ребёнок, готовка и по кругу
Вся жизнь вертится вокруг кого-то
Но не себя
А должно быть наоборот
Сначала ты, потом все остальные
Но они этого не понимают
Или понимают, но сделать ничего не могут
Триндю-бриндю• 02 августа 2023
Ответ длягрешница кающаяся
Он так себя ведет,наверно,потому что не боится Вас потерять.заметила,секса постоянно хотят работяги,мужчинам умственного труда секс не важен или один раз в два месяца.
Триндю-бриндю• 02 августа 2023
Ответ дляГарнюнька
Бо досяг кар´єрних висот
Так многим сначала денег/жилья достаточно. Потом рождается ребёнок, просыпается хотелка в 30+, и обнаруживают, что они замужем за деньгами и жильём, а муж сам по себе
Триндю-бриндю• 02 августа 2023
Ответ для vihola
Думаю, ваш чоловік хвора людина.
Яка вискакує зі шкіри аби отримати приз і потім втрачає до нього інтерес.

Йому треба почуватись що невартий вас.
Інакше дивиться на вас так, наче ви неварті його.
І тоді йому здається, що схибив.

От нафіга таке треба? Любов безумовна.
А це якісь тортури жити з таким.
Безусловно мы любим только котиков, и то, не всегда
Не їм після шостої• 02 августа 2023
Ответ дляБез Баяна
А она родила
Связала себя ребёнком
И никуда не денется
Такая жизнь 95 % родивших домохозяек
Просто квочка - наседка 🤷🏻‍♀️
Вся жизнь вертится вокруг кого-то
Но не себя
А должно быть наоборот
Сначала ты, потом все остальные
Но они этого не понимают
Многим это удобно - на работу ходить не нужно. Даже с сексом муж не пристает, а тихо квасит в углу.
Непереможна• 02 августа 2023
Самореалізація вам потрібна. Як особистості. Як бачите, ви не відчуваєте себе реалізуваною, будучи домогосподаркою. Значить, пора пробувати щось інше. Чоловік - козел, безумовно.
Але ви просто витрачаєте свій час. І нема різниці, хто в цьому винен - результат все-одно на вас.
Міняйте щось. Знайдіть роботу, хобі, пофліртуйте з кимось.
Безліч жінок втрачають себе.
Кудлата хмаринка• 02 августа 2023
Ви так довго разом, народили йому і тепер хочете змін? Серйозно?
Ви самі написали - йому ТАК подобається. Людина ніколи в житті не буде змінювати нічого, коли їй комфортно.
Не комфортно вам - змінюйте СВОЮ реальність.
Кудлата хмаринка• 02 августа 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Ні, почалося знецінення мене до народження дитини. Я зрозуміла що він любить випити вечорами, а я зовсім не п´ю, водночас мені перестало вистачати сексу і його дотиків ( він це не любить, а я люблю). Часто я засинала ображена, що пристаю до нього, а він різко відштовхує мене і засинає. це дуже довго копилось, росла відстороненність між нами. Думала, що дитина все кардинально зрушить в кращу сторону; однак ми стали ще далі. Хоча дитина - єдине, що тримає нас разом на даний час.
Вибачте, звичайно, але до одного місця всі дипломи з відзнаками, якщо люди вважають, що дитина покращує гинучі стосунки.
Про відпустку і гроші взагалі мовчу.

Мааарковная• 02 августа 2023
А вы ему кто?Домработница?
Мааарковная• 02 августа 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
Наготовили їсти і гайда гуляти з дитиною,подругами і т.п,а він хай сидить,якщо не хочете розлучатися
Готовь, мой за ним унитаз итп.Супер жизнь.
Млинці зі смайликом• 02 августа 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Зависаю🤭🤭🤭
Мааарковная• 02 августа 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Це не схоже на істину. Він жив завжди вільно, ніхто не ставив його раком ніколи. Навпаки, я зробила з нього культ, вислуговувалась йому, хотіла щоб він був ситий і задоволений всім. Дала занадто багато свободи йому. Показала, що мене можна ображати і кривдити, а я все стерплю.
Зачем?
Мааарковная• 02 августа 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Його це не бере. Геть не ревнивий. Хоча були два моменти у житті, коли він ’був збентежений’
Живите не чтоб ему что-то доказать, а для себя.
Найдите себе мужчину не чтоб ваш типа муж приревновао, а чтоб у вас был нормальный мужчина.И так во всем.
Мааарковная• 02 августа 2023
Ответ дляМоже ще третю?
У Вас нет влияния на мужа, т.к. он добытчик, хозяин положения.
Советы насчёт истерик с выкидыванием вещей, ультиматумами - Вы сами умная и понимаете, что приведут только к его раздражению против Вас и разводу.
Остаётся оставить так как есть. Уйти на второй план, быть ненадоедливой. Есть другая комната спальня - ну и отлично. Не забрасывайте саму себя, держите себя в форме, зпнимайтечь спортом, хорошо одевайтесь, развлекайтесь так, как жили бы одна.
Со временем он может очнуться и о Вас вспомнить, реально увидеть свежим взглядом. Что у него есть спокойная красивая надёжная любимая трезвая (! Для алкаша это немаловажно, они сами других пьющих презирают) жена.
Все-равно других правильных вариантов поведения у Вас нет на сегодня.
Есть.Жить для себя, найти другого мужчину.
vihola• 02 августа 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Тобто зваблювати його не має сенсу, оголеною ходити?
Автор, ви у відчаї, але треба зрозуміти що ні.
Це навпаки виглядає жалюгідно та дратує його.

Єдиний вихід, якщо не хочете розлучатись.
Жити наповну наче його нема, наче ви знову вільна. Тоді, можливо, як вище писали, це тіло зарухається.
vihola• 02 августа 2023
Ответ дляМааарковная
Зачем?
Думала, що так буде краще.
Коли людина прагне, але не відчуває любові, шукає як догодити, починає стелитись, не цінувати себе і опускається ще нижче в очах партнера.
УжеВотДа• 02 августа 2023
Ответ дляНеКонец-Света
В мене не спрацювало
БЦАшка• 02 августа 2023
Ответ дляБез Баяна
А она родила
Связала себя ребёнком
И никуда не денется
Такая жизнь 95 % родивших домохозяек
Просто квочка - наседка 🤷🏻‍♀️
Вся жизнь вертится вокруг кого-то
Но не себя
А должно быть наоборот
Сначала ты, потом все остальные
Но они этого не понимают
Та я тоже родившая домохозяйка в декрете. Но то что автор пишет для меня дичь.

vihola• 02 августа 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
В нього була раніше сексі королева, яку всі бажали, але вона зійшла з неба, дала шанс.
Потім хотілось довести що він вартий її і кращий всіх інших, які довкола стікали слиною.
Біг, біг поки не помітив, що забіг надто високо, а вона десь позаду плентається і жодного конкурента довкола. І вона вже не королева, а бідна, нещасна жінка у відчаї, яка кричить почекай, зверни на мене увагу, я хочу бути поряд. Дивись, я оголена, чому тобі нецікаво.
Все, мети нема, залишилось сісти і забухати.
Панна Кота• 02 августа 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Видимо, квартира ВАША
На тот момент была его.
Пиу!Пиу!• 02 августа 2023
Мы живём с мужем а одной квартире, но отдельно друг от друга. Вместе мы ездим разве что к родителям. А так каждый своей жизнью.
Козяка-маляка• 02 августа 2023
Ответ дляБез Баяна
А она родила
Связала себя ребёнком
И никуда не денется
Такая жизнь 95 % родивших домохозяек
Просто квочка - наседка 🤷🏻‍♀️
Вся жизнь вертится вокруг кого-то
Но не себя
А должно быть наоборот
Сначала ты, потом все остальные
Но они этого не понимают
Ну при чем здесь домохозяйки? У меня такая же ситуация с мужем, но я работаю и строю карьеру. Только для меня, как для женщины, на первом месте всегда будет семья и погода в доме. А ему все равно. И тоже с детьми гуляю только я, езжу на отдых с детьми только я ( ещё и до войны). Ему и дома хорошо, работа, работа и эти видосики... А я работаю, а потом бегу сломя голову домой и занимаюсь бытом и детьми.
Ангелок з ріжками• 02 августа 2023
Ответ дляМоже ще третю?
А что плохого в разводе с таким?
Плюшек от этого брака у автора нет. Она не любимая женщина, а обслуживающий персонал. Должна делать свои дела, не путаться под ногами и молчать в тряпочку. Бонусов от карьеры мужа для неё не вижу - как я понимаю денег он ей особо не даёт.
Автор работает, себя и ребёнка прокормит + алименты будут. Запасной жизни нет, надо эту стараться прожить счастливо, а не с алкоголиком которому на тебя плевать
Може ще третю?• 02 августа 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
А что плохого в разводе с таким?
Это уже автор для себя решит. Я написала лишь о том, что автор не сможет мужа переделать, что у неё на сегодня нет на мужа рычагов влияния. Истерить, ругаться, претензии выставлять начнёт - точно разведутся и все.
Ангелок з ріжками• 02 августа 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Согласна с вами, что мужа не переделать. И автору выбирать, либо смириться и тянуть лямку или развестись и попытаться стать счастливой самой.
Мой пост у тому, что в разводе вообще ничего плохого для автора не вижу )
Мама Карло• 02 августа 2023
В нас. Він - сам по собі. Я з дітьми - сама по собі.
Пів року тому розходилися. Але він вирішив повернутись, хоча без нього було прекрасно.
Ось нещодавно озвучила йому, що потрібно купити дитині зимовий комбінезон, доки не підняли ціни. Він почав кричати, що я не з повна розуму. Я пояснюю, що в сезон буде удвічі дорожче (зараз йде розпродаж минулих завозів).
Каже: «ну і що? Про це подумаємо потім».
А через годину вже обирає собі зимову резину.
Ось так. Ідіот.
Клевотница• 02 августа 2023
Автор, за границу гинкго с ребёнком. Нафиг он вам такой.

Там хоть иностранца себе найдёте
ПоЗиТиВнАя• 02 августа 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
И мы так же. Муж уходит утром часов в 9, приходит к полуночи. Днём заезжает на час покушать. И так 365 дней в году.
Кринжова баба• 02 августа 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Тю, то тратьте деньги в свое удовольствие, гуляйте, отпуск, шопинг. А он пусть сидит играет в шахматы
А потом бац и встречаешь человека которому в кайф проводить время с тобой... мой муж так и не понял чего это я ушла, сдурела что ли? Он же меня баловал и ни в чем не отказывал)))