НеКонец-Света• 01 августа 2023
В кого з чоловіком різна реальність?
Я маю на увазі таку обстановку вдома, коли жінка готує їсти, а він робить що хоче, потім їсть з алкоголем, дивиться ті відео, які йому до вподоби, а жінка йде мити дитину, готуватись до завтра, може сама вийти з дитиною погуляти. Але ключовий фактор, що всі дії окремо. Бачу навколи будинку, що всі сімейні пари поки дитина гуляє спілкуються, разом проводять час або йдуть в парк гуляти сім"єю. Ми ніколи. Бо чоловіку не подобається гуляти, дратують люди. Все, що він хоче, це бути сам вдома, грати шахмати на телефоні, пити і закусувати. Я просто не п´ю взагалі, тому при всьому бажанні я не можу бути товаришем по чарці для нього. І спимо окремо, бо знову таки він довго сидить на кухні, закусує, п´є і йому так добре. Ключова теза - йому нічого більш не потрібно. Йому добре на роботі, де він досяг висот, він присвячує себе хобі, наймає тренера для розвитку. А відпочиває сам на кухні з алкоголем і шахматами. Нікуди не хоче: ні на річку, в відпустку не хоче нікуди, біля дому не хоче гуляти теж. Секс не цікавий йому останніх 10 років і ніколи не був цікавий по суті. Йому цікаві кар´єра і хобі. Все. Щось можна зрушити взагалі? Хто був у подібній ситуації, ви розлучились чи терпите чи досягли позитивних зрушень?
Кринжова баба• 02 августа 2023
Ответ длягрешница кающаяся
Он так себя ведет,наверно,потому что не боится Вас потерять.заметила,секса постоянно хотят работяги,мужчинам умственного труда секс не важен или один раз в два месяца.
Фигня. Важен. Как минимум 3-4 раза в неделю если совсем уж упахиваетсся и 40+.
Без Баяна• 02 августа 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Ну при чем здесь домохозяйки? У меня такая же ситуация с мужем, но я работаю и строю карьеру. Только для меня, как для женщины, на первом месте всегда будет семья и погода в доме. А ему все равно. И тоже с детьми гуляю только я, езжу на отдых с детьми только я ( ещё и до войны). Ему и дома хорошо, работа, работа и эти видосики... А я работаю, а потом бегу сломя голову домой и занимаюсь бытом и детьми.
Ну, если кто-то это считает классным, то хорошо )
Работающая домохозяйка, которая всё тащит на себе
Комбо в квадрате
Это чисто неуважение к себе
А как выбраться из этого?
На примере автора
Были б у неё деньги, успешная карьера - ок, даже при наличии детей - взяла их, ушла в своё жилье или хотя бы съемное, или наоборот мужа выдворила из квартиры своей - и живи себе сама в своё удовольствие, работая и посвящая внимание себе и детям без отвлечения на тело рядом и его присутствие
Но зачастую всё соврешенно не так у тех, кто посвящает целиком себя детям и семье, и где муж построил карьеру лучше и денежнее, чем жена
Таким женщинам банально, попросту некуда идти
Увы
Вот и всё
Поэтому терпят и мирятся со всем
А психика - умный механизм
Она начинает показывать женщине пол разными сторонами то, что вовсе не так и плтз он, и с ним вместе жить таки лучше, чем одной, мужчина в доме, как никак и прочее
Миллионы таких историй
Банально из-за того, что женщина стала наседкой дома
Не построила ничего своего, не заработала и за пазухой не имеет
Комбо в квадрате
Это чисто неуважение к себе
А как выбраться из этого?
На примере автора
Увы
Вот и всё
Поэтому терпят и мирятся со всем
А психика - умный механизм
Миллионы таких историй
ПампушОК• 02 августа 2023
автор, у мене подібна ситуація, правда чоловік не сам п´є, а з сусідами у гаражі, не алкаш, просто любить компанію. Нікуди їхати відпочивати не хоче, я сама їжджу з сином, фільми з нами не дивиться, бо йому нічого не цікаво з того, що я включаю і так живемо вже 20 років. Ввечері приходить додому і обнімає, каже скучає, але щовечора ходить на вулицю і з сусідами проводить час, а не зі мною і з сином.
Козяка-маляка• 02 августа 2023
Ответ дляБез Баяна
Комбо в квадрате
Это чисто неуважение к себе
А как выбраться из этого?
На примере автора
Увы
Вот и всё
Поэтому терпят и мирятся со всем
А психика - умный механизм
Миллионы таких историй
Комбо в квадрате
Это чисто неуважение к себе
А как выбраться из этого?
На примере автора
Увы
Вот и всё
Поэтому терпят и мирятся со всем
А психика - умный механизм
Миллионы таких историй
Я хотела сказать, что первопричина такой ситуации в семье вовсе не то, что женщина домохозяйка. Я знаю много женщин, которые не работают и переходят с одной шеи на другую вполне успешно и их носят на руках их мужья. И много работающих и карьеристок с проблемами как у автора.
И проблема автора совсем не в том, что она тащит быт, а в том, что мужчина дистанцировался. Он эмоцианально холоден и не хочет проводить время с семьёй. Моему, например, приятно, что в доме уютно, но он и без этого проживёт, ему все равно. Если я перестану делать домашнюю работу - он не расстроится. И не все упирается в деньги, не так просто взять и перечеркнуть надцатилетний брак, хочется понять в чем же дело и попытаться спасти ситуацию. А развестись - это дело не хитрое, очень легко и быстро, а что потом? В чем, собственно говоря, профит?
ЗабежАЛОЧКА• 02 августа 2023
Ответ дляІстеріомама
У нас всё тоже самое, но без высот, хобби и алкоголя.
Муж не играет с детьми, не хочет никуда ходить все вместе.
Думаю,такое воспитание из семьи.Те в его детстве было тж самое.Это у многих наших мужчин.Мама все тянет,а папа,как мебель.Менталитет такой у нас
НеКонец-Света
• 02 августа 2023
Ответ дляКринжова баба
А потом бац и встречаешь человека которому в кайф проводить время с тобой... мой муж так и не понял чего это я ушла, сдурела что ли? Он же меня баловал и ни в чем не отказывал)))
Я щиро рада за вас, що ви знайшли половинку. А щодо себе я не вірю, що знайду.
НеКонец-Света
• 02 августа 2023
Ответ дляНепереможна
Самореалізація вам потрібна. Як особистості. Як бачите, ви не відчуваєте себе реалізуваною, будучи домогосподаркою. Значить, пора пробувати щось інше. Чоловік - козел, безумовно.
Але ви просто витрачаєте свій час. І нема різниці, хто в цьому винен - результат все-одно на вас.
Міняйте щось. Знайдіть роботу, хобі, пофліртуйте з кимось.
Безліч жінок втрачають себе.
Я не домогосподарка. В мене дуже престижна професія. Ми з ним рівня.
НеКонец-Света
• 02 августа 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Мы живём с мужем а одной квартире, но отдельно друг от друга. Вместе мы ездим разве что к родителям. А так каждый своей жизнью.
А спите разом? Скажіть, а вас це не пригнічує психологічно, що ніби у всіх навколо справжній шлюб, а у вас бутафорний?
НеКонец-Света
• 02 августа 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
И мы так же. Муж уходит утром часов в 9, приходит к полуночи. Днём заезжает на час покушать. И так 365 дней в году.
У нас так приблизно. А на вихідних я з дитиною кудись йду гуляю, а він вдома сам
НеКонец-Света
• 02 августа 2023
Ответ дляПампушОК
Ось і чому так у вас і у нас? Виходить ми як жінки не змогли зацікавити, впорядкувати сімейне життя і не сформували сімейні цінності і традиції ( ритуали)
Ответ дляНеКонец-Света
Не робіть себе винною.
Чоловік приймає рішення, робить пропозицію створити сімʼю і в першу чергу він повинен дбати про дружину та дітей, аби ви були поряд з ним щасливими.
А жінка відповідає взаємністю.
Ответ дляНеКонец-Света
Не у всіх, навіть у вашій темі скільки схожих історій.
Кацапія покалічила українців. Якщо б ваш чоловік бачив довкола щасливі сімʼї, начальство з якого хочеться брати приклад, більш успішних, чи рівних друзів, з яким треба проводити час, не за пляшкою в кабаку, на полюванні, чи в сауні, а сімʼями на природі. Це для нього був би елемент азартної гри, ще одна сфера де треба бути успішним.
А украінці, на жаль, жили та розвивались, не за європейським зразком, а за парашенським.
ЗабежАЛОЧКА• 02 августа 2023
Ответ для vihola
Каждый развивается по своему сценарию.Есть люди,у которых кто то виноват.Смешно читать.Думаете в Европе все идеально?Ошибаетесь.
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
У нас не свій сценарій, а навʼязаний окупантами кацапами.
Багато сімей в Україні останні десятиліття стали нормальними. Та всеодно недостатньо в порівнянні з європейцями.
Диверсификация• 02 августа 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Я теж заробляю, але не можу відкласти, бо транжира. Часто їм у кафе, щоб дитину нагодувати і не стояти біля плити.
Тепер усе зрозуміло. Чоловік же бачить, що вам усе вдома в напряг.
ЗабежАЛОЧКА• 02 августа 2023
Ответ для vihola
Не соглашусь.У вас соседи алкаши-наркоманы,почему не живете как соседи?Не ищите оправдания где-то,оно в своей семье,в себе.Европа не так сладка,как кажется.
Диверсификация• 02 августа 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Він каже що я своєю поведінкою і вимогами до нього все знищую. Він хоче пити скільки йому хочеться, щоб не робили ніяких зауважень і не просили по дому і з дитиною допомагати. Щоб сама все сама і без претензій. Тоді, можливо, він сам захоче.
Він сусід вам, а не чоловік.
ПоЗиТиВнАя• 02 августа 2023
Ответ дляНеКонец-Света
У моего нет выходных.
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Що кажеться?
Що європейські чоловіки загалом проводять час з сімʼями, замість бухати, як парашенці.
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
В мене нема сусідів алкашів та наркоманів, мої сусіди європейці, тому в моєму регіоні загалом живуть, як європейці.
ЗабежАЛОЧКА• 02 августа 2023
Ответ для vihola
А с чего вы взяли ,что украинцы 30 лет независимости жили не так ,как им хотелось.Украинский народ словяне-у нас такой менталитет. У нас соседи-поляки.молдоване и что?Была б соц реклама в нужном направлении,возможно,что-то и изменилось бы.Но от того как живут наши соседи,мы так же жить не будем.У каждого своя голова.
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Бо те що передалось від совкових батьків за цей період нікуди не поділось. І ми всеодно були під впливом парашки майже весь цей час.
На так звану еліту нашу подивіться, янукович, наприклад. Жив з коханкою таємно, стару дружину пустив краями. Так само, як хуйло.
І підлеглі за ними повторювали.
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Може ви і не будете, будете жити, як парашенці, які, до речі, не словʼяни, а монголоїди. А ми живемо, як європейці.
ЗабежАЛОЧКА• 02 августа 2023
Ответ для vihola
І підлеглі за ними повторювали.
В Европе другие крайности,тж очень неприятные.А сейчас лучше увлечения людей у власти?Каждый занимается тем,что воспитали в семье и окружении.Другие страны не могут оказать большого влияния на индивидума.Мы живем в своей стране
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
цивілізація з парашенською клоакою не порівнюється
ЗабежАЛОЧКА• 02 августа 2023
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
ЗабежАЛОЧКА• 02 августа 2023
Ответ для vihola
І підлеглі за ними повторювали.
Где же ваша европейская толерантность?)