НеКонец-Света• 01 августа 2023
В кого з чоловіком різна реальність?
Я маю на увазі таку обстановку вдома, коли жінка готує їсти, а він робить що хоче, потім їсть з алкоголем, дивиться ті відео, які йому до вподоби, а жінка йде мити дитину, готуватись до завтра, може сама вийти з дитиною погуляти. Але ключовий фактор, що всі дії окремо. Бачу навколи будинку, що всі сімейні пари поки дитина гуляє спілкуються, разом проводять час або йдуть в парк гуляти сім"єю. Ми ніколи. Бо чоловіку не подобається гуляти, дратують люди. Все, що він хоче, це бути сам вдома, грати шахмати на телефоні, пити і закусувати. Я просто не п´ю взагалі, тому при всьому бажанні я не можу бути товаришем по чарці для нього. І спимо окремо, бо знову таки він довго сидить на кухні, закусує, п´є і йому так добре. Ключова теза - йому нічого більш не потрібно. Йому добре на роботі, де він досяг висот, він присвячує себе хобі, наймає тренера для розвитку. А відпочиває сам на кухні з алкоголем і шахматами. Нікуди не хоче: ні на річку, в відпустку не хоче нікуди, біля дому не хоче гуляти теж. Секс не цікавий йому останніх 10 років і ніколи не був цікавий по суті. Йому цікаві кар´єра і хобі. Все. Щось можна зрушити взагалі? Хто був у подібній ситуації, ви розлучились чи терпите чи досягли позитивних зрушень?
ЗабежАЛОЧКА• 02 августа 2023
Ответ для vihola
Які ще другіє нації? Парашенців?
Звісно маю право.
Не хочеться автору тему засирати, скільки ж вас повсюди
, навіть сюди прилізли.
Звісно маю право.
Википедия.Какие страны относятся к монголоидной расе?
Народы монголоидной расы - китайцы, монголы, уйгуры, казахи, тувинцы, алтайцы, буряты, корейцы, хакасы, японцы, чукчи, эвенки, маньчжуры, калмыки, киргизы.
Подымайте свой общеобразовательный уровень .Украинцы-интеллигентный воспитаный народ.Вам не снами.
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Це не країни, а народи, половина з яких живе на параші. Словʼян кіт наплакав, їх тільки в телевізорі показують, більшість монголоїди, там навіть у владі в більшості монголоїди. Середньовічна орда.
Ще про освіту буде мені тут заливати).
Говорить про країни, а цитату про народи приносить).
Ще про освіту буде мені тут заливати).
ЗабежАЛОЧКА• 02 августа 2023
Ответ для vihola
Ще про освіту буде мені тут заливати).
Ок,пусть половина,в чем виновата вторая половина?Это вы говорите про народы и страны.Слишком много обвинений.Вы из-за своей агрессией неадекватны.Всего хорошего.
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
говорила про парашенців, до чого тут інші країни, це ви чомусь образились що парашенці монголоїди, почали з штанів вискакувати, доводити, що словʼяни і адіннарот з українцями
Давай, чао, кокошнік.
ЗабежАЛОЧКА• 02 августа 2023
Ответ для vihola
Давай, чао, кокошнік.
Я украинка.Стыдно,что есть такие представители как вы.Я думаю вы не украинка,истинный украинец не скажет,что 30 лет мы в жопе только из-за соседей.тк это неправда.Мы сами выбирали и строили свою судьбу.
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Яка ти українуа, бомби на голову падають, десятки тисяч українців росіяни вбили, замордували, позбавили дому, минулого, майбутнього. А ти скачеш на українському форумі і їх захищаєш.
«Какоє імєтє права аскрарблять парашенсую націю
» . Українці таким не займаються.
ЗабежАЛОЧКА• 02 августа 2023
Ответ для vihola
» . Українці таким не займаються.
Удалено администрацией...
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Може ти і була 30 років в жопі, я в жопі не була.
Але все що погане волочилось за нами, чого нема в цивілізованих народів-від совка та парашенців
І ми цього позбудемось, звісно. Лиш би мишебратья від нас відмахались навіки.
ЗабежАЛОЧКА• 02 августа 2023
Ответ для vihola
Это вы жалуетесь и обвиняете.Во многих цивилизованных странах идет война.Не верите?У вас страдает общеобразовательный уровень.Направьте свою энергию в нужном направлении.
НеКонец-Света
• 02 августа 2023
Ответ дляПампушОК
автор, у мене подібна ситуація, правда чоловік не сам п´є, а з сусідами у гаражі, не алкаш, просто любить компанію. Нікуди їхати відпочивати не хоче, я сама їжджу з сином, фільми з нами не дивиться, бо йому нічого не цікаво з того, що я включаю і так живемо вже 20 років. Ввечері приходить додому і обнімає, каже скучає, але щовечора ходить на вулицю і з сусідами проводить час, а не зі мною і з сином.
Навіть не знаю в кого краще, з сусідами в гаражі чи сам на кухні:)
Істеріомама• 03 августа 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Думаю,такое воспитание из семьи.Те в его детстве было тж самое.Это у многих наших мужчин.Мама все тянет,а папа,как мебель.Менталитет такой у нас
Не спорю. Но когда вижу вокруг семьи, где мужчины с удовольствием проводят время с детьми, то горько. Хрен с той готовкой и уборкой, а время с детьми не купишь за деньги.
Наш папа ни разу не сходил с нами ни на площадку, ни на батуты, ни в зоопарк. Отдыхать сами ездим. Он дома остаётся