неДодекаэдр• 02 августа 2023
Чи можна працювати масажистом без мед освіти?
Та чи грає для Вас це роль в виборі масажиста, з урахуванням того що він постійно навчається та удосконалює свої знання на різних курсах.
Идууу--уууу блин• 02 августа 2023
Ну я знаю, що в Києві раніше готували масажистів на факультеті Реабілітологія в університеті Україна. Це не зовсім медична класична спеціальність.
Молода і нерозважлива• 02 августа 2023
Коли людина не знає де починається мʼяз,а де закінчується,де зливається лімфа і що перше прокачувати,то палиться зразу.
Бюст Березуцкого• 02 августа 2023
Я лікар, маю диплом масажиста, який я отримала на другому курсі. Скажу вам так, насправді нічого складного немає. Загальний масаж може робити людина, маюча освіту 9 класів. Але якщо це лікувальний масаж дитині, то треба мати хоча б середню медичну освіту
Бюст Березуцкого• 02 августа 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Це розказують на курсах там теж є теоретична частина, а не лише відпрацьовування техніки
Барбітта• 02 августа 2023
Если для лечебного массажа, то пошла только к специалисту с мед образованием и большим опытом.
Если что, то мой близкий друг массажист и преподает при мед колледже, постоянно от него слышу о последствиях от массажистов без мед образования.
неДодекаэдр
• 02 августа 2023
Ответ дляБарбітта
Про наслідки лікувального масажу чи звичайного / спа масажу також?
Барбітта• 02 августа 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
А когда такие массажисты берут на массаж спины клиента с больной спиной, то человек еще и имеет все шансы остаться калекой...
Барбітта• 02 августа 2023
Ответ длянеДодекаэдр
так многие из них не различают эти понятия и лезут в те сферы куда им лезть нельзя.
Луноликая Вика• 02 августа 2023
Ответ дляБарбітта
Читала несколько случаев, когда массажисты убивали детей несколько месяцев от роду