З вишневого садка• 02 августа 2023
Как ваши дети пишут в прописях в 5,5г?
Моя вот так.
Перед этим нужно долго уговаривать и ругаться. Во время "письма" ребенок постоянно зевает, голова стремиться лечь на стол, это ужас. Только не говорите отстать от неё, как отстану - то вообще не сможет в школу пойти, планирую через год.
Расскажите, покажите как пишут ваши.
IQ 80• 02 августа 2023
А для чого це все? Розкажіть людині, в якої діти не писали таке перед першим класом. Донька в 3-й іде, син - в перший. І не просять викладачі.
Перловая Кашка• 02 августа 2023
Я купила доньці кольорові ручки, набагато веселіше процесс пійшов. Інколи і олівцем пише, але від кольору прям на очах настрій підіймається.
Нормально ваша дитина пише, не вимагайте більшого. Якось треба заохотити, чимось позитивним старання закріпити.