Ms. Любмая жена• 02 августа 2023

Ліквідація банку

Вчора дізналась шо ліквідують банк Конкорд. Залишились кошти на рахунку, менше 200 тисяч. Чи потрібно писати якісь заяви до банку чи до Фонду гарантування вкладів? Чи відбувається втоматичне відшкодування коштів на картку? Наприклад у приваті пишуть шо можна навіть у відділення не приходити.

Як отримати власні гроші?
Tatyana_tr• 02 августа 2023
https://www.fg.gov.ua/ це сайт фонду гарантування, там знайдете всю інформацію, згодом отримаєте кошти, можно навіть на картку Приват, та ще деякі банки, не відвідуючи відділення

Наталія-1d05• 02 августа 2023
Якщо у вас є картка якогось банку, що уповноважений здійснювати виплати за ФГ, може бути така функція в мобільному застосунку, або у них на сайті. Наприклад в ПУМБ в застосунку є така функція, я так отримувала гроші з поточного рахунку Мегабану. Подала заявкучерез застосунок і на наступний день гроші зарахували на картку ПУМБ
автор Ms. Любмая жена • 02 августа 2023
Ответ дляTatyana_tr
Я так зрозуміла, що вони опублікують заяву про початок виплат. І нічого не треба робити, просто чекати на гроші на іншу мою карту Привату?
автор Ms. Любмая жена • 02 августа 2023
Ответ дляНаталія-1d05
Поки не знайшла, і в онлайн підтримці мені нормально не відповіли
Tatyana_tr• 02 августа 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
точно не пам`ятаю, отримувала у минулому році, тому і дала посилання на сайт
автор Ms. Любмая жена • 02 августа 2023
Ответ дляTatyana_tr
Дякую, буду слідкувати
Наталія-1d05• 02 августа 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Не знайшли в якому банку?
автор Ms. Любмая жена • 02 августа 2023
Ответ дляНаталія-1d05
Не знайшли в якому банку?
В Приватбанку
Наталія-1d05• 02 августа 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
В Приватбанку
Ну те, що в них на сайті написано ’Отримати відшкодування у ПриватБанку можна дистанційно - звернувшись до клієнтської підтримки за телефоном 3700 або через онлайн чат, чи безпосередньо у відділенні банку’

автор Ms. Любмая жена • 02 августа 2023
Ответ дляНаталія-1d05
От у онлайн чаті порадили перевіряти надходження та стан рахунку
Жена брата Админа• 02 августа 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Я в минулому році отримувала в Приваті, зверталасть у відділення, мені відкрилиокремо картку для виплат і туди зарахували кошти.
Смячиком• 02 августа 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Ні, не так.
Спочатку інформація на сайті ФГ або банку Конкорд. Потім ВИ ЗВЕРТАЄТЕСЬ до любого уповноваженого банку за виплатами.
В Приваті це можна зробити дистанційно. В деяких інших, тільки через відвідування відділення.
Орієнтовно виплати можна очікувати за місяць +/-
Смячиком• 02 августа 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
)))
Яким чином вони туди поступлять?
Дозволу на виплати немає, а до того часу ви не можете розмістити заявку в конкретному уповноваженому банку.
А без заявки жоден банк не може самостійно проводити ніяких дій.
автор Ms. Любмая жена • 02 августа 2023
Ответ дляСмячиком
Ні, не так.
Дякую
автор Ms. Любмая жена • 02 августа 2023
Ответ дляСмячиком
)))
Яким чином вони туди поступлять?
І я про те, нічого не пояснюють. І роби що хочеш