МастерЮля• 02 августа 2023
Хозяйка написала, что со следующего месяца поднимает цену
Я снимаю бабушкин вариант за 5000 грн. Живу полгода. Все старое, ничего она не покупала нового. Могу я просить купить что-то в квартиру новое, раз она повышает цену?
мадам Везувий• 02 августа 2023
Ответ дляМолчалка
Попросите, на вашу стоимость аренды можно просить кондиционер и посудомоечную машину
Мулата с опахалом к ложу просить не нужно?
Каяспер• 02 августа 2023
Ответ дляМастерЮля
500 грн
ОМГ.....а простите что нового она вам за 500 грн купит?
Это капец
Бідося• 02 августа 2023
А какой населённый пункт?
Если Киев, то сейчас за 5 тыс. грн отдельную однокомнатную снять нереально, разве что с какими-то серьёзными нюансами (верхний этаж и течёт крыша, соседи-нарики шумные и т.п.)
Вельми шановна• 02 августа 2023
Ответ дляМастерЮля
500 грн
О , это , конечно , мощно !
Я думала , на пару тысяч поднимает ...
Тундиринда• 02 августа 2023
Це справа хазяїв. Якщо подібні халупи у вашому місті здають за 6, то звичайно вона підніме ціну, бо знає що знайде собі людей.
Тётя Хрюша• 02 августа 2023
Ответ дляМастерЮля
500 грн
Не, думаю за такую цену хозяйка ничего нового не купит...придется либо платить либо искать другое жилье.
ПушАпница• 02 августа 2023
Ответ дляМастерЮля
Так
а ви знаєте ситуацію на ринку? я не знала поки не зіткнулася. в суботу подзвонив знайомий і сказав що його виселяють.попросив допомоги. за місяць сказали виїхати.я маю 2 ріелторів. подзвонила їм сама і йому дала контакти. знаєте, що мені відповіли? за цей місяць(липень) в Києві практично неможливо знайти достойне житло. Почали бомбити Львів,Дніпро і масово люди кинулися в Київ. Чоловік цей взяв відпустку і шукає квартири ще й сам. 4 дні вже пройшло,варіантів нуль. убиті страшні квартири по 6.000-6500 грн. Він зареєстр в групі рієлтор -зло,нема нічого хорошого.ходить розклеює сам оголошення. Якщо квартира більш-менш нормальна - вона уходить за 2-3 год. обидва рієлтори сказали, що дуже важко зняти.і ще - я маю теж квартиру для здачі,але те місце мужчині не підходить,бо далеко від роботи. квартира 1 кімн.чиста.охайна.техніка нова,але ремонту років 15. з виду- чистенька і охайна совдепія. Лівий берег.10 пов біля метро. Вгадайте за скільки часу я її здала після виставлення? через 6 годин,в понеділок. На огляд прийшло 3 сім*ї. я ставила 8тис.здала за 10 тис тим,хто більше заплатив. метраж 40 кв.м. Ось така ситуація. ніколи б не повірила,якби не зіткнулася сама. хазяйка знає,що в Києві не вистачає житла.все піднялося
Соседушка• 02 августа 2023
Наш теж вирішив підняти. Було 12, сказав, що хоче 16. За будинок в селі) Я зняла квартиру у Франківську, за 8. Кращу і більшу. Бачила його об´яву на олх. Було спочатку 16, потім 14. Зараз вже 12. Цікаво, за скільки тепер здасть. Бо це вже не минулий рік, коли драли скільки хотіли. Зараз трохи легше з житлом. Бо він встиг в америку біженцем виїхати якось, звідти видніше ціни в Україні))
Деловитая• 02 августа 2023
Ответ дляСоседушка
Ну а случае автора немного другое
Семенівни сусідка• 02 августа 2023
Ответ дляМастерЮля
500 грн
А что бы вы хотели чтобы вам улучшили?🙈
мадам Везувий• 02 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
А ваше какое? Только ржать с комментариев?
Да, именно поэтому и зашла, поржать с ваших коментов
Сколько_мне_лет?• 02 августа 2023
Значит есть спрос. Полтавская обл., небольшой город - сдаем двушку за 3000 + коммуналка летом, 1000 + коммуналка зимой. Меняем то, что приходит в негодность (трубы, унитаз, бойлер). Хорошая девочка живет, а квартир на сдачу в городе завались, поэтому не поднимаем.
ПушАпница• 02 августа 2023
Ответ дляМастерЮля
500 грн
скажіть спасибі ,що не 1500 грн. бо таких цін немає. я вище писала.мужчина шукає хоч би за 6 тис. немає,або страшний бомжатник з клопами і під ногами провалюється підлога.фото квартири за 6 тис я маю.це ужас
Синиця у спідниці• 02 августа 2023
Ответ дляМастерЮля
500 грн
Соглашаетесь, цены реально выросли, я сама мониторила.
МастерЮля
• 02 августа 2023
Ответ дляКаяспер
Это капец
Сковородку, кастрюлю. Кастрюли 80-х годов. Я ж не говорю технику
Деловитая• 02 августа 2023
Ответ дляПушАпница
Хм, я с новым ремонтом в 10 мин от метро да 8 сдаю
МастерЮля
• 02 августа 2023
Ответ дляБідося
А какой населённый пункт?
Киев, но квартира убитая без ремонта
АфродитаПетровна• 02 августа 2023
Ответ длямадам Везувий
Неудивительно. Хорошо, что настроение подняли себе. Для чего нужна советчица, пузыри дуть и ржать.
мадам Везувий• 02 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Удалено администрацией...
АфродитаПетровна• 02 августа 2023
Ответ длямадам Везувий
Удалено администрацией...
Так вы и ржёте, конякой. Я как раз нет.
МастерЮля
• 02 августа 2023
Ответ дляБідося
А район какой? Южная Борщага или Ветряные Горы?
Конечная скоросного #3
ПушАпница• 02 августа 2023
Ответ дляДеловитая
ну хто вам винен. в червні було ще норм. в липні ситуація змінилася.я ж кажу..мій пост автору вище.зараз скопіюю.
’а ви знаєте ситуацію на ринку? я не знала поки не зіткнулася. в суботу подзвонив знайомий і сказав що його виселяють.попросив допомоги. за місяць сказали виїхати.я маю 2 ріелторів. подзвонила їм сама і йому дала контакти. знаєте, що мені відповіли? за цей місяць(липень) в Києві практично неможливо знайти достойне житло. Почали бомбити Львів,Дніпро і масово люди кинулися в Київ. Чоловік цей взяв відпустку і шукає квартири ще й сам. 4 дні вже пройшло,варіантів нуль. убиті страшні квартири по 6.000-6500 грн. Він зареєстр в групі рієлтор -зло,нема нічого хорошого.ходить розклеює сам оголошення. Якщо квартира більш-менш нормальна - вона уходить за 2-3 год. обидва рієлтори сказали, що дуже важко зняти.і ще - я маю теж квартиру для здачі,але те місце мужчині не підходить,бо далеко від роботи. квартира 1 кімн.чиста.охайна.техніка нова,але ремонту років 15. з виду- чистенька і охайна совдепія. Лівий берег.10 пов біля метро. Вгадайте за скільки часу я її здала після виставлення? через 6 годин,в понеділок. На огляд прийшло 3 сім*ї. я ставила 8тис.здала за 10 тис тим,хто більше заплатив. метраж 40 кв.м. Ось така ситуація. ніколи б не повірила,якби не зіткнулася сама. хазяйка знає,що в Києві не вистачає житла.все піднялося’
Деловитая• 02 августа 2023
Ответ дляМастерЮля
Киев, но квартира убитая без ремонта
А какой ремонт вы хотите за 150$?
Деловитая• 02 августа 2023
Ответ дляПушАпница
Я год назад сдавала, но меня квартирант устраивает
мадам Везувий• 02 августа 2023
Ответ дляДеловитая
А какой ремонт вы хотите за 150$?
Евро и по требованию всё, что не страивает обновлять.
ничевока• 02 августа 2023
Ответ дляПушАпница
Блин, пора прекращать свою за 5 сдавать)