KROX@• 02 августа 2023

Яка перспектива стосунків з різницею до 20 р?

Оце й усе питання. Майже)
Що шукають молоді хлопці в зрілих жінках (от фактично, мама за віком)).
Нащо воно йому?!
Домовенок Кузя• 02 августа 2023
Ответ дляпалка-копалка
не факт, не факт) в зрелом возрасте как правило уже и самоуважение выросло и с самооценкой всё ок (бывает, конечно, что нет, но такие неинтересны), а вот молодые могут ещё давать кому попало
а заниматься сексом для удовольствия это потерчть самоуважение? мда уж
тараканищи у вас
Домовенок Кузя• 02 августа 2023
Ответ дляKROX@
Дівчата, не сваріться)
Як мені зустрітись і не померти від сорому? Так, я не погано виглядаю, за віком)) може навіть трішки молодша, але різниця грандіозна - йому 28, мені 47. Як на нас люди будуть дивиться?(
а вы уже под венец собрались?
Чебураха з перцем• 02 августа 2023
Знаю такую пару уже лет 20, так они вместе. Он мне ровесник, а она уже видно сильно, что возраст. Но все равно семья.
Любительница• 02 августа 2023
Если ему 60, а вам 40, то он идет бесплатную сиделку :))
палка-копалка• 02 августа 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
тараканищи у вас
Не надо выводов, если не поняли, о чём речь
AmazingLady• 02 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Це чудово. Якщо від ’місцевих’ ви нічого не очікуєте, то навіщо ділитеся тут своїми ’цінними’ думками? Втім, це напевно риторичне запитання.
А вам зачем эта информация? Кап хочу так и провожу время
Хтомолодець? Я!• 02 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
І я так само. Ви перша відреагували на мій коментар і поставили питання, але мабуть сама цього не помітили.
AmazingLady• 02 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Опять припущення ни на чём не основанные. Без разницы кто первый .я к вам не домой пришла
Хтомолодець? Я!• 02 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
Чудово. Ваш день пройшов недаремне, сьогодні вам було з ким поговорити. Можете не дякувати, мені було не важко) Сподіваюся, що більше не писатимете.
AmazingLady• 02 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Опять припущення..я бы и помолчала с удовольствием, но вы же продаете написывать, вынуждена ответить. Сподивайтесь. Дякувати нема за шо
Хтомолодець? Я!• 02 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
Чому ж не промовчите? Діарея свідомості?
AmazingLady• 02 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
У вас? Заметно
Хтомолодець? Я!• 02 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
У вас? Заметно
Дотеп-відзеркалення на рівні дитсадка, але ви навряд чи зрозумієте. Доброго вечора! Знайдіть співрозмовника свого рівня, я більше не вілповідатиму на ’високоінтелектуальні дотепи’. Постарайтеся не образитися і якось це пережити...
AmazingLady• 02 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Конечно, главное что вы все якобы понимаете. Найдите сама а не прыгаете вокруг меня который час под прикрытием ’я не такая’. Все всё видят. Переживите уже как то и не лезьте ко мне