Фима Собак• 02 августа 2023

Родичу дали повістку, він фінансовий айтішник

Мед комісію пройшов, і йому сказали не переживай нам у фінансовий відділ такі потрібні люди, але поки міст нема, дали відстрочку місяць часу закінчити роботу і в кінці серпня заберуть
Ми кажемо що військкомату вірити неможно, на такі посади можуть взяти і жінок і інвалідів а він свято вірить що буде як сказали
Скажіть будь ласка в кого чоловіки/ рідні військові у фінансовому відділі то справді туди беруть здорових чоловіків?
Доктор Хаос• 02 августа 2023
Ответ дляФима Собак
Де я про тупих пишу? Ви чим читаєте дівчата
Логічно що водії працюють на війні шоферами
Механіки ремонтують військову техніку
І таке інше
Кожен по своїй спеціальності
А автомат тримати то яка спеціальність?

herba fresca• 02 августа 2023
Ответ дляФима Собак

Шкода якщо заберуть не передову, бо людина справді дуже розумна і може приносити користь у своєму напрямку
А других не шкода?
Пусть умирают?
автор Фима Собак • 02 августа 2023
Ответ дляДоктор Хаос
А автомат тримати то яка спеціальність?
Кадрові військові
куркулиха• 02 августа 2023
Ответ дляФима Собак
Механіки ремонтують військову техніку
І таке інше
Кожен по своїй спеціальності
У меня знакомый комбайнер штурмовик
Точу ляси• 02 августа 2023
Після медкомісії вже не відмажеться. А там куди пошлють. Вони можуть обіцяти одне, а пошлють і на передок. В мого чоловіка двох колег послали на передок. Один загинув, був оператором дрона. А другий без ноги повернувся. Також айтішніки з досвідом більше 10 років. Вільно володіли англійською.
Доктор Хаос• 02 августа 2023
Ответ дляФима Собак
Кадрові військові
У нас нема стільки кадрових військових скільком треба стріляти з автомату
herba fresca• 02 августа 2023
Ответ дляФима Собак
Механіки ремонтують військову техніку
І таке інше
Кожен по своїй спеціальності
Продавцы продают
Сантехники чинят водопровод и унитазы
Пекари пекут хлеб
Аграрии занимаются сельским хозяйством

По вашей логике, все должны заниматься своим делом.

herba fresca• 02 августа 2023
Ответ для40ка
Та взагалі навіщо ту Україну захищати?
Залишились особливо цінні кадри, які багато користі приносять.
А воюють тільки дурні патріоти, хай сидять в окопах без ротації
(сарказм)
А вы из окопа пишете
Скокмоно - стокнуно• 02 августа 2023
Ответ дляФима Собак
Кадрові військові
Не має їх стільки і не було.
І в більшості, хто є, вони командири
автор Фима Собак • 02 августа 2023
Ответ дляherba fresca
Продавцы продают
Сантехники чинят водопровод и унитазы
Пекари пекут хлеб
Аграрии занимаются сельским хозяйством

В мене чоловік економіст дуже гарний, але його спеціальність на війні нічого не варта, а є люди хто має цінність і на війні зі своєми здібностями, що поробиш, хто на що вчився
Просто болталка• 02 августа 2023
Ответ дляФима Собак
Механіки ремонтують військову техніку
І таке інше
Кожен по своїй спеціальності
Вчителі вчать (кого?), а шахтарі добувають руду?
Смішна Ви, Авторко...
В нас забрали тренера по футболу. Але ні, у футбол він там не грає.
Штурмовик...
Накладні мюслі• 02 августа 2023
Ответ дляФима Собак
Механіки ремонтують військову техніку
І таке інше
Кожен по своїй спеціальності
А на нулі хто? Які професії?
Бжоли-бандерівці• 02 августа 2023
Ответ дляherba fresca
Продавцы продают
Сантехники чинят водопровод и унитазы
Пекари пекут хлеб
Аграрии занимаются сельским хозяйством

Та логіка і автор - поняття несумісні. Думаю для неї будь-хто хто може 2+3 і працює у великій компанії - суперлюдина
Просто болталка• 02 августа 2023
Ответ дляФима Собак
Тю, як просто. Гарним економістам, значить, можна сидіти вдома А посереднім економістам куди?
Бамбарбия! Кергуду.• 02 августа 2023
Ответ дляФима Собак
Кадрові військові
Ви з космосу пишете?
Булку Дай• 02 августа 2023
Ответ дляФима Собак
Думаю, навіть ви знаєте, хто така Тайра. А вона в мирному житті графічний дизайнер. Надцінна на війні професія 🤦‍♀️
Ms. Скромность• 02 августа 2023
Ответ дляФима Собак
Автор, ну вы даёте.
У каждой второй муж тоже прекрасный в своём деле.
Но кто-то должен идти с автоматом.
Надеюсь в вашем случае будет так как обещали
Prervana• 02 августа 2023
Да. Забрали точно так же. Порадовались что в компьютерах понимает и сказали, что он им в штабе нужен. Ну пока действительно сидит, пишет журналы рукописные,и переносит их в эксель. Он архитектор 3DMax...
энциклопУдия• 02 августа 2023
Ответ дляherba fresca
Продавцы продают
Сантехники чинят водопровод и унитазы
Пекари пекут хлеб
Аграрии занимаются сельским хозяйством

Все вы правильно пишите., но если продавца можно обучить за неделю, то высококвалифицированного человека может и за 5 лет не получится.
А жалко всех

herba fresca• 02 августа 2023
Ответ дляэнциклопУдия
А жалко всех
Ну и что?
herba fresca• 02 августа 2023
Ответ дляФима Собак
Тогда должны воевать только кадровые военные.
Кто на что учился.
энциклопУдия• 02 августа 2023
Ответ дляherba fresca
Ну и что?
Надеюсь вы никогда не столкнетесь с тем, что Вам некому сделать операцию, или собрать сложную схему от которой многое зависит.
В вас говорят эмоции, не разум
40ка• 02 августа 2023
Ответ дляherba fresca
А вы из окопа пишете
А якщо не з окопа, це якось суть написаного змінює?
Тим більш, що я жінка з інвалідністю
ничевока• 02 августа 2023
Ответ дляФима Собак
Мой муж строитель, ас в своем деле, 20 лет стажа, свой бизнес, солидные заказчики типа Нико моторс и Новус, по вашей логике его специальность тоже на войне не пригодится, но по иронии судьбы призван в марте 22 года, сапер, 13 месяцев на нуле. Так что ваш экономист очень даже может после обучения сменить моего
40ка• 02 августа 2023
Ответ дляherba fresca
Кто на что учился.
Тоді всіх, хто не кадровий воєнний, забрати з фронту
Как нефиг делать• 02 августа 2023
Ответ для40ка
Та не смішно це...
Одна_на_всей_планете• 02 августа 2023
А по зарплате как? Он же нормально получает,смысл ему от работы отказываться,или компенсируют?
40ка• 02 августа 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Та не смішно це...
А що, плакати?
Одна_на_всей_планете• 02 августа 2023
Ответ дляНакладні мюслі
А на нулі хто? Які професії?
Добровольцы.
Булку Дай• 02 августа 2023
Ответ дляэнциклопУдия
В вас говорят эмоции, не разум
Операції вже зараз нема кому робити, бо хірурги на фронті, ще й гинуть там.
А авторка легким помахом руки перетворила тему-запитання на срачну, бо вивищує цінність одних людей над іншими в умовах спільної небезпеки.