Дуняша• Изменено 02 августа 2023
Чи можна таке утеплити?
Добрий день! Є лоджія, вікно стоїть на сьомому балконі та звареній металевій конструкції. Хочу утеплити в зиму. Підкажіть, будь ласка, який матеріал подивитися?
П.С. У гуглі очі розбіжалися - пенопласт напитує вологу, цвіте; скловата шкідлива і т.д. Не можу зорієнтуватися
П.п.с. Робити буду сама…
Куплю орехи• 02 августа 2023
Выложила пенобетоном стену балкона под окном, впритык к старой конструкции из металла, оштукатурила. Года 4 стоит, тепло и без плесени и тд.
Куплю орехи• 02 августа 2023
Можете пеноплистерол, можете вату. Но надо паробарьер, ветробарьер, потом все равно чем-то декоративно закрыть.