КонФФетОшка• 02 августа 2023

Яке взуття крутіше? Найк,Пума , Адідас , Рібок, Саломон і т.д., цікавлять ті,

які представлені у нас в магазинах.
Аноним Советчик• 02 августа 2023
З кросівок асікс😍

Василина Семеніч• 02 августа 2023
Крутіше те, яке гарно сидить саме на вашій нозі. За брендами гоняться лише рагулі.
Сірничок• 02 августа 2023
Я мечтаю о Саломон, но жаба душит
Домовенок Кузя• 02 августа 2023
мне найк не подходят. нужно мерять
Мама Карло• 02 августа 2023
Найк
Пилосмок працює• 02 августа 2023
З того, що ви перерахували, то краще за все себе показали Nike i Reebok, а ще краще, то Asics, Saucony, вони теж є в наших магазинах, плюс багато залежить від моделі
Карма хамелеона• 02 августа 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
А навішує ярлик хто?

Ноу коммент• 02 августа 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
А если мне подходят только брендовые кроссовки?
оксюморон• 02 августа 2023
Ответ дляАноним Советчик
З кросівок асікс😍
Мне не зашло качество... Кожа треснула за сезон. Хотя удобные.
Василина Семеніч• 02 августа 2023
Ответ дляНоу коммент
А це як? Ноги реагують не на зручність взуття, а виключно на бренд? Як вам взуття від Ів Сен Лоран, особливо те, що на підборах? Комфортно?)
курасаны• 02 августа 2023
Обожнюю асікси. Не знаю, що ви мали на увазі під КРУТІ, але вони мені дуже зручні для тренажерки
Ноу коммент• 02 августа 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Зря ерничаете. Моим ногам нужна удобная обувь 42 размера. А такая обувь чаще всего брендовая. Обувь от Yves Saint Laurent я ни разу не носила. А на каблуках ходить давно уже не могу (да и раньше не особо могла)
Василина Семеніч• 02 августа 2023
Ответ дляНоу коммент
В мене 36 розмір, взуття обираю не за брендами, а за зручністю, тому дійсно вас не зрозумію, напевно.
Точная копия плова• 02 августа 2023
Купую все вищеназване за знижками для всієї сім’ї
Більш і менш зручне взуття є у всіх брендів
Як і якість
Були асікс, мега зручні бігові, які розлізлися за місяць
Олечка79• 02 августа 2023
Искала кроссы недавно. Примерила найк, асикс и пуму. Комфортнее всего было в асикс и пуме. Найки какие то уродские на ноге . Выбрала пуму
Эти купила
По комфорту супер. Ну и на вид неплохие
Танго утрьох• 02 августа 2023
У меня пума в фаворитах. У мужа и сына Адидас.
Ноу коммент• 02 августа 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Я тоже выбираю обувь по удобству. Но у меня проблемные ноги большого размера, поэтому приходится покупать брендовую обувь
Ростки жимолости• 02 августа 2023
Nike, скорее всего. У низ много популярных моделей. Хотя в этом сезоне была прям одержимость ретро моделью Адидас.
Отток по качеству из самый интересный, как по мне, но модели такое
comeonbabyloosecontrol• 02 августа 2023
мне удобнее всего в нью бэлэнс, вообще на ноге не ощущаю их, особенно 574, беру уже четвертую пару. Сравниваю со скетчерсами и найками, другие бренды не носила.

автор КонФФетОшка • 02 августа 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
я в курсі , хто ганяється, але відповідь конкретну я не почула, на жаль
Василина Семеніч• 02 августа 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Не знаю, яку саме відповідь ви хотіли почути. Я б сказала так -- підіть до взуттєвого магазину і приміряйте взуття, орієнтуючись не на бренд і ціну, а на зручність і комфорт.
автор КонФФетОшка • 02 августа 2023
Ответ дляОлечка79
Эти купила
По комфорту супер. Ну и на вид неплохие
гарні
автор КонФФетОшка • 02 августа 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
я не про примірку взуття, а про рейтинг фірми , які представлені на світових спортивних змаганнях, можливо є така статистика
Василина Семеніч• 02 августа 2023
Ответ дляКонФФетОшка
А що вам особисто дасть цей рейтинг?
автор КонФФетОшка • 02 августа 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
А що вам особисто дасть цей рейтинг?
хочу більше знати
Василина Семеніч• 02 августа 2023
Ответ дляКонФФетОшка
хочу більше знати
Чомусь згадалися ’Секретні матеріали’)
Ждун с Нибиру• 02 августа 2023
Мои любимки сейчас Under Armor. Puma 2 пары и обе натирают, носить невозможно
tarveldy• 02 августа 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Спортивні бренди реально вкладають гроші у дослідження і розробку зручного взуття , так що воно варте своїх грошей
Але є нюанси вже з призначенням
А от якщо говорити про крутість, то тут Алі попереду планети ))) але то не про зручність , а про дизайн
Закусенец• 02 августа 2023
Ответ дляСірничок
Я мечтаю о Саломон, но жаба душит
Купил 2 пары.
Пока не понимаю, чем лучше НБ
tarveldy• 02 августа 2023
Ответ дляКонФФетОшка
хочу більше знати
Тоді найк
Nike, $36,8 млрд ...
ESPN, $13,1 млрд ...
Adidas, $11,2 млрд ...
Gatorade, $6,7 млрд ...
Sky Sports, $4,4 млрд ...
Puma, $4 млрд ...
Under Armour, $3,5 млрд ...
UFC, $2,4 млрд