Несу добро людям• 27 декабря 2024
Конверси. Похваліть, чим вони класні.
Дивлюся кеди собі на весну.
Легкі, устілка ортолайт.
Конверсів у мене ще не було.
Хто любить це взуття, як з розмірами? Пишуть, великомірить. Дивлюся в продавалці, наче ні, +0,5 см до заявленого на язичку.
Які взагалі у вас враження про це взуття?
Легкі, устілка ортолайт.
Конверсів у мене ще не було.

Грамотний хвіст• 27 декабря 2024
На вузьку ногу і низький підйом, як на мене.
Не подобається взагалі.

Oksana-Vladimirovna• 27 декабря 2024
Легкі, зручні, потрібно на сайті конверс читати щодо конкретної моделі, в розімір чи більшомірять. Отримала вчора модель Chuck Taylor All Star Move, ось вони більшомірять, зазвичай беру 10 американський, а ці великуваті виявилися, буду продавати. Нога в мене широка доречі, по ширині підійшли.
ТебеОноНадось• 27 декабря 2024
Купила дочке 11 лет за 12 евро новые в секе,она рада.И я рада,за 50-70 евро в жизни не купила бы.Обычные кеды.
Несу добро людям
• 27 декабря 2024
Ответ дляOksana-Vladimirovna
Дякую, саме їх і дивлюся))
Несу добро людям
• 27 декабря 2024
Ответ дляOksana-Vladimirovna
А скільки см устілка виявилася?
Несу добро людям
• 27 декабря 2024
Ответ дляOksana-Vladimirovna
Не міряла, але потрібно було 9,5 брати
Дякую. Залишився тільки мій розмір і більші, менших нема.
Обнемашечка• 27 декабря 2024
Я не скажу, что они какие-то афигенные.
Но мои у меня уже лет 6, правда, не в слишком активной носке.
Стираю в машинке.
Они мне гармонируют только под шорты джинсовые (у меня синие конверсы).
Стираю в машинке.
ОливьЕЖечка• 27 декабря 2024
Меряла, новые модели очень удобные, полноценная обувь, а не резиновые тапки. Не нашла нужный мне дизайн, летом было мало размеров

Чумацький Шлях• 27 декабря 2024
Модные кеды и больше ничего. Белые еще и стирать заморишься. Еще и качество г, пару месяцев тряпка рвется. И для ноги вредно.
дякую аж підскакую• 27 декабря 2024
Не могу сказать ничего плохого про них, но и вау эффекта тоже нет
Есть 2 пары, потому что в тренде они
Знову Я• 27 декабря 2024
В доньки за один сезон прорвались конкретно, ремонту не підлягають. На один сезон - дууже дорого, більше не куплю
Замріяна• 27 декабря 2024
ничем не классные. На узкую ногу, дубовая подошва, долго ходить очень устает нога, потеют ноги нещадно

ЭмчЭндЭм• 27 декабря 2024
У мене класичні, дві пари одна проста, інша утеплена, для мене, найкраще взуття, після Адідас суперстар