ArthurMash• 02 августа 2023

Дівчина хоче домінувати!

Зустрічаюся з дівчиною вже більше року. Практично з самого початку відносин, в інтимному житті я домінував та поступово впроваджував все більш жорсткі техніки. Але поступово здивування, цікавість та відсутність страху будь-яких експериментів, призвела до того, що у неї з´явилися бажання домінації.
Навіть у жарт, намагається зробити фізично боляче і я бачу, що вона отримує від цього насолоду.

Це вже деградація особистості і назад вже нічого не повернути?
motherfucker• 02 августа 2023
А это новые регистрации не могут писать без анонима? Или просто автор так решил? А то я уже не пойму, как работает)

NataliBeautyPro• 02 августа 2023
Мужчина здесЯ деградация полная
Ksenia-e9d7• 02 августа 2023
Иди на фронт, жорсткий техник мля
Каллипсо• 02 августа 2023
Как аукнется, так и откликнется. Вы изначально были таким и живёте же как-то ) Но у девушки деградация, ага 😂
Contento• 02 августа 2023
Теперь ты будешь в вашей паре нижним. Поцелуй ноги Госпоже и иди спать) У твоей девушки не деградация , а эволючия. Она поняла , кто главный в доме и это она
Григорий Иванович• 02 августа 2023
Такое поведение - вариант нормы. Не деградация, однозначно. Например, есть у меня кошка. Как залезет на колени - сразу начинает когти выпускать. Доминирует. Аж жмуриться от удовольствия. Так что, всё норм.
Alya91• 02 августа 2023
Ответ дляmotherfucker
Сегодня нашествие новеньких с тупыми темами.
motherfucker• 02 августа 2023
Ответ дляContento
Bottom
motherfucker• 02 августа 2023
Ответ дляAlya91
Аа, поняла

Onyx83• 02 августа 2023