Магиня• 02 августа 2023
Чи можна так прописати дитину
Можна прописати новонароджену дитину, якщо ми за кордоном, житло в Україні.Щоб не їхати в Україну?Чи може з цим допомогти адвокат або юрист
Ванна Тазиковна• 02 августа 2023
Це реєстрація місця проживання , дитина живе за кордоном, виходить абсурд
Магиня
• 02 августа 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Так, але за кордоном ми не маємо житла.Живемо на зйомному.У дитини ж має бути реєстрація
Ванна Тазиковна• 02 августа 2023
Ответ дляМагиня
За кордоном ви там і зареєстровані для всіх процедур. Для чого дитині українська реєстрація?
Оч@ров@Шк@• 02 августа 2023
Дитина може бути зареєстрована з одним із батьків за згодою іншого. Свідоцтво про народження, про реєстрацію батьків+ згоду потрібно подати до ЦНАП. Можете особисто або ж через довірену особу. Всі документи нотаріально завірені повинні бути.
#Пойду_кгадалке• 02 августа 2023
Если вы с отцом ребёнка прописаны по одному адресу, то это может сделать один из родителей. Если по разным адресам, то должна быть доверенность, что вы разрешаете прописать ребёнка там-то. По крайней мере так было у нас три года назад. Мы жили с мужем в разных городах, я выписывала доверенность, что согласна прописать ребёнка по таком то адресу, чтоб не ехать в тот город с ребёнком
Магиня
• 02 августа 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
А если мы прописаны в разных местах, а квартира находится совсем в третьем месте?Он в Черкасской обл, я в Одесской, а квартира в Одессе?
Оч@ров@Шк@• 02 августа 2023
Ответ дляМагиня
Ви дитину в якій реєструвати збираєтеся? У квартирі в Одесі?
Магиня
• 03 августа 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Так в Одесі,там ніхто не прописаний
Мстящий за Зайца• 03 августа 2023
Ответ дляМагиня
Так в Одесі,там ніхто не прописаний
Тоді і дитина не буде. Вона не може бути зареєстрована сама, лише з кимось з батьків
Мавка• 03 августа 2023
Ответ дляМагиня
Так в Одесі,там ніхто не прописаний
вы просто боитесь чтоб квартира не пропала ? только ради этого ?
Оч@ров@Шк@• 03 августа 2023
Ответ дляМагиня
Так в Одесі,там ніхто не прописаний
Не можна там зареєструвати дитину. Тільки з одним із батьків
Магиня
• 03 августа 2023
Ответ дляМавка
А чому вона має пропасти ми її власники?Просто ми хотіли там, бо коли поверннмось дитина буде жити в Одесі, а навіщо прописувати в області, щоб потім були проблеми влаштуватись в садочок, чи до школи.І була лишня волокіта з документами
Оч@ров@Шк@• 03 августа 2023
Ответ дляМагиня
Якщо ви , батьки, власники ,то для садочку і т.д. достатньо і цього.
Нервогенератор• 03 августа 2023
За кордоном вам це не потрібно. Повернетесь - усі й зареєструєтесь де вам потрібно
Мавка• 03 августа 2023
Ответ дляМагиня
так а что сайт пишет ? не дает стать на очередь в садик сейчас ?
ША! я прийшла!• 03 августа 2023
Ответ дляМагиня
Тоді перенесіть свою реєстрацію в Одесу і дитину зараєструйте з собою. Реєстрація - це не власність, це місце проживання. І як новонароджена дитина може проживати окремо від батьків?
Оч@ров@Шк@• 03 августа 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Реєстрація і місце проживання наразі також різні речі.
Тому часто запитують і вказують - місце реєстрації, фактичне місце проживання.
Або ж запитують чи збігається місце проживання з місцем реєстрації.
Але права власності звичайно не дає