Де краще зробити біопсію шийки матки в приватній лабораторії ( Глобал тест)чи у державній ?
Kamila6312• 03 августа 2023
В сінево такі мають робити - там багато варіантів на біопсію. В глобал тест ні разу не зверталася - не підкажу
Аделина-a7e8• 03 августа 2023
Я в цілях економії часу в приватних зазвичай все роблю. В основному в сінево все роблю, але думаю багато лабораторій мають такі аналізи робити, подивіться по сайтах
Valentina34• 04 августа 2023
В часній краще, це економить і час і нерви. В державних з багато помилок роблять, результати зі стелі пишуть. Подивіться чи цей аналіз є в Ескулаб, якщо в них нема то тоді дивіться в Ділі... Це лабораторії яким довіряю.