Королева краси• 03 августа 2023
Кожній бабусі з петрушкою по касовому апарату (РРО)?
Ось прочитала тільки що новину:
Із серпня торговці у містах з населенням понад 25 тисяч осіб зобов’язані встановити обладнання для безготівкових розрахунків.
Ця вимога не поширюється лише на ФОП першої групи, які здійснюють торгівлю з використанням торгових автоматів, виїзну (виносну) торгівлю, продаж власноручно вирощеної або відгодованої продукції.
Далі вимога із забезпечення можливості безготівкових платежів буде поширюватися на населені пункти з меншою кількістю мешканців за таким графіком:
- з 1 січня 2024 року – для торгівців у населених пунктах з чисельністю населення від 5 до 25 тис. осіб;
- з 1 січня 2025 року – для торгівців у населених пунктах з чисельністю населення менше ніж 5 тис. осіб;
- з 1 січня 2026 року – для ФОП першої групи, які здійснюють торгівлю з використанням торгових автоматів, виїзну (виносну) торгівлю, продаж власноручно вирощеної або відгодованої продукції.
Джерело:
Зверніть увагу на останній пункт.
По-моєму, це вже нонсенс.
Джерело:
Зверніть увагу на останній пункт.
По-моєму, це вже нонсенс.
Гигиенишвили• 03 августа 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Это издевательство над людьми. Почему в других странах у тебя есть выбор - принимать наличку без всяких аппаратов или безнал или и то и другое? И нет такого требования для фоп, а у нас хотят задавить всех мелких предпринимателей (
Мелкие предприниматели тоже должны платить налоги, иначе они не предприниматели. Если не хватает на налоги, то нечего торговать.
Гигиенишвили• 03 августа 2023
Ответ дляКоролева краси
Та не те щоб тільки прокинулася, про чморіння торгівців давно в курсі. Але хоча б PPO для продажі насіння в селах не вимагали.
Вы семечек на 700 грн за раз продаете?
Гигиенишвили• 03 августа 2023
Ответ дляКто крайний?
Обязать кассовые аппараты иметь нашим чиновникам и депутатам. Все откаты и взятки только через кассовый аппарат. Но, честно говоря, все почти все ФОП скрывают свою наличную выручку, декларируют меньше.
Зачем? Оборот до 5 млн грн на едином налоге. Какой смысл вести двойную бухгалтерию?
Гигиенишвили• 03 августа 2023
Ответ дляКоролева краси
Ага, і корінь зла - то дрібні ФОП в селах, звісно.
Вы закон почитайте в оригинале, прежде чем головой крутить.
Заикальница• 03 августа 2023
Ответ дляАнонимус Я
За него бы и 7,9% не проголосовали, если бы знали, каким он будет президентом.
Вообще неправильно то, что у нас можно обещать что угодно, лишь бы дорваться до власти, а потом делать прямо противоположное и тебе за это ничего не будет. Правильно было бы отозвать с должности в первые полгода.
А то что получается, виноват не мошенник, а обманутые им люди.
1. Я 95 квартал лише на початку їх кар´єри дивилась. Але потім припинила - не подобався їх гумор. Особливо їх ставлення до нас, українців. Цікаво, а тим, кому ті знущання та приниження заходили, як у них піднялась рука голосувати за нього?
2. За яким ще критеріями його можна було оцінити? У нас не було такої можливості. Тому що він до президенства жодного разу не обирався до ВРУ, не був чиновником чи громадським діячем. Команди своєї не мав(команда клоунів не рахується).
.
3. 95 квартал не просто виступав на росії, вони фінансувались з держбюджету рф.
Тому мені особисто було більш-менш зрозуміло, яким він буде президентом.
.
Блондинка в Законе• 03 августа 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Рро передбачає розрахунки готівкою 🤦🏼♀️
До 5 млн в рік дохід залишаєшся на єдиному податку, працюй собі спокійно. Кого давлять? Ви про що? Я ще перед війною перейшла на рро повністю, дуже зручно
У Вас саме РРО чи ПРРО?
Блондинка в Законе• 03 августа 2023
Ответ дляКоролева краси
Та не тільки в селах. Чи вважаете, якщо в мястечку 26 тис населення, то вже олігархи?)))
Блондинка в Законе• 03 августа 2023
Ответ дляКто крайний?
как?
Рятівник Малібу• 03 августа 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
У Вас саме РРО чи ПРРО?
ПРРО, на планшеті. Звʼязали з внутрішньою програмою обліку.
Рятівник Малібу• 03 августа 2023
Ответ дляЧумачечая_
И во сколько всё это обошлось?
Начиная с того, что регистрация РРО должна быть привязана к юр. адресу (магазину), по которому сначала подается 20-ОПП - сколько аренда стоит нынче? Какая бабушка с дом. яйцами, помидорами и яблоками-грушами сможет себе это позволить как физически, так и материально?
Не хвилюйтесь, до 26 року щось і для стареньких вигадають
Рятівник Малібу• 03 августа 2023
Ответ дляКиця-бриця
Чем торгуют, аж интересно?
Ку) це каса 15 тис в день 🤦🏼♀️
Підмітайло• 03 августа 2023
Ответ дляТоскующая
Гетьманцев рашист и работает над развалом экономики страны. Он ведет очень губительную политику .Не знаю кто его покровитель, но уверена , что тоже рашист. Ибо столько прокленов, столько митингов и протестов не было ни на одного чиновника, но его никто не трогает.
Гетьманцев должен был сдохнуть еще вчера.
Бывший помощник сивковича, агента ФСБ.
В 2022 году было письмо-обращение от представителей бизнеса.
Вот цитата оттуда:
“Підприємці наголошують, що ’уособленням регресивного, популістського соціалістичного підходу є голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев’.
’Він є послідовним противником економічної свободи, прихильником жорсткішого державного регулювання та придушення підприємницької ініціативи, що робить нашу діяльність неможливою.
Наукові праці та професійна діяльність пана Гетманцева переконливо свідчать, що він є активним прихильником марксистських, соціалістичних ідей та радянського способу життя, противником ринкової економіки та пов´язаних із нею прав і свобод, що іде в розріз інтересам України.
Дії пана Гетманцева на посаді голови Комітету наносять нищівну шкоду як економіці України, так і її репутації’, - йдеться у листі.”
Вот цитата оттуда:
Підмітайло• 03 августа 2023
Ответ дляТоскующая
Так говорят дремучие, которые никогда не выезжали за пределы области, о другой стране воообще молчу.
Да нет такой жопы как в нас. Вон в Польше даже регистрировать ничего не надо, если у тебя нет определённого уровня доходов . В старой Европе преобладают наличные расчеты. А коррупция и зп в конверте везде у них тоже есть! При этом их так не чмырят, им дают возможность жить и зарабатывать!
Это правда. До определенного уровня доходы даже не отслеживаются налоговой.
Підмітайло• 03 августа 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Это требования Евросоюза насколько я понимаю . В Европе очень и очень сложно вести бизнес, у нас был ( да и до сих пор есть) налоговый раз и никаких рестрикшнс
Это полнейшая неправда.
Підмітайло• 03 августа 2023
Ответ дляАнонимус Я
Ага, Гетманцев прям зло во плоти )
Я больше склоняюсь к тому, что из него сделали козла отпущения. Это же коллективное решение нашего правительства, душить фопиков, а не лично гетманцева. И Зеленского в том числе решение.
Как вспомню этот безнадежный майдан фопов, год длился, и как на него ..., ржали над ним наши можновладці ) глядя из окон на убогих мелких предпринимателей.
...
И бывший помощник сивковича. А так все ок.
...
Підмітайло• 03 августа 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Это где такой маленький налог? Прямо рай
Польша, наверное. В Венгрии, например, 33,5% физики.
Підмітайло• 03 августа 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
В Германии я не могла воду в аэропорту купить за наличку 😂
Странно. Германия и США в топе стран, у которых самый большой удельный вес наличных расчетов.