Звезда в шоке• 08 августа 2023
Чи можна заплатити податки не відкриваючи ФОП?
Продаю свій одяг б/у в інтернеті, доходи від продажів невеликі в середньому 300-900 грн в місяць (іноді може бути 1000 - 1200, але таке буває дуже рідко). Іноді буває таке що за місяць взагалі немає продажів. Як бути у такій ситуації?
Просто вже багато раз чула що вийшов новий закон про сплату податків з продажі б/у речей, і про те що може бути штраф 86 тисяч.
Чи можна якось заплатити податки не відкриваючи ФОП?
Хто продає в інтернеті б/у речі, що ви плануєте робтити?
Котики-муркотики• 08 августа 2023
Не вышел . У вас не те доходы . Можно 18 % и 1,5 % но потом подавать годовую декларацию .
Звезда в шоке
• 08 августа 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Боже, що там платити у вас і з чого? ))
Немає з чого платити. Просто я злякалась коли прочитала про штраф 86 тисяч. Але мабуть я щось не так зрозуміла
бибизяна• 08 августа 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Ото вы пуганая.Им ваши доходы в 900 грн не интересны.Они молотят на крутышах.
Секретница• 08 августа 2023
’в середньому 300-900 грн в місяць’?
Нічого не робіть. Засвітитеся в податковій - подумають, що Ви більше приховуєте, тільки гірше собі зробите. З таким дріб´язком ніхто податків не платить (хоча по закону формально треба, але то ідіотизм).