Королева краси• 03 августа 2023

Кожній бабусі з петрушкою по касовому апарату (РРО)?

Ось прочитала тільки що новину:

Із серпня торговці у містах з населенням понад 25 тисяч осіб зобов’язані встановити обладнання для безготівкових розрахунків.

Ця вимога не поширюється лише на ФОП першої групи, які здійснюють торгівлю з використанням торгових автоматів, виїзну (виносну) торгівлю, продаж власноручно вирощеної або відгодованої продукції.

Далі вимога із забезпечення можливості безготівкових платежів буде поширюватися на населені пункти з меншою кількістю мешканців за таким графіком:
- з 1 січня 2024 року – для торгівців у населених пунктах з чисельністю населення від 5 до 25 тис. осіб;
- з 1 січня 2025 року – для торгівців у населених пунктах з чисельністю населення менше ніж 5 тис. осіб;
- з 1 січня 2026 року – для ФОП першої групи, які здійснюють торгівлю з використанням торгових автоматів, виїзну (виносну) торгівлю, продаж власноручно вирощеної або відгодованої продукції.
Джерело: https://biz.censor.net/r3434749

Зверніть увагу на останній пункт.
По-моєму, це вже нонсенс.
Киця-бриця• 03 августа 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Ваши выводы неуместны. Я предприниматель с 2004 года. Ещё до введения и принятия НКУ. Я знаю о чем пишу и понимаю все процессы довольно глубоко. Я не понимаю и не принимаю введение во время войны фискализации, в виду того, что это лишнее. Более того нет никакого смысла вводить нормативку по принужлению установки терминалов и РРО доя предпринимателей 1 и 2 групп. Я повторюсь. Они платят налог фиксированнно, вне зависимости от выручки и оборота, напаркуа им эти гаджеты и кассовая дисциплина? Пример - сдача в аренду. Есть 2 объекта НИ, 2 операции в месяц. Налог оплачен за год вперёд. Зачем кассовый аппарат?
Я даже пошла перечитала всё, что вы в этой теме написали. Такое впечатление, что пишут с одного ника два разных человека. Один - разумный, второй - меганаивный. Вообще, чтобы реально вникнуть, нужно не пост автора читать, а внимательно изучить принятый? закон и на основании него делать выводы. А если чисто по тексту поста - складывается впечатление, что все действия направлены просто на возможность расширения безналичной оплаты, не требующей особых телодвижений. Хотя во время войны даже такие шаги лично я не стала бы принимать
Счастье_же_вот_оно• 03 августа 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Послушайте, но это ведь вы мне писать начали, причём сами, настойчиво, а теперь не трогайте А как же гласность, открытость, свобода слова?
Ну все, все.... чтобы вас не травмировать, больше трогать не буду.
Добренько?
Я написала автору в темі, ви мені почали чомусь відповідати з «так понятно???»і іншими фамільярними фразочками( комент номер 50)
Але то неважливо, як правило, люди, які переходять особисті межі при спілкуванні, вважають, що в тому винні оточуючі, а не вони
Анонимус Я• 03 августа 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Справедливости ради, этом случае можно без кассового обойтись, просто арендаторы перечисляют на айбан.
Мне больше всяких мелких торговцев жалко. Сама не хочу ставить это рро и не буду, пока смогу айбаном обходиться. Не хочу бояться кассовой дисциплины, отчётов, лмшних проверок и штрафов.
Рятівник Малібу• 03 августа 2023
Ответ дляКоролева краси
Дуже в цьому сумніваюсь.
Так і є) і електронний чек на імейл чи смс(точно не пам’ятаю, бо за 1,5 роки пару разів просили)
Рятівник Малібу• 03 августа 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Его нужно приобрести? Смартфон, приложение? Как человек из села будет им пользоваться. Вы вообще с ними общались? Со стариками? Многие пользуются приложениями из сматфона для расчётов в быту? Вы о каких реалиях вещаете? У людей-переселенцев не осталось ничего. Где им брать средства на покупку, регистрацию и легатимищацию, обучение всему этому?
Приблизно там же, де і стартовий капітал для підприємницької діяльності
Сито для думок• 03 августа 2023
Ответ дляКиця-бриця
Я з тезою, що такі кроки не варто приймати, згодна лише частково. Бо скільки, навіть тут, було повідомлень, що, у тих же кав´ярнях, не приймають іноді безготівкову оплату.
Я пам´ятаю, як ми виїхали на Закарпаття і я часто мала знімати кошти з карти, аби купити продукти, бо магазинів, де приймають оплату картою, аж 2 шт на населений пункт. Ще й бігала в пошуках банкомату, який працює і в ньому є гроші (бо людей, які туди виїхало, було багато).
Киця-бриця• 03 августа 2023
Ответ дляСито для думок
Я обома руками за безготівкові розрахунки. Ненавиджу готівку, тягати той гаманець за собою. У мене тут під боком маленький ринок з овочами і фруктами, кожного разу треба шукати, та ще й бажано без решти. Або на касі якась бабуня як стане збирати в гаманці гроші і стоїть черга годину.
ФрекенБок• 03 августа 2023
Ответ дляКоролева краси
А в Україні більше 70% податок у найманого працівника. Якщо все як є по факту порахувати без отих ’та то роботодавець має платити за робітника, а не його податки’. Це нормально?
Вы о чем? Какие 70%?

Зачем вы тему создали, если ничего не смыслите в ней?
Рятівник Малібу• 03 августа 2023
Ответ дляСито для думок
Ой, я б задоволенням в кав’ярні заборонила б готівку. То гігієна, швидкість, прозорість.
Сито для думок• 03 августа 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Ну от. Мова про можливість безготівкової оплати на ринках, в кав´ярнях, маленьких магазинчиках... Зараз збільшилася частка людей, які працюють дистанційно. Так само і отримують дистанційно кошти на карту. І вони мають мати можливість оплачувати безготівково, а не бігати в пошуках де зняти ту готівку.
Про це, як на мене, мова у законі, а не про бабусь 80 років, що петрушку продають, і змушені будуть РКО встановлювати.
Рятівник Малібу• 03 августа 2023
Ответ дляСито для думок
Автор почала вити, коментатори через свою неосвіченість приєдналися
Карамбулкул• 03 августа 2023
Ответ дляЖена аллигатора
А вы не в курсе что это за коллцентры в Киеве в частности, что их депутаты крышуют? Периодически их накрывают, вот тоже недавно увидела как Тищенко пришёл туда, а оказалось крышует другой депутат, они разводят людей на деньги? Документы рф у ним были
Да они звонят бедным людям и заставляют их вкладывать деньги в какие-то типа акции и пирамиды. Я была на собеседовании потом на тренинге один день и больше не пришла.
Карамбулкул• 03 августа 2023
Ответ дляКоролева краси
Дуже в цьому сумніваюсь.
Да бред пишут, карта это обладнання, типа не понимают о чем идут речь и за что будут штрафовать
блин я нашим людям поражаюсь, что в тех головах… таким и правда про шашлыки рассказывай а они хавать будут
СкокоМнеДадите• 03 августа 2023
Ответ дляМушля з Криму
Це в Болгарії мене так дивували місцеві бабусі-продавчині. Усі дають тобі чек
В Хорватії браслетики, ракушки, картини, лавандові сувеніри, магніти без чеків..
AmazingLady• 03 августа 2023
Главное сделать громкий заголовок и приплести бабушек
Карамбулкул• 03 августа 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
В Германии я не могла воду в аэропорту купить за наличку 😂
А я могла, не знаю может вы там бэкали мэкали то никто вас не понял. В Германии наличный расчет намного чаще встречается в Украине. Более того есть тысячи мест где нельзя рассчитаться картой
Карамбулкул• 03 августа 2023
Ответ дляТоскующая
Какого евросоюза🤦🏼‍♂️? Нас туда никто н когда не возьмёт. Наши чинуши все время лапшу вещают о евросоюзе, мвф и почей херне, прикрывая свою кровожадность и непомерное желание наживы.
Наконец-то правду тут написали
КошкинДом• 03 августа 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ні звичайно, але з них будуть починати
Починати з простих людей, щоб ті вже вимагали того самого від всіх
Шикарна ідея! Давайте бабусю в селі з морквою і зернятами посадимо на 10 років, щоб вона потім вимагала такого ж покарання від тих, хто мільярди краде
це Сталін напевно теж море народу по таборам заморив,бо сам колись думав там же відсидіти
Що ви намагаєтеся тут наплести - що чмирять простий люд з благими намірами? От потовчуть тих, хто сам собі копійку заробляє і в держави нічого не просить ,а потім і за себе візьмуться?!
Не боюся осуду• 03 августа 2023
Ответ дляКиця-бриця
Навіщо вам на ринку овочі та фрукти?
З безготівковим розрахунком добре працюють супермаркети.
Дивні люди.
Є ж вибір, нащо мучитись?
Карамбулкул• 03 августа 2023
Ответ дляСито для думок
Ну вот где, где эти мифические места в Украине где в кофейне где не принимали бы безнал? Вот напишите название, адрес, в Киеве ни разу не было ситуации чтобы не могла расплатиться в кофейне картой

В Европе кстати очень много где вы не расплатитесь картой или только от 10€ в киоске.
Продавчиня кіз• 03 августа 2023
Ответ дляТоскующая
Именно так. Это как сказка про страну дураков
Продавчиня кіз• 03 августа 2023
Ответ дляСито для думок
Ой, а в нас кожен продавець на ринках має зареєстроване ФОП чи є співробітником такого ФОП?
Якщо так, то у чому проблема приймати оплату у безготівковому вигляді?
Чи, може, бояться, що річний ліміт тоді перевищать і треба буде сплачувати більше податків?
На 1 и 2 группе годовой лимит знаете? При всем желании спмозанятая особа не мюсмржет его превысить, ну, разве что инфляция сеаканет как в начале 90х и снова будут миллионы в обороте
Продавчиня кіз• 03 августа 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Бо готівка в податкові звіти не входила. ви ж самі пишете, яка ви досвідчена бізнесвумен)
З приводу оплат виключно на розрахунковий рахунок - рро не потрібно.
Ну, сие мне ведомо насчет текущего счета. А насчёт налички, то при всем желании торговец семечками 5 587 800 гривен торговец не наторгует, не так ли?
Продавчиня кіз• 03 августа 2023
Ответ дляразмахер
Ну да , весело оказаться лохом , ощущать .как тебя развели. Тем .кто голосовал за Петю обидно , наверное вдвойне.Ты и не подписывался на продолжение сериала,а вышло вон как.
Именно... увы
Счастье_же_вот_оно• 03 августа 2023
Ответ дляКошкинДом
Бабусь в селах чіпати ніхто не буде
Читайте правильно закони
Продавчиня кіз• 03 августа 2023
Ответ дляКиця-бриця
Об этом и речь. Сейчас другие действия нужно предпринимать. Бизнес выживает, наряду с оставшимися людьми в стране, а его добивают.
Лапка• 03 августа 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Рро передбачає розрахунки готівкою 🤦🏼‍♀️
До 5 млн в рік дохід залишаєшся на єдиному податку, працюй собі спокійно. Кого давлять? Ви про що? Я ще перед війною перейшла на рро повністю, дуже зручно
Ага, до первой проверки. Но мне дуже зручно было без этой хрени
Лапка• 03 августа 2023
Ответ дляКоролева краси
Та не те щоб тільки прокинулася, про чморіння торгівців давно в курсі. Але хоча б PPO для продажі насіння в селах не вимагали.
Тут на советчице тоже чморили с удовольствием торговцев, только сами торговцы понимали ужас этих законов
Лапка• 03 августа 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Я покупала в Болгарии на рынке и никто никаких чеков не давал, но это было в 2019

Теперь прям все всегда дают чеки?

В Польше и Чехии никто на рынках/раскладках чеков не дает
Покупаю овощи на рынке, везде нал и никаких чеков
Продавчиня кіз• 03 августа 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Приношу вам огромные извинения, если имела наглость вторгнуться в ваше личное пространство на форуме, где вы пишите под анонимом, в спорной теме с обсуждениями и, посмела, открыто и рьяно высказать позицию тому, кто не совсем понимает суть вопроса, чем глубоко до души причинила боль. Мне очень жаль, что вы настолько близко это восприняли и так ранимы.