неДодекаэдр• 03 августа 2023

Купити малу квартиру зараз чи відкладати далі?синиця в руках чи журавель..?

Назбирала нарешті суму, за яку можу купити вже малу квартирку в Києві (але смарт, до 30тис дол).

Не можу вірішити, що робити - купити, щоб вже була зараз, чи ще 1-2 роки почекати і купити повноцінну 1кімнатну, за 40-45тис? Як би поступили ви? На більшу квартиру збирати ще дуууже довго, бо я одна без чоловіка.

Маю 2 дітей, буде комусь із них через років 8-10, а зараз здавати думаю.
Результат:
вже голосів: 315
192 (60.95%) купити смарт
88 (27.94%) назбирати 1кімн
35 (11.11%) купити під Києвом - але де?
Херсон це Україна• 03 августа 2023
Купуйте та здавайте в оренду. Якась копійчина ще буде збиратись. Потім продасте через 2-3 роки та придбаєте більшу

Первоклашка Я• 03 августа 2023
Цены будут расти в Киеве
То ж за 40/45 может не быть
Томатико• 03 августа 2023
Купуєте зараз смарт. Далі відкладаєте. Продаєте смарт і купуєте на що назбирали
автор неДодекаэдр • 03 августа 2023
Ответ дляХерсон це Україна
дякую! одна голова добре, а з мізками краще)) згодна, невеличкий ’плюс’ до збирання буде
Губи до вух• 03 августа 2023
Не куплю в Украине больше ничего.
Басноплетка• 03 августа 2023
Купуйте зараз смарт
Я сама купила смарт -29 метрів , а чоловік купив повноцінну -45
Ми робили ремонти вдвох одночасно
Новий ЖК
То витратили в 1,5 рази більше грошей на повноцінну
А здалися за однакову ціну, при тому що на смарт була черга ( в основному молодь 25-30 )
П´яна вишня• 03 августа 2023
Купіть хрущика, вам має вистачити на 1 кімнатну

Агент Пинкертона• 03 августа 2023
Я теж вважаю, що краще зараз купити. Бо взагалі зараз в Україні житло недооцінене. Нове поки не здається в Києві, або здається мало
Светка-пипетка• 03 августа 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Может вы в теме. Смарт легко потом продать? Просто мой страх - что потом не смогу нормально этот Смарт продать, по мне так жильё с сомнительной ликвидностью. Такие квартиры пользуются спросом?
Щось не спиться• 03 августа 2023
А одолжить не вариант? Я б смарт не брала. Сама так вкладывала. Не хватало - одолжила на год, отдала.
Ну это я...
Пупс• 03 августа 2023
Посмотрела цены, можно купить уже 1-ком, а в плохом состоянии без ремонта 2-ком. Или я что-то не то смотрю?
Мати тріля• 03 августа 2023
Беріть. Дивлячись на ціни будматеріалів та енергоресурсів, вартість житла буде дорожчати.
Техпаспорт на медузу• 03 августа 2023
В Ирпене можно однушку купить полноценную, на вторичке, по переуступке Дешевле чем у застройщиков. Застройщики тут минимум 800$ за метр просят, а если поискать на олх, то за 30000$ можно до 45 метров купить.
Почти Киев, по новой трассе до академгородка ближе и быстрее ехать до центра Киева чем с той де троещины.
Не стесняюсь• 03 августа 2023
Ответ дляБасноплетка
Купуйте зараз смарт
Ми робили ремонти вдвох одночасно
Новий ЖК
Интересно зачем снимать смарт, если за те же деньги можно снять полноценную квартиру?
Уходя дверю не хлопать• 03 августа 2023
Ответ дляБасноплетка
Купуйте зараз смарт
Ми робили ремонти вдвох одночасно
Новий ЖК
29 квадратов это не смарт, а обычная однушка в хрущовке
Томатико• 03 августа 2023
Ответ дляСветка-пипетка
В мене багато знайомих купляють смарти для дітей, як перше житло
автор неДодекаэдр • 03 августа 2023
Ответ дляЩось не спиться
Ну это я...
я теж 4 роки назад брала в борг 10к на рік, щоб вистачило на трьошку, в якій зараз живемо. На жаль, зараз немає кому позичити, ще й в час війни.. я б і сама не ризикувала позичати.
Ряженка• 03 августа 2023
краще напишіть де повноцінну однушку за 40 ее тисяч знайти
я бачу тільки від 65(
автор неДодекаэдр • 03 августа 2023
Ответ дляТоматико
так, молодь досить гарно знімає. Вони всі з ремонтами, є все необхідне. Я і сама смарт знімала у відрядженнях, для одного чи пари цілком гарна сучасна квартира.

автор неДодекаэдр • 03 августа 2023
Ответ дляРяженка
я бачу тільки від 65(
40 це не з євроремонтом, там в основному за метраж ціна.
ТрамвайGirl• 03 августа 2023
Я в шоке. Ищу сейчас квартиру в Днепре... у нас цены как и в Киеве оказывается...
Томатико• 03 августа 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Для студентів-це саме те
Superboots• 03 августа 2023
Автор, а где Вы в Киеве такую цену на смарт нашли, если не секрет? В каком ЖК?
AmazingLady• 03 августа 2023
Я за синицу в руках. Хо я, да, война, возможно вы и уехать надумаете...
автор неДодекаэдр • 03 августа 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
дякую, подивлюся той напрямок. Хоча після 2022 він мене трохи психологічно лякає, стільки смертей там було
Херсон це Україна• 03 августа 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Ось тут не підкажу. Я з Дніпра, в нас смарт взагалі то не популярні
Техпаспорт на медузу• 03 августа 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Насчёт смертей все ок, отсюда почти все выехали, здесь не было блокады как в Мариуполе. Домов много пострадало, это да. Но город восстанавливается, по сравнению с тем, что было в прошлом апреле и сейчас - это земля и небо.
Шалена невинність• 03 августа 2023
не покупайте в Украине.
в Украине сегодня квартира есть, а завтра может прилететь ракета. и ни денег, ни квартиры. ближайшие десятки лет тут ничего хорошего не будет. только анархия и обнищание
Басноплетка• 03 августа 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
В мене новый ЖК і то смарт
Кухня студія
ДинамоКит• 03 августа 2023
Ми так само збирали, а тим часом ціни росли. І нам щопівроку не вистачало суми. Псіхонули, придбали вторинний.
Будемо далі збирати.