іронічна антитеза• 03 августа 2023
Кто пользуется Ревиталаш, вопрос?
Вы покупаете только у оф дистрибьюторов?
Смотрю, такой разброс цен.
Нашла за 2600, а у тех кто официальным представителем себя позиционирует 4000 +/-.
Там где дешевле не оригинал?
Хотя и магазины со стажем...
Смотрю, такой разброс цен.
Там где дешевле не оригинал?
Хотя и магазины со стажем...
Мир Мир Мир!• 03 августа 2023
Я закуповую один косметичний засіб в Америці з фабрики виробника за 450грн (приблизно), тут продаю в роздріб за 750грн. Інший магазин, що працює на тому ж майданчику, купує у мене за роздрібною ціною з невеликою знижкою і продає за 2000грн. І люди дуже охоче купують, часто більше, ніж в мене.
Висновки робіть самі