Гарачий Чокалад• 03 августа 2023

Днепр вас тоже обязали выбрать форму обучения в школе?идем в первый класс

Сказали надо выбрать или ребенок учится и ходит в школу или онлайн
Каждый родитель решает, затем формируют классы
Я не знаю что выбрать, с одной стороны страшно отправлять ребенка в школу, сейчас прилеты и без тревог, ну есть укрытие в школе, что толку, это простой отремонтированный подвал. Еще куча тревог за день, дети большинство времени будут просто просиживать в подвале , каждую тревогу я буду переживать, хоть сиди под школой каждый день.
А с другой стороны онлайн первый класс, я не знаю потяну ли я, это мне надо быть за учителя, это надо научить ребенка писать прописью, считать, куча заданий выполнять
Не могу принять решение
В нашем классе большая половина родителей за учебу в школе
Какую форму обучения выбрали вы и почему?особенно интересуют первоклассники
Зліпок ступні• 03 августа 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Ви уявляєте 300 чи 500 дітей завести в укриття швидко? Особливо перші чи другі класи. Та й у нас спочатку був вибух 31.07, а потім почалася тривога.
А вы мой пост прочли? Я где-то написала иное. Тоже самое, что вы, но другими словами.
Мадам Подлинник• 03 августа 2023
Ответ дляIsa Dora
1й класс точно не вариант онлайн.

Безопасность? Очень субъективно. На прошлой недели видела статистику смертности за 23 год, так в ДТП погибли больше чем от ракет.
Но вы же продолжаете пользоваться транспортом?
Ага, їду на роботу і тролейбусі, 3 зупинки. Вони теж інколи попадають в дтп,але без загиблих точно.
Перловая Кашка• 03 августа 2023
Ответ дляМадам Подлинник
В мою квартиру може прилетіти, як і в любу іншу в нашій країні зараз. Але в квартирі може бути двоє чи троє дітей, але не 500, я про це. Про те, що в школу не прилетить - подивіться нічний обстріл сьогодні по Дніпропетровській області, якраз в школу прилетіло.
І скільки вночі дітей було в школі? В будь-якому випадку, мій комент був про те, що батьки думають про свою дитину, а не про 500 інших. Якщо хтось не може залишити вдома на онлайні самого в квартирі, то обирає більш безпечний для нього варіант - офлайн, в школі, з вчителями та укриттям. І недоречно писати, що це небезпечно, бо ніхто не знає, як насправді краще.
dahashutka19• 03 августа 2023
Тоже думаю, что выбрать. Тоже в Днепре живу . В последние дни тревога за тревогой , это дети будут бегать постоянно в подвал ( И вот я 50/50 и боюсь и школа нужна (
сама себе прекрасная• 03 августа 2023
Ми будемо обирати дистанційно. 8 клас. Поясню.
По перше, приєднується до нас ще одна школа, вони займають наші класи, наші діти повинні бігати з класу в клас, як вчителі будуть їх збирати на перерві під час тривоги не зрозуміло. Вчителі самі не знають як це все буде
По друге, в підвалі немає обігріву, генератора в школі теж немає і придбати його ніхто не збирається, спуск в підвалі один, дітей багато.
По третє , незабаром зима, діти повинні кожен день носить з собою тривожні валізу, верхній одяг також скоріше за все, бо якщо сирена , уявіть паніку в роздягальні. Але мене більше хвилює ситуація з теплом. Почнуть хворіти, адже тривоги бувають і по дві години і більше. А якщо ще й відсутність світла?
Мадам Подлинник• 03 августа 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Приліт останній був о 9 ранку, школа там теж є поряд, вікна повилітали.. Хтось хоче перекласти відповідальність на вчителів, але чи допоможе це?
Мадам Подлинник• 03 августа 2023
Ответ длясама себе прекрасная
В підвалах ще й цвіль, я після останнього разу в укритті ледве не задихнулася, там вода на полу, і цвілі повно.
сама себе прекрасная• 03 августа 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Та да, вентиляція там таке
автор Гарачий Чокалад • 04 августа 2023
Ответ дляdahashutka19
Аналогично
Тревог много и беготня бесконечная в подвал это не учеба
Перловая Кашка• 04 августа 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Яка відповідальність вчителів, окрім супроводити всіх в укриття? Ви про що?