Я_канеша_извиняюсь• 03 августа 2023

Куди поділись з полиць сухі антиперспіранти?

Обожнювала Ледіспідстік, потім вони пропали, користувалась Рексоною. Зараз ніде нічого немає...
Ермолайчик• 03 августа 2023
Чому немає? В Києві в магазинах побутової хімії типу Єва, та й в великих супермаркетах також
Біток чи ефір?• 03 августа 2023
а кстати да. Давно пользуюсь шариковым, но не очень люблю их. И вот только сейчас поняла, что беру их потому что сухих нет. ((
Ласковая_львица• 03 августа 2023
Я бачила що аони пропадають і накупила на 3 роки вперед в 2022 р. Але ось я відпочивала в Моршині.В кіосках з побут.хімією є і Рексона.і Нівея. В Києві нуль.а там все є.Нівея 70 грн. Рексона 140 грн.
Ласковая_львица• 03 августа 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Нема. Скільки захожу- нема.одні кулькові.а якщо є.то 1-2 і вже нема.учора була в Єві.позавчора у Ватсоні.НЕМА. продавець сказав завозять раз на 2 тиж малу кількість і зразу розмітають
Ермолайчик• 03 августа 2023
В Новусі бачила, Ашані
АсобеннАя• 03 августа 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Беріть чоловічий олд спайс. Там з медведиком суто дівочий аромат і якість краща за рексону як на мене
автор Я_канеша_извиняюсь • 03 августа 2023
Ответ дляАсобеннАя
Такі і купую, але мені не підходять. Сухі повністю блокують виділення поту
Tasya-Natusya• 03 августа 2023
З підліткового віку користуюся чоловічим олдспайсом, він є.
Гл. Амурная• 03 августа 2023
Зявляються вже, купила минулого тижня. А тож кульковими користувалася
Наверняка• 03 августа 2023
Есть. Вчера в Еве видела
Семенівни сусідка• 03 августа 2023
Lady´s Speed Stick, ото Вам років і років таке пам´ятати.
Злива інформації• 03 августа 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
а цена на них сейчас какая вы видели? я прозрела. на мейк апе есть
Непереможна• 03 августа 2023
В Єві з´явився Dove сухий, я тільки ним користуюся, по 115 грн, бери не хочу.
Я не чарівниця вам• 03 августа 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
А ви мабуть тільки зі школи випустились? Чого на форумі з старухами сидіти . Мені 40 років, Lady´s Speed Stick маст хев
Семенівни сусідка• 03 августа 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Я на 12 років молодша за Вас і для мене цей дезік як спогад дитинства.
Престидижитатор• 04 августа 2023
Ответ дляЛасковая_львица
В Ашані я купувала десь 2 тижні тому, на Почайній
Престидижитатор• 04 августа 2023
Ответ дляАсобеннАя
То не антиперспірант(((
автор Я_канеша_извиняюсь • 04 августа 2023
Купила сьогодні в Аврорі рексону, 119 грн і ще якийсь дешевий за 69 грн, теж непогано