Дама с заначкой• 03 августа 2023

Вступ. Конкурсний бал, бюджет, квоти. Не розумію.

Дівчата, а може мені хтось пояснити з тими квотами?
Дивлюся зараз рейтинг по одній з конкурсних пропозицій: максимальний обсяг держзамовлення (бюджету, як я розумію) - 80. По квотам - більше сотні заявок. Причому, вісімдесята заявка має конкурсний бал, що до 141 не дотягує. І вже після всіх, хто поступає за квотами, йдуть ті, хто має вищий бал, але не має квот. Причому, там бачу тих, хто має максимальний конкурсний бал: 200. Але тій людині, яка, най і має 200 балів, але не має квоти, не світитись вступ на бюджет по цій пропозиції? Чи як?
Коротше: чи може так бути, що на всі бюджетні місця підуть ті, хто має квоти?
Туся муся• 03 августа 2023
Ні, квоти то окрема черга

автор Дама с заначкой • 03 августа 2023
Ответ дляТуся муся
Ні, квоти то окрема черга
А. Дякую.
Бо якось сумно стало за тих, хто вчився, старався, здав на максимум НМТ, а його посунули.
Якщо так, як ви написали, то вже не так обурливо.
Пишу з калідору• 03 августа 2023
Так подивіться, там на квоту 1 і 2 виділена кількість місць, в межах цієї кількості у квотників конкурс між своїми. Хто не попав, йдуть за загальним конкурсом. Буває, що за квотою вступити важче, ніж за загальним
ириска77• 03 августа 2023
Кроме квот есть ещё Широкий конкурс. Запредельная для понимания вещь)
Пишу з калідору• 03 августа 2023
Ответ дляириска77
Та таке. Може тоді і вступати не потрібно, якщо розуміння широкого конкурсу недосяжне?
Идеальная оптимистка• 03 августа 2023
На квоти є певна кількість місць.
Найбільше їх в ВНЗ переміщених прифронтових зон.
В звичайних до 20%.

У квотників свій конкурс між собою.
Электричка• 03 августа 2023
Ответ дляДама с заначкой
А. Дякую.
нажаль, так стало після введень з зно.. можеш бути тупим валянком, але у тебе купа пільг і вступаєш, а дитина, яка готувалась розумна, піде на контракт, бо взяли васю з пільгою

Весела моль• 03 августа 2023
А де подивитесь це? Дайте будь ласка посилання
Белочкой зови• 03 августа 2023
Ответ дляЭлектричка
Ви впевнені, що хотіли би для своєї дитини тих умов, які передбачають право на квоту? Подумайте. Квота 1 - це 10% бюджетних місць. Квота 2 в звичайном виші теж 10 %. Розумним дітям достається 80%.
Элька-Карамелька• 03 августа 2023
Ответ дляЭлектричка
А потом тупые врачи, учителя и тд...
Бо папа в АТО был. А сейчас вообще повально будет.
Пишу з калідору• 03 августа 2023
Ответ дляЭлектричка
На рейтингові спеціальності і квотними з високими балами йдуть.
Пишу з калідору• 03 августа 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
А потом тупые врачи, учителя и тд...
Аби ляпнути
Білка в колесі• 03 августа 2023
Ответ дляЭлектричка
Да конечно, а до ЗНО на некоторые специальности могли поступить только те, у кого все было схвачено. А умные пролетали. И льготники тоже были, кстати
Хомо_сапиенс• 03 августа 2023
Ответ дляЭлектричка
Нібито до ЗНО такого не було. Дитина вчилася, гарно здала вступні іспити і не пройшла, тому що пільговик пройшов. І шансів у неї не має. А при ЗНО - не пройшов по 1 пріоритету, пройшов по 2, або ...
Белочкой зови• 03 августа 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
+1. При цьому у відкритому доступі рейтингові списки. Якщо подавати не в перших рядах, можливо адекватно оцінювати шанси.
пАлАвинкА• 03 августа 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
А потом тупые врачи, учителя и тд...
По Убд нет квот для поступления. Можете не завидовать
ириска77• 03 августа 2023
Ответ дляПишу з калідору
Красиво мокнули в дерьмо. Рукоплещу. Раз Вы такой светоч знаний объясните что такое широкий конкурс и для чего он.
Белочкой зови• 03 августа 2023
Ответ дляириска77
Я так зрозуміла, що широкий конкурс проводиться в розрізі спеціальностей по всіх вишах, які беруть участь в широкому конкурсі. І, хоча сума бюджетних місць, заявлених вишами може бути 100, а державне замовлення на цю спеціальність тільки 50, то на бюджет вступлять тільки 50. Я підозрюю, що формуватися будуть по балам і пріоритетам. Але до кінця я теж не розібралася. Тобто вступлять в усій країні 50 найкращих.
Пишу з калідору• 03 августа 2023
Ответ дляБелочкой зови
Все вірно. Але ці 50 одночасно ще і повинні входити в межі бюджету конкретної спеціальності свого вузу, бо можна проходити в 50 за широким, а бути непрохідним в конкретний вуз, бо вищі бали теж туди подалися і бюджетного місця, яке може прийняти саме вуз, не залишиться. Але тоді можна на спеціальність за таким же кодом на другий приорітет вибрати вуз скромніше, де в межі бюджету впишеться ( за умови, що в широкий потрапляє, звичайно)

Пишу з калідору• 03 августа 2023
Ответ дляириска77
П. 18 і 19
Белочкой зови• 03 августа 2023
Ответ дляПишу з калідору
Так, тобто якщо не пройде по 1-2 пріоритету, а пройде по 3му - буде рекомендований бюджет в виші 3 пріоритету. І знову ж, іде конкурс найкращіх і іде конкурс вишів.
Пишу з калідору• 03 августа 2023
Ответ дляБелочкой зови
Взагалі система класна. Минулого року донька вступала.
Зміючка Оленка• 03 августа 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
А потом тупые врачи, учителя и тд...
Папа в АТО не підпадає під квоту