Напланетянка• 03 августа 2023

Заначка на орендованій кв-рі. Кому вона належить?

Ситуація: квартиранти переклеюють шпалери на орендованій квартирі, яку знімають за копійки за умови що з´їдуть, щойно квартиру продадуть.
В розетці знаходять сховище з великою сумою.
Квартира належала померлим власникам, дісталася у спадок нащадкам, які здали як є, не оновлюючи ремонту і меблів - вони не в критичному стані, ремонт колись був гарний і дорогий, просто застарілий і пошарпаний вже.
Кому належать знайдені кошти?
З царем в голові• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Саме так і вважаю.
Хм.... грабіжник жертву теж вважає подарунком долі.

Зоряний Шлях• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Чому за вуха? По моєму це очевидно.
Могли знайти спадкоємці, могли робочі, могли ті хто пізніше купить цю квартиру.
Але знайшли квартиранти.
у меня муж занимается ремонтами , тоже находил но отдал конечно, даже вопроса такого не возникло - отдать или нет
нашел под полом 50тыс/долл.
Зоряний Шлях• 03 августа 2023
Ответ дляPetrovna after 50
потеряете в 2 раза больше, если нечестно заберете или совесть будет мучить
потеряет.
брат двоюродный нашел портмоне с зарплатами, там были фамилии.
17 тыс/ гривен.-8 лет назад, не искал никого, забрал себе.
через месяц драка, операция на глазу стоила ровно 17 тысяч, и на восстановление столько же , и не работал месяца 3, в кредит жили они- где то на столько же, 20 по моему
Я в дамках• 03 августа 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
нашел под полом 50тыс/долл.
Ну вот, все люди разные, у кого-то есть совесть, а кто-то себя оправдывает каким-то ’шансом свыше’. У меня, кстати, наоборот мастера ремонта покрали инструменты и ценные вещи. Тоже видимо посчитали, что раз нашли, то мне оно не надо
Зоряний Шлях• 03 августа 2023
Ответ дляЯ в дамках
козлы
Поліпривіт всім• 04 августа 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Я теж запитувала
Авторка ігнорує
Ні, не ігнорує. Вона дуже агресивно відповідає всім.
Поліпривіт всім• 04 августа 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
нашел под полом 50тыс/долл.
Ну, повага йому.
Стигла полуниця• 04 августа 2023
У моей лучшей подруги была идентичная ситуация. Сеяла квартиру, в которой до этого жила бабуличка, а после ее смерти квартиру дети/внуки решили сдавать.
Подруга моя в диване нашла заначку, которая была подписана «Павлику на судьбу» это внуку. Ну она и отдала все деньги этому Павлику и его родителям.

Так самое интересное, что потом со временем в этой квартире поломалась стиральная машина, и она попросила их поставить новую, и эти «добрые» отказали ей. Сказали, мол тебе надо, ты и покупай))) Вот тебе и благодарность!
Зоряний Шлях• 04 августа 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
Ну, повага йому.
дякую
они ему немного подарили за доброту

ДелиВерка• 04 августа 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Яке ЗСУ , це було років 20 тому
Квартиранти ж зараз знайшли чи то 20 років тому було?
Кружите меня,кружите• 04 августа 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Хозяіну квартири.
Так. Але хто ж віддасть.
Кружите меня,кружите• 04 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Спадкоємцям належить те що в заповіті. А заначка яке відношення тут має?
Спадкоємцям дістається житло і все що в ньому.
Ви маєте можливість забрати Вам не належне, Ви заберете. Сюди Ви пишете, щоб Вам написали, що то Ваше і виправдатися перед собою.
Якщо вірите в бумеранг, то шахрайство карається болісно і віддати потім доведеться більше (і везе, якщо просто грошима, а не тяжкою хворобою чи ще якимось страшним чином), якщо не вірите, що Вам прилетить, то і спатимете спокійно.
Кружите меня,кружите• 04 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
То вас просто жаба душить
Ахаха. Ще невідомо, що саме потім буде з вами за ці гроші
Маю купу історій про бумеранг. Соковиті
Можу тут розповісти
Різні
І сімейні, і пов´язані з грошима
Кружите меня,кружите• 04 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Думаю що навряд ли люди здавали квартиру знаючи про існування тайників)
Те що вони не знали не як не міняє, що це їх гроші в їхньому майні.
Ви звичайні ворюги. Не дивуйтеся, коли прилетить відповідь, не від людей, а від світу.
автор Напланетянка • 04 августа 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Маю купу історій про бумеранг. Соковиті
Можу тут розповісти
Різні
І сімейні, і пов´язані з грошима
Як мене смішать ось ці придумані історії))

Ви справді думаєте, що хтось повірить вашим баєчкам?
Волшебная палочка не для всех• 04 августа 2023
В нете много роликов на эту тему как люди реагировали на найденные деньги или потерянный телефон многие конечно забирали себе но пару человек кристальной честности даже мысли такой не допустили отдали все найденное сразу же восхищаюсь такими людьми ну а. Вам удачи автор я бы и не знаю как бы поступила в таком случае трудный выбор искушение велико
Крижана бурулька• 04 августа 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
не лякайте)))))я колись тут писала...знайшла гаманець з крупною сумою у.е. купила квартиру і вже пройшло 18 років і все у мене замечательно.
я думаю,якщо померлі власники не сказали орендодавцям,значить причина була. я б забрала мовчки і нічого не сказала. бо вони ніфіга і не знають.
Життя довге, ще зарано робити висновки.
Цікаво, чому тоді ми обурюємось, коли чергового чиновника чи военкома ловлять на хабарі чи привласненні коштів? Отже, красти - то наша натура, національна особливість? Головне - тихенько. Ці очі ніколи не бачили, як ці руки крали (с)
Крижана бурулька• 04 августа 2023
Ответ дляФантазерша
А в заповіті люстри і унітази теж є чи квартиранти і це можуть забрати собі?
Ой, а москалі так само робили і теж всі обурювались. Але чому їм не можна, а лише нашим у своїх?
Крижана бурулька• 04 августа 2023
Ответ дляШпондєр
может там еще ниша
То треба тепер всі стіни розхе....ти, все одно ж на продаж. Раптом ще знайде. І підлогу зняти. Наступні ремонт зроблять.
То це тепер в квартирних темах щоб власники не жалілись, бо квартиранти мають право щось там собі шукати, на думку автора теми.

Ніколи не збрешу• 04 августа 2023
Ответ дляДелиВерка
Це давно було, автор писала і це була вона
lammama• 04 августа 2023
Одно не понятно Зачем вы полезли в розетки.
В танке• 04 августа 2023
Ответ дляПротея
Люди, вставьте мне мозг, я понимаю, что не смогла бы взять чужие деньги(
Эх, быть мне нищей
Я з Вами)
З царем в голові• 05 августа 2023
Автор, повчіться у цієї дитини, яка знайшла гроші на вулиці і навіть думки не допустила, що це подарунок долі https://fb.watch/mdC7yzmc2i/