це правда, що коли погіршився зір, одягаєш окуляри, активно їх носиш якийсь період часу , і коли знімаєш, то без них ти бачиш набагато гірше , ніж до початку носіння окулярів, і після цього уже без них не можеш ?
напишіть ваші відгуки щодо цього
Тарологичка• 03 августа 2023
Не совсем.
Как только снимаешь да, сразу глаз не адаптировался к реалиям и всё размыто. Но немного походишь, глаз привык без очков и опять видит так как привык, просто хуже.
У меня близорукость
Я ношу окуляри з 8 років. Міопія, -4,-4.5.
З 19 років постійно в лінзах.
Зараз мені 46.
За останні 3 роки поступово перейшла на лінзи -2,-2.25))
Причому про такий рівень мені говорили лікарі ще 9 років тому, але мені було тоді комфортно в тих діоптріях, які були. А потім якось враз стало не дуже комфортно, почала поступово зменшувати. Можливо, з віковими змінами пов´язано.
Так що...)
З 19 років постійно в лінзах.
Зараз мені 46.
Так що...)
Джулияробертс• 03 августа 2023
Ответ дляZhuzhuk
З 19 років постійно в лінзах.
Зараз мені 46.
Так що...)
З 19 років постійно в лінзах.
Зараз мені 46.
Так що...)
А якими лінзами користуєтесь?
Вилами по Воде• 03 августа 2023
В очках видите лучше,когда снимете,зрение останется тем же, только глаза будут адаптироваться к реальности .
Вкусныйпончик• 03 августа 2023
Дівчата, а в якому віці зупиняється падіння зору? Поки яблучко росте -доти й падає?
Ответ дляДжулияробертс
А якими лінзами користуєтесь?
Питання не до мене, але поділюсь досвідом. Два рази намагалася перейти на лінзи, були Air Optix и Acuvue, кожного разу витримувала лише кілька тижнів і переставала носити.
На третій раз порадили Biofinity і нарешті я можу носити лінзи))
Ответ дляДжулияробертс
А якими лінзами користуєтесь?
За цей час користувалась різними, і за виробниками, і за періодами використання. Підбирала по відчуттям. Останні роки чотири користуюсь недорогими квартальними Morning Q 38 (які підійшли мені краще, ніж деякі дорожчі))), та досить простим розчином (Мультісон).
Байрактарочка• 03 августа 2023
Просто мозок в обох варіантах адаптується.
До початку носіння окулярів мозок поступово адаптувався до поганої картинки, і вважає це нормою. Коли вдягаєш окуляри то наче очі протерли і мозок знову адаптується до нової картинки. Знімаєш окуляри бачиш так само як і до іх носіння, просто мозку вже є з чим порівняти і виглядає картинка значно гірше.
Байрактарочка• 03 августа 2023
Ответ дляВкусныйпончик
На падіння зору впливає багато факторів - стрес, стан судин головного мозку і кровообігу, і тп
Джулияробертс• 03 августа 2023
Ответ дляZhuzhuk
Дякую!