кураГАЛЯ• 03 августа 2023

Не сподобалися фото на безкоштовній зйомці, фотограф почав конфлікт

В одній із груп з пошуку моделей (ТФП) потрапило до мене оголошення, щодо фотосесії. (ТФП - це означає безплатно, модель позує фотограф фотографує) Мені потрібно було декілька фото для своєї сторінки та взагалі було цікаво як це, бо ніколи не ходила так. Дівчина скину через фото з номером картки, а фото мені не сподобалися зовсім, обробка не моя, червона шкіра, десь щось стирчить і т.д. я їй подякувала і забула про неї. Тепер вона в тій групі пише, що я не ціную роботу інших людей. Мене це зачепило, бо пройшов місяць, а вона тільки згадала під одним із моїх повідомлень. Повідомлення я видалила, але у мене є її номер телефону. Я розумію, що зараз це емоції, бо по факту ніхто нікому нічого не винен. Хоча це дитячий садок писати, бо її образило те, що мені не сподобалося і я не захотіла платити за безплатну зйомку. Дівчата, без агресії, будь ласка, я хочу їй написати, що так не робиться, але чи варто і який сенс. Якби ви вчинили? Чи забили б на ситуацію?
Ухахайкина• 03 августа 2023
Хіба ТФП це не про безкоштовно?

автор кураГАЛЯ • 03 августа 2023
Я розумію, що я також не свята. Потрібно було одразу написати, що мені не сподобалося, а не просто: «Дякую» і забути. Але вже як є.
Туся муся• 03 августа 2023
Я б забила і забула б.
І я добре знаю,що дармовий сир лише в мишеловці
Дуже дуже вумна• 03 августа 2023
За что платить? Это ж бесплатно.
Дуже дуже вумна• 03 августа 2023
Я б даже не думала об этом. И ничнне писалс
автор кураГАЛЯ • 03 августа 2023
Ответ дляУхахайкина
Хіба ТФП це не про безкоштовно?
Саме так. Це безкоштовно. Все вірно. Я також фотографую іноді, але гроші не беру і навіть не натякаю.
Перловая Кашка• 03 августа 2023
А за что она требует оплату, что карту скинула? Это же вариант бесплатной съемки
СкиниУскачи!• 03 августа 2023
Фото хоч буде, чи ми повинні на слово повірити?
автор кураГАЛЯ • 03 августа 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Які фото? Фото мені не сподобалися. Я їх не скасувала собі.

автор кураГАЛЯ • 03 августа 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Вона не вимагає, вона просто скинула карту.
Дружная семейка• 03 августа 2023
Та забудьте уже о ней, все забыли,что там она писала
автор кураГАЛЯ • 03 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
Та в тому то і справа, що це вона написала сьогодні зранку.
Я розумію, що не варто звертати увагу, але заділо.
Tammy21• 03 августа 2023
’Тепер вона в тій групі пише, що я не ціную роботу інших людей.’
Скиньте у ту групу копію ії повідомлення, там де вона номер картки писала. Допоможіть іншим не вляпатися в цю ’безоплатність’.
Меряю от 0• 03 августа 2023
Автор, ви їй окрім ’дякую’ нічого не винні. Якщо вона роздуває публічний скандал, то можете залишити коментар під її постом про те, що таке тфп зйомка і що це не про гроші.
В особисті я б їй нічого не писала. То просто хитрозроблена дівчина. За гроши мабуть до неї не сильно хочуть йти, то вона намагається з моделей щось видурити. Вы не маєте платити, навіть якби вам і сподобалося
Завжди недо...• 03 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
А вы скиньте скрины в группу, где нашли объяву. Так сказать предупредите остальных, о нечесности фотографа
Сладкий лимончик• 03 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Людина питає про фото про які ви створили тему і хочете почути думку інших
Що таке не скасувала?
автор кураГАЛЯ • 03 августа 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Що таке не скасувала?
Не скачувала (не завантажувала) я на файлообміннику продивилася і все.
Педиатор_я• 03 августа 2023
Если просто фото, то да.
Если вы просили обработать пару фото для вас, то да, это уже не бесплатно
автор кураГАЛЯ • 03 августа 2023
Ответ дляПедиатор_я
Если просто фото, то да.
Фото завжди віддаються з базовою обробкою.

Педиатор_я• 03 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Нет, не всегда
Если вы смотрели фото, выбрали несколько и попросили обработать, то это стоит денег
автор кураГАЛЯ • 03 августа 2023
Ответ дляМеряю от 0
Та успіху їй. На кожну пропозицію є бажаючі. Але ж не писати потім.
автор кураГАЛЯ • 03 августа 2023
Ответ дляПедиатор_я
Нет, не всегда
Вона їх обробила у базовій кольорокорекції. Я їй тільки написала, що червона шкіра. І номер карти вона надіслала разом з посиланням на файлообмінник, фото я ще не бачила тоді.
Обробляти у авторській обробці ніхто не просив.
автор кураГАЛЯ • 03 августа 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Та це не найкращій варіант вирішення проблеми.
Педиатор_я• 03 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Ну хочется послушать фотографа. :)
Педиатор_я• 03 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
И да, вы в курсе, что тон кожи очень зависит от монитора?
Педиатор_я• 03 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Так у вас же нет фото, по вашим же словам :)
Педиатор_я• 03 августа 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Автор писала выше, что у нее нет этих фото
Дівчина Бобула• 03 августа 2023
Покажіть фото без обличчя
автор кураГАЛЯ • 03 августа 2023
Ответ дляПедиатор_я
Так, я це знаю, бо сама фотографую. Для цього робила калібрування на своєму ноуті.
Педиатор_я• 03 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Вы фотограф и не могли взять исходники и отредактировать их? 😂😂😂