Кофе в лобби• 03 августа 2023
Що робити, щоб кутикула після манікюру не відростала швидко?
Поділіться, будь ласка, вашими порадами?)
Фісташкова кава• 03 августа 2023
Это индивидуально, раньше у меня очень быстро нарастала, теперь нет. Что поменялось не знаю, старею)
Фісташкова кава• 03 августа 2023
Мне кажется, если часто болтаться в воде без перчаток, то растет больше.
Лама_мама• 03 августа 2023
Чим сильніше її обрізати (не залишаючи взагалі), тим більше буде наростати. А якщо прибирати не під самий корінь, то майже не наростає. Первірено на власному досвіді, роблю сама манікюр і покриття вже близько 5 років, періодично слухаю поради викладачів.
Фісташкова кава• 03 августа 2023
Ответ дляЛама_мама
Неправда. Я делаю глубокую чистку, все очень тщательно вычищаю.
Лама_мама• 03 августа 2023
Ответ дляФісташкова кава
Я написала обрізати. Вичищаю я також добре.
Фісташкова кава• 03 августа 2023
Ответ дляЛама_мама
Да, и обрезаю тоже.
Кофе в лобби
• 03 августа 2023
Ответ дляФісташкова кава
Теж таке помітила)
Пэрисхилтонша• 03 августа 2023
У мене від майстра дуже залежить. Пішла ось до іншої, бо моєї не було - через тиждень жахлива кутикула (( Моя робить ідеально надовго
Чучало яблуні• 03 августа 2023
Купіть апельсинові палички і кожен день, або через день акуратно отодвигайте? (не знаю як українською( ) кутикулу, вона згодом перестане наростати.
ПампушОК• 03 августа 2023
Кофе в лобби
• 03 августа 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Дякую за пораду)
Сердючка• 03 августа 2023
Масло для кутикули, апаратний манікюр, не глибокий обрізний манікюр пр ремуверу, проміжні манікюри з ремувером і апельсиновою паличкою, відсовувати кутикулу, якщо наливає. Здається ці методи робочі, кутикула не так шалено росте для захисту, тому що менш травмована і зволожена-доглянута
Кофе в лобби
• 03 августа 2023
Ответ дляСердючка
Дякую😊
Бодіпозітівна• 04 августа 2023
мне помогает только аппаратный маникюр
вообще не растет ничего почти месяц
но стоит хоть один раз обрезать - все
опять балабухи на ногтях через 4 дня
вообще не растет ничего почти месяц
но стоит хоть один раз обрезать - все
опять балабухи на ногтях через 4 дня