Чупа-чупс• 03 августа 2023
Хто розтовстів? Як це відобразилось на вашому житті?
Я стала помічати, що мені пофіг гарний одяг, стала менше грошей витрачати на зовнішність...типу все одно не допоможе...ех
Результат:
вже голосів:
20 (52.63%)
Норм, вдягаюсь прикрашаюсь
18 (47.37%)
Перестала собою займатись
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 03 августа 2023
Все как и было. Спорт, массаж, косметолог, вещи согласно работе
Чупа-чупс
• 03 августа 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ви молодець, мабуть скоро знову станете стройняшкою
Несу добро людям• 03 августа 2023
Поменялся стиль одежды, не ношу открытую одежду, предпочитаю штаны.
Ліньки гуглить• 03 августа 2023
Я була повною,потім схудла .Підтягнула тіло,живіт спортом.Потім вагітність і декрет,в якому я повернула майже все що зкинула 4 роки тому.Згадуючи себе стрункою я розумію що щасливішою я не була.Здоровішою теж. Одяг любила в будь якому розмірі.Зачіска,манікюр теж завжди.Тож справа не в вазі а в любові до себе і самовідчутті
Чупа-чупс
• 03 августа 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Так ви ж самі кажете, що щасливішою не були... ніж в ті часи як були стрункою...
Залізна пані• 03 августа 2023
В мене депресія, я до 25 років важила 42 кг, зараз 50 і це все живіт, ляжки, лице на спорт здоров’я немає, заміжня але чоловік вже намікає що я стала не такою(((
Чупа-чупс
• 03 августа 2023
Ответ дляЗалізна пані
Та ви худенька зовсім..що таке 50 кг
Г@Л@В@ломка• 03 августа 2023
дуже не дуже, ноги тяжкі і часто болять,
загалом 10 кг зайвіх - важу 65 кг(((( при рості 165
з одягом важко, ничого знайти не можу
Сосиска_Втесте• 03 августа 2023
Я очень изменилась, когда похудела. Стала намного счастливее, чувствую что наконец-то это я, мое родное тело! А раньше была как не своя, как инвалид... Жалею только что не взялась раньше, а убила 15 лет жизни в уродском теле
к.Буланова• 03 августа 2023
Я нажрала 15 килограмм за войну. Кроме моих личных комплексов на жизни это не отражается никак. Люди относятся ко мне так же, поклонников столько же, в работе так же успешна.
Чупа-чупс
• 03 августа 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Я в 28 років схудла на 25 кг..відчуття були , як у вас. Зараз мені 41...вага з часом повернулась, бо я закинула спорт та пп. Ви мене навіть трохи змотивували) дякую
Безпринципова• 03 августа 2023
Растолстела на 4 проклятых кг, 8 пар джинсов сидят теперь не так как надо. Пытаюсь сбросить.
Вакцениро Вона• 03 августа 2023
Чисто психологически мне нормально, я себя люблю любой, мнение остальных фиолетово, но физиологически тяжело, пот, много пота , отдышка, сложно наклоняться ..
Сосиска_Втесте• 03 августа 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Мне тоже 41. Похудеть оказалось легче, чем я думала) Но понимаю, что спорт и ограничение еды теперь у меня на всю жизнь. Иначе все вернется.