ПростоБелка• 03 августа 2023
Святковий стіл для літніх людей
Якби вам треба було організувати святковий стіл для людей 80+, які б у вас були ідеї? В мене є декілька, хотіла б послухати, може, хтось щось толкове порадить)
Ясне діло, що їжа має бути м´яка - тверду не вжують. І без всяких авокад - не зрозуміють)
МояХатаЗкраю• 03 августа 2023
Люди такого віку люблять звичні святкові страви. Голубці, олів´є, під шубою, котлетки то що.
Свекруха 80 років салат мімозу полюбляє, завжди ій на свята готую.
ПанВиктория• 03 августа 2023
В мене свекри молодші, але не люблять абсолютно ніякі нові рецепти. Тому коли приходять на свята, то це обовязково повинен бути холодець. Шуба або олівє. Котлети. Оселедець. Можна ще рибні котлети з товстолоба чи карпа. Голубці/перець. Нарізка з ковбас. Смажена риба. Мясо з духовки.
Інше чогось не признають.
То пекло коли мені потрібно готувати, як вони приходять. 😁🤷♀️
Інше чогось не признають.
Girly_girl• 03 августа 2023
Ну мои бабули едят авокадо и тд (то есть то, что вы подразумеваете под «не поймут»)
Исходите из их вкусовых предпочтений
БоХатая• 03 августа 2023
Можна зробити різні страви з фаршу. Наприклад, фаршировану картоплю, або баклажани в духовці. М´ясні або печінкові паштети. Філе курки маленькими шматочками у вершковому соусі чи воно ж у клярі (м´якеньке і смачне). Теплий салат із запечених овочів.
ПростоБелка
• 03 августа 2023
Ответ дляGirly_girl
Исходите из их вкусовых предпочтений
Я їх добре знаю, ці не будуть раді такому частуванню)
Girly_girl• 03 августа 2023
Ответ дляПростоБелка
Так я поэтому и говорю, что исходить из их предпочтений ) что они любят?
Мясо, рыбу, салаты какие? Закуски?
ПростоБелка
• 03 августа 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Варіант шуби або мімози тед розглядаю - нам може це здаватися дикуватим, але те покоління не розуміють свята без майонезних салатів, в них пряма асоціація: свято - майонез)) Пам´ятаю, приїхали до них на дн, серпень, на городі красивенні овочі висять, а на столі їх нема, бо то проста повсякденна їжа) Зате стоїть 5 майонезних салатів в кришталевих вазах)) І знаю точно, що свекруха меню обдумує місяць! Такі вже вони є, їх не переробиш, з іронією і розумінням ставимось до них.
100pudov• 03 августа 2023
Ответ дляВся в кредитах
Моя бабуся любить різні м´ясні страви , рибу, таке і готувала б
Печінковий торт, голубці, салат з крабових, налістники, млиеці з м´ясом, фарширована щука, пюре, котлети
ПростоБелка
• 03 августа 2023
Ответ для100pudov
Фарширована щука - це ви загнули) Я ще не сягнула такого рівня майстерності і не знаю, чи сягну колись)
Скользкая• 03 августа 2023
Робила колись батьку на 80 років ювілей рибні котлети - фарш половина червона риба, половина біла і всередині варене яйце шматочком і зелена цибуля, паніровка і смажимо як звичайно. Симпатично вийшло.
Сегодня сержусь• 03 августа 2023
Ответ дляПростоБелка
В щуке ничего страшного нет, просто опыт
100pudov• 03 августа 2023
Ответ дляПростоБелка
Господи, а що там складного, випотрошили, молоточком легенько погепали по ній, шию зламали і пальцями під шкіру, зняли шкіру, м´ясо відділили, моркву з цибулею зпасерували, трохи батону в молоці, який був, трішки курки і сала, все перемололи, плюс яйце, сіль, перець, в пузо напихнули, багато, щоб вона стояла аж, бо запікати її треба на животі, води на бляшку, на палець, щукенцею олійкою змастити і все.
Не за Будка• 03 августа 2023
Не суші звісно, більше традиційні страви. Хоча нещодавно мої бабуся з дідусем зацінили камамбер на грилі і овочі-грильовані вони дуже люблять. Ще червону рибку/скумбрію солону або на грилі, сир смачний.
ПростоБелка
• 03 августа 2023
Ответ для100pudov
Ви, мабуть, вправна господиня і це для вас на раз-два, але я б ніколи не зняла ту шкуру цілою)) Навіть в МастерШеф ця щука була непосильним випробуванням для багатьох учасників-профіків.
Леннон_Жив!• 03 августа 2023
Ответ для100pudov
А навіщо в фаршировану щуку курку і сало? Це ж рибна страва
Дуболом• 03 августа 2023
Фарширований перець, або баклажани лодочками з фаршем під сиром запекти, не жорстке і нарядніше ніж голубці чи котлети.
Картоплю запекти з приправами чи часником.
Салати влітку майонезні я б не робила.
Шматочки оселедцю викласти на кружечок відвареного буряка, зверху червону цибулю - такі собі закусочні канапешки, і шуби не треба
Салати влітку майонезні я б не робила.
ПростоБелка
• 03 августа 2023
На десерт, мабуть, медовик спечу з чорносливом - він м´який дуже, непомітно просковзує)) Думала, може, чізкейк з полуничним конфі, але згадала, що свекруха їла його минулого разу і сказала: ’вкусне оце желе’)) То краще вже торт, хай відчує урочистість моменту
Дуболом• 03 августа 2023
А рибне філе смачно якщо на нього викласти порізаний кубіком помідо+часник+майонезу трохи, зверху натертий сир і запекти
Всіх підсаджую• 04 августа 2023
Ответ дляПростоБелка
Ну хрустальные вазы..это круто, смысл вопроса, если вы не воспринимаете советы
ПростоБелка
• 04 августа 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Чому не сприймаю поради, з чого ви взяли? Всі зважила, взяла до уваги, всім вдячна, декілька ідей обов´язково використаю.
спальное место• 04 августа 2023
Ответ дляПростоБелка
Дуже хочеться в гості до Вашої свекрухи.