Непогодка• 03 августа 2023
Цікаве оголошення з парфумами
Дівчата, для настрою😄
Випадково натрапила, пишуть що всі оригінальні парфуми в них,а ціни… нереально солодкі))) причина, вони їдуть, треба швидко купляти, додаткові фото не будуть робити, дурних питань не задавати, самовивозу нема, і оплата на карту в пріорітеті😂 а найцікавіше, коли заходиш на сторінку, подивитись інші оголошення а там треш, мийка СССР і розетки по 10 грн, табуретка радянська розвалюха.
Аааа і вишенька на торті-візьмемо В ДАР ЛІНОЛЕУМ, для ремонту в коридорі, Київ)))) вже і їхати передумали🤷🏻♀️😂
Цікаво, це мародери які накрали в гарячих точках, чи просто казкові фантазери?
Девальвация• 03 августа 2023
Я ничему не удивлюсь. У подруги в Стоянке вынесли столько всего. Брендовые сумки, шубу с рысью, украшения, косметику, духи. Она тоже искала на олх) думала попадутся
Метровий сантиметр• 03 августа 2023
Можно пробить по кодам, оригинал или нет, скорее всего да - украденные
Непогодка
• 03 августа 2023
Ответ дляДевальвация
Капець…я якось бачила в сторіс, один відомий парфумерний магазин з Харкова по поверненню додому через декілька місяців, показували як мародери розікрали всю парфумерію, причому флакони з розпиву які були майже повними не змогли мабуть вже забрати, то всі побили, косметику поламали також🙈 лише дорогі, упаковані викрали.
Непогодка
• 03 августа 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
В підробках батч коди пробиваються також, нажаль це не гарантія оригінальності. Нанести оригінальний код не проблема🤷🏻♀️
Непогодка
• 03 августа 2023
Ответ дляНеваляшкина
Нащо я на мийку на ніч глянула, на смітниках кращі валяються
І не кажіть, то ви ще табуретку не зацінили…
Метровий сантиметр• 03 августа 2023
Ответ дляНепогодка
А як тоді перевірити?
Анонимарик• 03 августа 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
А як тоді перевірити?
Тільки по відкритому флакону (скло, пульвік, сопло, трубочка, написи).
Але тут 200% паль.
Непогодка
• 03 августа 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
А як тоді перевірити?
По якості виконання, шрифт, скло, лазерне нанесення, розпилювач часто видає паль… в кожного бренду є свої фішки, які в підробках не повторяються. Але треба бачити флакон, коробка не інформативно.
Непогодка
• 03 августа 2023
Ответ дляОтчебучкина
Міксееер, кому міііксер, майже не юзаний, усього за 999?😄 І утюх
Шара, треба брати поки не поїхали)
Непогодка
• 03 августа 2023
Ответ дляlady.dziu2011
Дівчата, це ж раритет, налітай. Утюг і міксер то бомба😂
А табуретка?))) Невже тільки мені приглянулась🤔
lady.dziu2011• 03 августа 2023
Ответ дляНепогодка
А то вінтаж, щось навіть задешево віддають
Отчебучкина• 03 августа 2023
Ответ дляНепогодка
Нє ну ви ж перша її ’забили’, ми тому й не претендуємо.
Непогодка
• 03 августа 2023
Ответ дляОтчебучкина
🤣🤣🤣🤣🤣🤝
Домашка• 03 августа 2023
Ответ дляlady.dziu2011
В мене є такий міксер, свекруха віддала колись. Так от я Вам скажу-це мощь. В мене є сучний Браун- так я їм майже не користуюсь, бо не такий потужний.
Непогодка
• 03 августа 2023
Ответ дляДомашка
От воно як, бляха))))
Домашка• 03 августа 2023
Ответ дляНепогодка
От воно як, бляха))))
Може й утюг з об‘яви теж нічого))
Пишу_граммотно!• 03 августа 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Оригинал по кодам не определяют. Батч код это дата выпуска, на подделках точно такие же коды.
Непогодка
• 03 августа 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Так, нажаль, ми з іншою дівчиною вище про це написали вже
Отчебучкина• 03 августа 2023
Ответ дляДомашка
О, ’накрутка відгуків’ підтягнулась 😅 рекламу у блогерів ще треба, там нижче дівчина з інстаграмма з 1 фото й 0 підписників тему створювала...
Ms. Dolly• 03 августа 2023
Можно по мусоркам полазить , и на оликс заработать ,
А то денег нет , тяжёлая жизнь, а оно он как можно
lady.dziu2011• 03 августа 2023
Ответ дляДомашка
В мене теж такий на дачі, правда рожевий, нажаль вже не працює.
Непогодка
• 03 августа 2023
Ответ дляMs. Dolly
Я б хотіла глянути на людей, хто це купить😄
Хоча може то в них такий стиль життя)))
Я не Тролль• 03 августа 2023
Мне кажется взломали просто аккаунт того кто мойку продаёт и добавили свои обьявления с духами. Кинут естественно с духами, а тому бедному человеку потом по голове надают
Непогодка
• 03 августа 2023
Ответ дляЯ не Тролль
І такий варіант я теж розглядала…доречі, це цілком можливо, колись вже було таке схоже, писали тут.