Непогодка• 03 августа 2023
Цікаве оголошення з парфумами
Дівчата, для настрою😄
Випадково натрапила, пишуть що всі оригінальні парфуми в них,а ціни… нереально солодкі))) причина, вони їдуть, треба швидко купляти, додаткові фото не будуть робити, дурних питань не задавати, самовивозу нема, і оплата на карту в пріорітеті😂 а найцікавіше, коли заходиш на сторінку, подивитись інші оголошення а там треш, мийка СССР і розетки по 10 грн, табуретка радянська розвалюха.
Аааа і вишенька на торті-візьмемо В ДАР ЛІНОЛЕУМ, для ремонту в коридорі, Київ)))) вже і їхати передумали🤷🏻♀️😂
Цікаво, це мародери які накрали в гарячих точках, чи просто казкові фантазери?
Україна наше все• 03 августа 2023
Ответ дляНепогодка
І не кажіть, то ви ще табуретку не зацінили…
Так мийку можна самовивозом? Може, запитати чи можна приїхати за мийкою та й парфуми разом прикупити?
Україна наше все• 03 августа 2023
Ответ дляНепогодка
А табуретка?))) Невже тільки мені приглянулась🤔
А де фото табуретки?
Україна наше все• 03 августа 2023
Ответ дляlady.dziu2011
В мене теж такий на дачі, правда рожевий, нажаль вже не працює.
Тоді продайте за 800
пу_пугренчик• 03 августа 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Можно пробить по кодам, оригинал или нет, скорее всего да - украденные
А в чем сложность подделать батч-код?
Отчебучкина• 03 августа 2023
Непогодка
• 03 августа 2023
Ответ дляУкраїна наше все
А де фото табуретки?
От, але я вже забила собі, остання лишилась, розібрали.
Воздух в банке• 03 августа 2023
Табуретка антиквариат.
Внутри, наверное, бриллианты тещи Воробьянинова
Шиворот Навыворот• 03 августа 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Підробки це, тому і ціни такі.
А я думаю,що просто спижджені вони,от і все
Непогодка
• 03 августа 2023
Ответ дляВоздух в банке
Табуретка антиквариат.
Майже не користувались, стан ідеал. Треба брати, поки є, бо інші вже розібрали.
Воздух в банке• 03 августа 2023
Ответ дляНепогодка
Антиквары табуретку с руками оторвут
Шиворот Навыворот• 03 августа 2023
Ответ дляНепогодка
Їбанутись …
Україна наше все• 04 августа 2023
Ответ дляНепогодка
Строгий продавец: никто возить вам не будет! Не забалуешь!
Непогодка
• 04 августа 2023
Ответ дляУкраїна наше все
І не кажіть, ще із цікавого є такі перли)))) там здається, не всі вдома😂
Ласкове телятко• 04 августа 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Та ви можете думати, звісно, а я бачу - на фото підробки.
Девальвация• 05 августа 2023
Ответ дляМарія В
Це з будинку винесли чи як?
Звісно. Всі дома тер оборона місцева розграбувала. Автівки хотіли теж, розбивали вікна, але не змогли завести. То знімали акумулятори і викидали в лісі. Там знаходили господарі
Девальвация• 05 августа 2023
Ответ дляМарія В
Наша тероборона???
Ви здивовані?) Так, наша тер оборона. Купа свідків сусідів, які вивозили награбоване з Міли, Стоянки, Гореничей. Це те що я знаю на 100 відсотків, бо там друзі живуть і розповідали. Сусіди навіть знімали на камеру, коли вони в сусідні дома заходили, де люди повиізжали. Вивозили все. А у одного друга в домі жили. Свиноти. Таку грязь після себе залишил. Мало того що все вивезли одяг, техніку, машину розбили і викинули акумулятор, то ходили по дорогущому паркету в грязних чоботах, весь дім в грязюці, випили все що горіло. Ой, та таке там було, жесть.
Ответ дляДевальвация
Це кого брати в тероборону ?
Алкашню місцеву?
А атб і фору по трасі теж наші грабували?
Алкашню місцеву?
Ответ дляДевальвация
Це мародери,а не тероборона
Девальвация• 05 августа 2023
Ответ дляМарія В
Це кого брати в тероборону ?
Алкашню місцеву?
Молоді здорові хлопці були в тер обороні. Бо самі ці люди, котрих вони потім грабували купували їм за свої кошти спорядження, один навіть свій бусік віддав, на якому вони награбоване і вивозили. І самі їм купили тепловізор. Ой, сволоти. І ще у цього, який їм бусік віддав хотіли машину ще беху забрать. Він приїхав за машиною, вони йому ніфіга війна, нам потрібніше. Він їм хлопці ви не охрєнєлі? Я вам бусік віддав, беху не віддам. Ну прийшлось йому якимось знайомим телефонувати, вони приїхали теж с автоматами і сказали віддать йому машину