Железобетон• 04 августа 2023

Шкільна форма укр виробництва. Ціни космос

Дивлюся на ціни нашого укр виробництва і дивуюся просто. Це що за золота форма така?? І так, я купила сарафан простий але стильний Джордж і блузу якусь таку куплю не за всі гроші світу. Чому іноземні фірми дешевше виходить набагато ніж наше. А наші понашивали всякого різного, чого тільки там немає, і фатин, і рюши і ТД... Але ціна ... Ви що купляли в школу дитині?
західний_діалект• 04 августа 2023
Форму не купую. Навіщо вона?

Жерица ночи• 04 августа 2023
Нічого, давно нема форми
Красавица писяная• 04 августа 2023
Тому варто вчитися замовляти за кордоном, наш шопінг тільки для багатих
СамавиховуюКота• 04 августа 2023
Форма? Зачем?
Свята• 04 августа 2023
Форму отменили очень давно. Ходит в том что ей нравится и удобно
Играю у края• 04 августа 2023
У нас нет школьной формы в школе. Учёба вероятно будет на дистанционке.
Ворую вкусняшки• 04 августа 2023
Форму точно не купуватиму. От думаю, де вишиванку на хлопа 183см купити. Щось вишиті футболки в метрограді за 900 грн не тішать взагалі))
Божий одуванчик• 04 августа 2023
Своим детям и 14-16 лет назад покупала форму на зарубежных сайтах ибо цены у нас всегда заоблачные были.
автор Железобетон • 04 августа 2023
Ответ длязахідний_діалект
Форму не купую. Навіщо вона?
Не знаю) продають же, значить потрібна. Ну типу на 1 вересня одягнути. Але в нас звичайний чорний сарафан і блуза рубашка. І нормально. Але ж шиють значить купляють

romantica• 04 августа 2023
Ничего.
В прошлом году малая ходила в черных джинсах и кофточках. В подвале сидеть - самое оно.

Наша школа в свое время была поведена на дресс-коде, старшему я покупала пиджаки M&S, ’сорочки світлого кольору’ туфли и т.д.
Сейчас они попустились. Время другое.
Пампушечка• 04 августа 2023
Автор, так завжди було. Колись ще в далекому 2012 році замовляла сину форму для школи, і купувати її треба було обовʼязково у «перевіреного» постачальника, бо ж він одразу наливав емблему. На той час за блейзер+брюки+жилет ми заплатили майже 4000 грн (тоді курс був 8, то це вийшло 500$). Я думала, я посивію, коли мені озвучили суму.
А молодшій донці взагалі не заморочувалась: купила спідниць, сарафанів, блуз і т.і. у next, і на тут всю купу одягу витратила десь 2-3 тисячі, а одягу вистачило майже на 2 роки
автор Железобетон • 04 августа 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Форма? Зачем?
Ну сарафани, добре. для школи
Я такая - жду трамвая• 04 августа 2023
Купила в секонде сарафаны, поло, надо купить вышиванку и не знаю где купить гальфы Милано на малявок.
СамавиховуюКота• 04 августа 2023
Ответ дляЖелезобетон
Ну сарафани, добре. для школи
Не знаю) моей дочке были удобны худи и джинсы
ничевока• 04 августа 2023
Ответ дляЖелезобетон
Если есть спрос почему даром продавать.Найдутся желающие
СамавиховуюКота• 04 августа 2023
Сын весь прошлый год одходил в спортивном костюме. Худи и штаны. Очень удобно и практично
ДелайКак_Я• 04 августа 2023
Ответ дляЖелезобетон
Так лінійок на 1 вересня немає вже 4 роки) Я теж купувала сарафани, блузки-так і висілив шафі, одягнені по 2-3 рази. Тепер тільки зручний одяг для дитини, в якому і в школу, і на гуртки, і просто десь з друзями вийти.
Светка-пипетка• 04 августа 2023
Ответ дляСвята
Не везде. В нашей школе есть форма - синий низ, светлый верх. Никаких джинсов и принтов. Покупаю на сайте некст.
Викупана• 04 августа 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Вышитые футболки закажите в интернет. Моим бабушка подарила фирмы Merezhka, а я заказывала тоже... не помню фирму, могу поискать.
У моего 190 см.

Меряю от 0• 04 августа 2023
Прифронтове місто. Ми переселенці. Без форми. Подивимось яке навчання буде в цьому році. В минулому - одна назва((((
Говорю-балакаю• 04 августа 2023
Давно своим не покупаю.
Тро Нью-Йорку• 04 августа 2023
Ответ дляПампушечка
Про next вы в точку. У меня старшая идет в 1 класс, очень красивое ее там одела
Анонім Перший• 04 августа 2023
Покупала только в начале младшей школы (во всех школах был деловой стиль и цвет одежды). На вид красиво, по качеству очень средне. Потом в Спенсере на скидках заказывала не мнущиеся и регулируемое в поясе. Кофты, рубашки, поло.
Благоуханочка• 04 августа 2023
Ну наша форма Suizе ( вроде так) действительно намного лучше выглядит чем сарафан Next.
Тро Нью-Йорку• 04 августа 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Видала.Очень спорно о качестве , а цена в 2-3 раза выше некста
західний_діалект• 04 августа 2023
Ответ дляЖелезобетон
Не знаю… В мене одна вже доросла, інший 3-класник. Я українську форму не купувала ніколи. Жахливі фасони, все якось недолуго сиділо на моїх дітях. Сину зараз усе з Некста замовляю. Донька носила Бенеттон, Зару - діловий стиль був присутній, але вітчизняного виробника не брала
Играю_на_кларнете• 04 августа 2023
Покупайте одежду, в которой будеет удобно быстро бежать в убежище.
Анонім Перший• 04 августа 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
А Моне знаете? Еще их Беби Энжел.
О, намучалась я с катышками на полушерсти , черное линяло, кружевное только в ручную стирала. Красивое, но только для фото на торжества.
Карапулька• 04 августа 2023
Ответ длязахідний_діалект
Я раз брала пиджак новая форма, кажется. Именно то, что надо. Короткий, на две пуговки и супер ткань. Но цена была дороже иностранных...
західний_діалект• 04 августа 2023
Ответ дляКарапулька
У мене діти худі, на них жоден піджак не сидів нормально) Донька свого часу ходила в школу, де треба був зелений піджак)) Приміряли ми ту Велму і забили на те діло. Носила кардиган із Джорджа прекрасно