Котомафия• 04 августа 2023

Як довго тримається запах після натягування?

Привіт! Два дні тому натягнули натяжну стелю, запах такий, що аж в горлі пече. Брали якісну. Як довго може триматись запах?
В танке• 04 августа 2023
У нас 3 дня
Чуть

Фуліганка• 04 августа 2023
Был пару дней еле слышный
Прилипало• 04 августа 2023
Майже не було запаху.
Барышня86• 04 августа 2023
Нам вчора зробили зранку, відкрили потім вікно то зараз вже запаху немає
Майстер казав добу провітрювати але прям такого як ви пишете запаху не було, був не сильний
Я не в теме• 04 августа 2023
Вообще не было запаха
автор Котомафия • 04 августа 2023
Я перший день не чула, а зараз дуже
автор Котомафия • 04 августа 2023
Дякую всім за відповіді
БезПаспортаНеПродаю• 04 августа 2023
Непам´ятаю запаху. Може перші пару днів незначний був, але нам зимою робили вікна надовго не відкриєш щоб провітрити. І при нагріванні під час монтажу був запах.
Ms. Доброта• 04 августа 2023
не было запаха вообще
автор, а какой материал?

Кидаю курити• 04 августа 2023
Днів з три провітрювали, але в одній кімнаті смерділо більше, в одній запаха практично не було, чому не знаю
автор Котомафия • 04 августа 2023
Ответ дляMs. Доброта
не было запаха вообще
автор, а какой материал?
ПВХ матова
Пожарник• 05 августа 2023
У нас небуло запаху взагалі, теж переймалася. Але не було. Мабуть Вам підсунули неякісний матеріал, а ціну зідрали.