Щепотка_совести• 05 августа 2023
Противозачаточные и тошнить.
Пью месяц, начало подташнивать, бросать или может попустит?
Звоночек• 05 августа 2023
Мені стало фігово на другій пачці. Головні болі, мазня. Але я сиділа вдома, то було терпимо, не припиняла. Пізніше все ок стало. Майже рік пью. Але я пью для лікувальних цілей, а не від вагітності.
Карамелька• 05 августа 2023
Ответ дляТріль!
Не попустит. У меня печень от них болела,пока не бросила
Печінка не може боліти, бо в неї немає рецепторів 🤦
Карамелька• 05 августа 2023
Мене може нудити на першій / другій упаковці, але для мене це навпаки бонус, бо менше їм. Я б почекала і попросила лікаря б поміняти ОК, якщо нудитиме і під час прийому другої упаковки
Valarastik• 05 августа 2023
Ответ дляКарамелька
Оболонка болить коли печінка збільшується. Це дуже болюче.
Тріль!• 05 августа 2023
Ответ дляКарамелька
Зато рядом с желчным есть) или как люди корчатся от боли и от камней?и чудным образом больше не болит после прекращения. Если что преобразования гормонов идут в печени.