Кондуктор автобуса• 05 августа 2023

Что то странное с помощью ООН

Что то странное с помощью ООН у бабушки, она пошла оформлять пару месяв назад на почте, а сказали уже оформлено и развернули. Вот как это может быть? Первый раз хотела податься. Мог ли кто то оформить и получить за нее? Карты банка нет. Когда гуманитарку получала, то паспорт фоткали.
Смс с кодом не было, больше не ходила туда. Какие мысли на счет этого? Не выходит с головы.
Творческий типаж• 05 августа 2023
Опять #какиемысли

Я инженер, меряю от 1• 05 августа 2023
А яка в неї категорія вразливості?
З вашої сім´ї хтось отримував допомогу?
Нафаня Маня• 05 августа 2023
Вы проверяли статус заявки на сайте?
Вот горячая линия с понедельника по пятницу +380800600122
ПлюшкамиБалуюсь• 05 августа 2023
Так на сайте проверить по паспорту и коду
Я инженер, меряю от 1• 05 августа 2023
Дивіться я багато разів отримувала допомогу від ООН і я несла пакет документів на сім´ю, і на свою карту отримувала допомогу на всіх.
Може хтось з родичів також оформлював допомогу і включив туди бабусю
автор Кондуктор автобуса • 05 августа 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
А яка в неї категорія вразливості?
З вашої сім´ї хтось отримував допомогу?
Це прифронтова територія, вона ще не на пенсії. Не має ніякого статусу. Не працює, доходу не має.
Не зрозуміло як вже було оформлено до її звернення.
Ответ дляНафаня Маня
Вы проверяли статус заявки на сайте?
Треба набрати. Дякую
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Дякую. Вона не перевіряла більше і не зверталась
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
З родичів ніхто не оформлював точно. А не могли інші люди оформити і сказати мов це іх родичка, маючи фото паспорту.

Я инженер, меряю от 1• 05 августа 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Якось мало інформації. Який фонд надавав допомогу? Чому на пошті? На пошті вже перевод отримують.
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Це був фронт на той час, оформяли на пошті точно знаю. фонд ООН
Тоді нічого не працювало і пошта приймала заявки в компютері
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
А яка в неї категорія вразливості?
З вашої сім´ї хтось отримував допомогу?
Ніхто більше не подавався, вона спробувала тільки
Майская киска• 05 августа 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
вона отримувала допомогу якусь ? в нас автоматом оформлювали оон при поданні виплат впо чи територія бойових дій .Комусь виплатили ,а комусь ні ці оон ,заявка прийнята але кажуть що програму прикрили і не буде.Мама отримала так ,а тато ні
Ответ дляМайская киска
Ні, жодної виплати не оформлювала і не отримувала. Коли вперше звернулась то вони її відправили назад, сказали уже оіормлено. Але точно вона документів ніде не давала, тільки коли отримувала пайок
Ответ дляМайская киска
Тобто якщо територія бойових дій, то автоматов всіх оформили навідь без ії присутності і відома? Дякую це має сенс тоді. А як мама отримала? Прийшло смс?
Бо це була зона бойових дій на той час.
Майская киска• 05 августа 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
так ,але це було рік тому майже .З тих пір не чула про виплати оон .Там сільрада доки подавала
Ответ дляМайская киска
Так, минула осінь вроді би.
Все сходиться, дякую! А як ваша мама отримала? Повинно було бути смс? Якщо вона не отримала то і не одобрили?
Майская киска• 05 августа 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Так, минула осінь вроді би.
серпень -вересень наче .Прийшло смс про отримання в ощаді,особисто з доками получила .кому не дали -сказали не пощастило ,заявка прийнята ,одобрена але виплат вже не буде (так відповіли їй ) наче дзвонила кудись .не дали багато кому з місцевих (пенсіонерів ,інвалідів також )

Ответ дляМайская киска
Так, вересень, я уточнила. Це Харківщина.
Дуже дякую що ви не пройшли мимо та відповіли, тепер зрозуміло все. Я ще думаю якщо сільрада не знала наприклад іі телефону (карти банку не має), то може одобрили та вона і не в курсі
Нафаня Маня• 05 августа 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
А так можно,достаточно иметь один адрес или как?
Просериарила молодость• 05 августа 2023
На Укрпошті оформлювали допомогу від ВПП ООН. Це одно з агентств ООН, а в них є декілька.

Якщо фонд надає допомогу, то він на номер телефона, вказаний в заяві, відправляєє смс з кодом Вестерн Юніон.

Або одразу на всю сумму допомоги 6660 грн, або 3 рази по 2220 (3 смс, 3 різних кода).

Зараз програма закрита і заяви не приймають.То ж На Укрпошті, можливо, мали на увазі сами це.

Гаряча лінія ВПП 0-800-600-122

Назвіть її ПІБ і податковий код. Хай пощукають в базі.

Якщо бабуся просто пропустила смс з кодом, то й надішлють їх повторно.