В кого тако було• 05 августа 2023
Вибираю кухню вперше
Допоможіть порадою.
Вперше обираю кухню. Вже намалювали проект і шкафчики/шухлядки зрозуміло де. Зараз потрібно обрати кольори. І в мене ступор.
1. Мат чи глянець? Що порадите?
2. Хочу столешницю кольору під мрамор і сірі фасади, або антрацитового кольору, але кажуть, що не практично.
Дайте поради зі свого досвіду.
І якщо поділитися фото своєї кухні буду вдячна.
1. Мат чи глянець? Що порадите?
Дайте поради зі свого досвіду.
В кого тако було
• 05 августа 2023
Ответ дляДобротная
У меня матовый антрацит и это пипец) все капельки видны...
Дякую. В мене прям з кольорами основна проблема. Так щоб подобалося і було практично
Умничка-помощничка• 05 августа 2023
На темних фасадах видно все. Обирайте світлі. Глянець чи мат, питання особистих вподобань. Якщо у кухні є ручки, менше брудняться фасади. Я б обирала приємні кольори, не яскраві, нейтральні. І стільниця)))
В кого тако було
• 05 августа 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Без ручок.
Зараз просто майже у всіх знайомих білі кухні. І мені вже приїлись. Не хочеться. А темна не практично
В кого тако було
• 05 августа 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Мат трохи важче відмивати. Але виглядає стильніше
А видно розводи на глянцю ж краще?
Б´ю байдики• 05 августа 2023
Ответ дляВ кого тако було
А видно розводи на глянцю ж краще?
Ні! Якраз жирненькі пальці краще на маті видно. Глянець легко витирається містером мускулом
ФрекенБок• 05 августа 2023
Только что сфотографировала. Протираю мочалкой с фрошем, а потом протираю сухим полотенцем махровым. Быстро и легко. Серый мат, краска, а сверху белый мат. Кухне 3,5 года.
На циголках• 05 августа 2023
Ответ дляВ кого тако було
А видно розводи на глянцю ж краще?
Нет.
У меня была матовая салатовая, глянцевая белая, матовая молочная, сейчас глянцевая молочный верх и оливковый низ.
Все таки глянцевая мне нравится больше.
На циголках• 05 августа 2023
Ответ дляФрекенБок
У меня примерно так же только в глянце.
ФрекенБок• 05 августа 2023
Ответ дляНа циголках
У меня примерно так же только в глянце.
Ну значит можна выбирать, что больше нравится
Вишневий цвіт• 05 августа 2023
В мене зараз в планах кухня, обрала на фасади дсп Cleaf бежевого кольору з оливковим підтоном, і світлий, майже білий з бежевими полосками egger. Крайкування з пурклеєм. Звичайно все матове.не біле, не сіре, просто інше. Сподіваюсь буде нормально.
Мама фіфті цента• 05 августа 2023
Ответ дляФрекенБок
Скажите, как Вам такая вытяжка?
Не помните стоимость?
Спасибо.
Не помните стоимость?
Спасибо.
ФрекенБок• 05 августа 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Скажите, как Вам такая вытяжка?
Не помните стоимость?
Спасибо.
Не помните стоимость?
Спасибо.
Элика это , погуглите стоимость. Тысяч 12, наверное. Нравится она мне
Но маме купили уже с сенсорным включением другой фирмы и другой формы. Немецкую
Мне без сахара• 06 августа 2023
В кого тако було
• 06 августа 2023
Ответ дляФрекенБок
Супер! Дякую