МадамОхмури• 06 августа 2023
Чим займаєтесь в таку спеку?
Я прокинулась, і вже дихати важко..
Море_море_я_скучаю• 06 августа 2023
Если повезет и повысится давление, то живу обычной жизнью. Если не повезет, лежу унылым кабачком под кондеем
Ms. При теле• 06 августа 2023
зробила тісто на оладки-зараз буду смажити під вентилятором) потім поставлю вентилятор до дивану та буду вишивати та дивитись відчайдушних домогосподарок
Ратушная Елена• 06 августа 2023
Возвращаюсь с пляжа. Уже и там тяжело находиться. Приехала в 7, в самый раз
Дякую_аж_підскакую• 06 августа 2023
Я дуже важко переношу таку спеку. В залі кондиціонер, на кухні сьогодні позатуляла вікна фольгою. Хотіла помити підлогу, але щось ніяк не можу себе примусити🤪
Дякую_аж_підскакую• 06 августа 2023
Ответ дляФокус-Покус
В мене холодно , камін розпалювали
Де так прохолодно, що аж камін розпалюєте?
ЛісАпетная• 06 августа 2023
Ответ дляРатушная Елена
Тоже в 7 хотела поехать, проспала, сейчас уже не сунусь) пекло))
Мексиканочка• 06 августа 2023
Лежу на диване.ем арбуз. Сижу на Советчице.до вечера)))в 20.00 пойду на улицу до 23.00
Качка в тапцях• 06 августа 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Я б спала, якби не обстріл. Недоброго ранку
Где это вы???
Мексиканочка• 06 августа 2023
Ответ дляжижифреймут
Сидим дома, ливень два дня и +16. Мерзнем
Захвдга Україна? Карпати?
Фокус-Покус• 06 августа 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
У Франції
Забрала і не сказала• 06 августа 2023
Супермаркет,, готовка, уборка. Жара, как жара. Лето на улице
Пополняю_Карму• 06 августа 2023
Радує, що їстт нічого не хочеться 3 день. Кавуни, кукурудза, груші і ожина, кава вранці.
Може хоч кіло за 2 дні скину.
Але в 17 год мушу виходити на город, ще буде спека, тому морально готуюсь. Бо пізніше не встигну
Може хоч кіло за 2 дні скину.
Майор Медуза• 06 августа 2023
Сейчас попытаюсь выйти из дома и пойти в лесопарк, который рядом. Думаю, под деревьями не так жарко будет.