trickywicky• 06 августа 2023

Після війни пропонують заборонити виїзд чоловіків ще на 3 роки

Таке запропонував Денисенко, інакше українці зникнуть як нація
Vinland• 06 августа 2023
Ответ дляСоната любви
то вы пропустили новость

УКРАЇНІ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ ПОТРІБНІ ЖІНКИ — BLOOMBERG
Без повернення з-за кордону жінок-біженок країна втрачатиме мільярди євро.
Україні необхідно повернути додому жінок, які виїхали за кордон через повномасштабну війну, інакше вплив на економіку буде руйнівним, пише Bloomberg.

За словами Олександра Ісакова з Bloomberg Economics, якщо 2,8 мільйонів жінок-українок працездатного віку не повернуться, це коштуватиме Україні 10% річного довоєнного валового внутрішнього продукту .
Мне интересно куда вернувшихся женщин трудоустраивать собираются? У нас тысячи невыехавших работу найти не могут.

vihola• 06 августа 2023
«Про південь, який від русні потерпає* забули, чомусь» до допису 617
Filomena• 06 августа 2023
Ответ дляNata2907
Так, але... Коли Україна до 2014 року працювала з рашкою, чомусь наша область дуже гарно себе почувала. А після того все обрізали а натомість нічого не дали. Що має робити прикордонна область ? Кому задати це питання ? Центр і захід чомусь нормально розвивався. А ми нікому не потрібні. Не треба зараз про дагаварівацца і матрьошок, добре ? Я просто хотіла нормально жити в своєму рідному місті. Але проїхавши недавно майже через всю Україну можу сказати, що війна і криза не у всіх і не для всіх. Чомусь я, раніше відпочиваючи за кордоном по 2 рази на рік, цього разу у Львові відчула себе бомжом, коли побачила тістечка по 200 грн, і це звичайна ціна, не елітне кафе. А у нас зп середня по області все ті ж 10 тис. Тому так , до 2014 року ми жили краще і я би хотіла, щоб це повернулось.
Люба Нато, в вашій (нашій обл) то який вибачте банан винен, що ваші(наші) підприємства працювали з Росією?
А направду останні 20 років загиналися поки не загнутися.
Я там починала і знаю кухню з середини. Тож нічого на дзеркало сваритися, коли обличчя криве.
Не особисто до вас, а до ситуації загалом.
Всі ми знаємо кому належать ті підприємства(фірташ та григоришин).
І коли вони їх отримали у власність теж не складно промоніторити.
anducci• 06 августа 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Белые дети? Если бы Европе нужны были бы белые дети, ЕС способствовала бы их появлению. Почему европейцы не рожают в 20-25 лет? Потому шо денег нет. Дети в ЕС это дорогое удовольствие. Ясли знаете сколько стоят? А садики, школы? Я плачу ежемесячно 200€ за садик и 150€ за школу. Плюс доп взносы, экскурсии, кружки. Няня бешеные Деньги. Потому люди не рожают, так как не в состоянии содержать детей. Хотели бы побольше детей и увеличить рождаемость, развеивали бы соц политику в сторону граждан, а не выкидывали бы Деньги на содержание беженцев
Проблема не в деньгах. Денег как раз у людей больше стало. Дело в том, что женщины раскусили, что такое самореализация, и не все готовы совмещать это с материнством.
Asasasasa• 06 августа 2023
Ответ дляAnnaOst
В Німеччині міністр заявив недавно що їм треба щорічно залучати скількись там сотен тисяч трудових мігрантів, щоб подолати дефіцит на ринку праці. Думаю вони більше зацікавлені в українцях ніж в трудовій міграції з Африки чи азії
А сколько наших работает там сейчас?
vihola• 06 августа 2023
Ответ дляNata2907
Та вас забула спитати куди мені бігти. Ви взагалі самі куди сховались ? Явно ж не біля ЗБД.
А я не бажаю решті України руського міру, як ви.
Сама від руського міру втекла і така от би в 2014 повернутись, просто задзеркалля якесь.
Окупований Донбас, Маріуполь, Бердянськ, не в 2014-из, ні, а в 1930-их, їдьте туди, будете їсти тістечко, якщо виживете пару місяців в підвалі та бульдозером не зариють.
Filomena• 06 августа 2023
Ответ для vihola
Бляха, і вона вибачте намагається презентувати всю обл.
Обл яка пережила окупацію. І де місто опустіло з першим зеленим коридором.
І наповнилося з деокупацією.
Тошно від таких.
Не хочеться всього писати. Але таких як вона там дійсно одиниці(
Nata2907• 06 августа 2023
Ответ для vihola
Ну по перше я не втекла, а поїхала на тиждень. А по друге, я цій країні щось дуже багато чого винна, тоді як вона мені нічого. Так що не треба тут розказувати, куди мені їхати. Нажаль, тут мій дім. Можливо, далі будуть інші обставини і буде можливість його змінити. Як показує досвід, у нас кожен зараз сам за себе. От за Суми чомусь Київ та захід не думає, як їм викарабкатися з цього економічного лайна. То чому я маю думати ще за когось ?
Vesy• 06 августа 2023
Ответ для vihola
Яке питання поставити? Це вони хочуть в 2014 рік повернутись?
Про південь, який від русня потокова забули чомусь.
Хочете щоб ніде живого місця не було, щоб повсюди ваш руський мір пройшовся? А куди ж тоді будете втікати ховатись, подумали?
А зачем им возвращаться в 2014-й? Разве там что-то менялось с 2014-го? У меня есть знакомая из Львова, которая очень была удивлена узнать, что в Донецке рубли. Там жили и живут своей жизнью

Nata2907• 06 августа 2023
Ответ дляFilomena
І наповнилося з деокупацією.
Тошно від таких.
Впевнені ? На початку війни так і було. І я була іншої думки. Але побачивши ось ці корупційні кардибалети влади , які ніхто не присікає і не карає, відчувши все це на своїй шкурі, дуууже багато хто думку змінив, навіть самі заядлі побелітєлі роти позакривали, просто вголос не кажуть, бо ж не на часі.
vihola• 06 августа 2023
Ответ дляNata2907
Тобто, все що вас сьогодні турбує, це економічні проблеми?
Татьяна_М5• 06 августа 2023
Ответ дляanducci
Больше денег стало? У кого? В ЕС женщины никогда по 3 года с детьми дома не сидели. Дети не мешают самореализации. Вопрос как раз в деньгах, за какие шиши реализоваться и содержать ребёнка
vihola• 06 августа 2023
Ответ дляNata2907
Вас навіть ваш чоловік сепаркою називав.
Хто був проросійським, здебільшого ним і залишився, з огляду на тутешній контингент.
Горбатого хіба могила виправить.
tanysha777• 06 августа 2023
Ответ дляNatalie 81
Почитайте,что она писали раннее,я сама в шоке от людей,которые так резко меняют мнение и становятся патриотами
Тому що, треба ліпити з боневтіка патріота - це ж так очевидно.
А тоді був тренд за януковича і антимайдан
А 18-ти річні діти повинні віддавати життя за їхній виводок, але ж, думати немає кому і немає чим
reb-bekka• 06 августа 2023
Пусть кто куда хочет -едет.Хоть на Луну.А у нас и дома много работы.
Nata2907• 06 августа 2023
Ответ для vihola
Ну після війни ( ракет над головою ), так. Мене хвилює рівень життя моєї родини. Бо маючи гарну освіту і досвід в певних сферах, ні я ні чоловік не маємо можливість забезпечити нормальний рівень життя , живучи в своєму місті. А виїхати родиною не реально. Що ще мене має хвилювати ?
Filomena• 06 августа 2023
Ответ дляNata2907
Я вчора звідти приїхала. У мене ВСІ там.
Те, що складно, зрозуміло. Те, що дрони літають, не гнівіть Бога.
Мій чоловік метизи пару років тому шукав по всій країні. А їх не має. Але ваші специ чомусь не додумались до цього. Профільні підприємства.
Чомусь в Черкасах хімпром вискочив, а у вас?
І так куди не плюнь. Лобі раші лиш висмоктало всі сили на приготованих Лукʼяненках та інших почесних громадянах.
Один ваш Лисенко чого вартий зараз.
Filomena• 06 августа 2023
Ответ дляNata2907
Що вам заважає виїхати з обл?
Якщо є освіта?
Vesy• 06 августа 2023
Ответ дляFilomena
Один ваш Лисенко чого вартий зараз.
Простите, а что значит «ваші специ», «а у вас»? Это в другой стране где-то?

Filomena• 06 августа 2023
Ответ дляVesy
Ми говоримо про конкретну обл. І людину у якої підприємства «працювали на Росію».
Загиналися, але працювали на росію.
Якщо ви не з Сум, не зрозумієте.
Nata2907• 06 августа 2023
Ответ дляFilomena
Один ваш Лисенко чого вартий зараз.
Ну так в Лисенку та інших його прихвостнях і вся проблема. Чи це я маю за нього шукати рішення ? Чому вони до сих пір сидять на місці і ніхто ніяк на це не впливає ? Місто просто клоака якась. От візьміть ті самі Ромни, та ж область. Але там за останні роки мер навів ідеальний порядок, працюють декілька заводів, місто дуже красиве і доглянуте. Скажете це ж ваш вибір, мер. Так ні за кого було голосувати, і я за нього не голосувала. А з приводу дронів, а що, не літають і місто останнім часом дуже тихе, так? Моїй дитині в школу йти, а тривоги по 7-8 в день. Дуже мило і затишно , правда?
vihola• 06 августа 2023
Ответ дляNata2907
пишете, що з 2014 не живете, існуєте, що в Украіні все не подобається, чому раніше не виїхали?
Nata2907• 06 августа 2023
Ответ дляFilomena
Що вам заважає виїхати з обл?
Якщо є освіта?
Тому що є обставини
vihola• 06 августа 2023
Ответ дляNata2907
А хто винен що тривога у вас?
Filomena• 06 августа 2023
Ответ дляNata2907
Мої діти взагалі до школи не ходили. Опалення не було. Бо ті дрони і ракети до нас прилетіли.
Навіщо зводити порівняння? Львів всих приймає. Як і Київ і Вінниця та інші.
Вони не винні, що напала Росія, а не Угорщина.
Красный Смех• 06 августа 2023
Ответ дляContento
Ну конечно есть . Стать самому реально инвалидом, нарожать троих детей, заплатить за инвалидность те же несколько тысяч долларов.Чем это отличается от варианта заплатить 5-6 тыс. долларов за выезд ?
Зачем платить за инвалидность. Прикидываться больным, подставляться под статью, ради чего? :)) Просто вычеркните этот пункт, инвалидность, идите по законным вариантам дальше ))
LudaSHS• 06 августа 2023
Ответ дляKusalochka
Я в этом году пасс( очень сильно Вас уроды бомбят. И хоть нас тоже бомбят, но дома я дома, есть где спать за стенами и паркинг, если что(((
Видела, что в Киеве творится?
На пляжах..

https://www.instagram.com/reel/CvnIbSTtHVP/?igshid...
vihola• 06 августа 2023
Ответ дляNata2907
Тому що є обставини
Удалено администрацией...
Natalie 81• 06 августа 2023
Ответ дляtanysha777
Хоть лепи,хоть не лепи-а народ наш на грани,и зеботы уже не справляются
ZhukOlena• 06 августа 2023
Аякже. Звісно, що вони не хочуть звертати ще один спосіб нажитися на корупції