Таке запропонував Денисенко, інакше українці зникнуть як нація
Ответ дляСоната любви
то вы пропустили новость
УКРАЇНІ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ ПОТРІБНІ ЖІНКИ — BLOOMBERG
Без повернення з-за кордону жінок-біженок країна втрачатиме мільярди євро.
Україні необхідно повернути додому жінок, які виїхали за кордон через повномасштабну війну, інакше вплив на економіку буде руйнівним, пише Bloomberg.
За словами Олександра Ісакова з Bloomberg Economics, якщо 2,8 мільйонів жінок-українок працездатного віку не повернуться, це коштуватиме Україні 10% річного довоєнного валового внутрішнього продукту .
Мне интересно куда вернувшихся женщин трудоустраивать собираются? У нас тысячи невыехавших работу найти не могут.
Ответ дляNata2907
Так, але... Коли Україна до 2014 року працювала з рашкою, чомусь наша область дуже гарно себе почувала. А після того все обрізали а натомість нічого не дали. Що має робити прикордонна область ? Кому задати це питання ? Центр і захід чомусь нормально розвивався. А ми нікому не потрібні. Не треба зараз про дагаварівацца і матрьошок, добре ? Я просто хотіла нормально жити в своєму рідному місті. Але проїхавши недавно майже через всю Україну можу сказати, що війна і криза не у всіх і не для всіх. Чомусь я, раніше відпочиваючи за кордоном по 2 рази на рік, цього разу у Львові відчула себе бомжом, коли побачила тістечка по 200 грн, і це звичайна ціна, не елітне кафе. А у нас зп середня по області все ті ж 10 тис. Тому так , до 2014 року ми жили краще і я би хотіла, щоб це повернулось.
Люба Нато, в вашій (нашій обл) то який вибачте банан винен, що ваші(наші) підприємства працювали з Росією?
А направду останні 20 років загиналися поки не загнутися.
Я там починала і знаю кухню з середини. Тож нічого на дзеркало сваритися, коли обличчя криве.
Не особисто до вас, а до ситуації загалом.
Всі ми знаємо кому належать ті підприємства(фірташ та григоришин).
І коли вони їх отримали у власність теж не складно промоніторити.
Ответ дляТатьяна_М5
Белые дети? Если бы Европе нужны были бы белые дети, ЕС способствовала бы их появлению. Почему европейцы не рожают в 20-25 лет? Потому шо денег нет. Дети в ЕС это дорогое удовольствие. Ясли знаете сколько стоят? А садики, школы? Я плачу ежемесячно 200€ за садик и 150€ за школу. Плюс доп взносы, экскурсии, кружки. Няня бешеные Деньги. Потому люди не рожают, так как не в состоянии содержать детей. Хотели бы побольше детей и увеличить рождаемость, развеивали бы соц политику в сторону граждан, а не выкидывали бы Деньги на содержание беженцев
Проблема не в деньгах. Денег как раз у людей больше стало. Дело в том, что женщины раскусили, что такое самореализация, и не все готовы совмещать это с материнством.
Ответ дляAnnaOst
В Німеччині міністр заявив недавно що їм треба щорічно залучати скількись там сотен тисяч трудових мігрантів, щоб подолати дефіцит на ринку праці. Думаю вони більше зацікавлені в українцях ніж в трудовій міграції з Африки чи азії
А сколько наших работает там сейчас?
Ответ дляNata2907
Та вас забула спитати куди мені бігти. Ви взагалі самі куди сховались ? Явно ж не біля ЗБД.
А я не бажаю решті України руського міру, як ви.
Сама від руського міру втекла і така от би в 2014 повернутись, просто задзеркалля якесь.
Окупований Донбас, Маріуполь, Бердянськ, не в 2014-из, ні, а в 1930-их, їдьте туди, будете їсти тістечко, якщо виживете пару місяців в підвалі та бульдозером не зариють.
Ответ для vihola
«Про південь, який від русні потерпає* забули, чомусь» до допису 617
Бляха, і вона вибачте намагається презентувати всю обл.
Обл яка пережила окупацію. І де місто опустіло з першим зеленим коридором.
І наповнилося з деокупацією.
Тошно від таких.
Не хочеться всього писати. Але таких як вона там дійсно одиниці(
І наповнилося з деокупацією.
Тошно від таких.
Ответ для vihola
Ну по перше я не втекла, а поїхала на тиждень. А по друге, я цій країні щось дуже багато чого винна, тоді як вона мені нічого. Так що не треба тут розказувати, куди мені їхати. Нажаль, тут мій дім. Можливо, далі будуть інші обставини і буде можливість його змінити. Як показує досвід, у нас кожен зараз сам за себе. От за Суми чомусь Київ та захід не думає, як їм викарабкатися з цього економічного лайна. То чому я маю думати ще за когось ?
Ответ для vihola
Яке питання поставити? Це вони хочуть в 2014 рік повернутись?
Про південь, який від русня потокова забули чомусь.
Хочете щоб ніде живого місця не було, щоб повсюди ваш руський мір пройшовся? А куди ж тоді будете втікати ховатись, подумали?
А зачем им возвращаться в 2014-й? Разве там что-то менялось с 2014-го? У меня есть знакомая из Львова, которая очень была удивлена узнать, что в Донецке рубли. Там жили и живут своей жизнью
Ответ дляFilomena
І наповнилося з деокупацією.
Тошно від таких.
І наповнилося з деокупацією.
Тошно від таких.
Впевнені ? На початку війни так і було. І я була іншої думки. Але побачивши ось ці корупційні кардибалети влади , які ніхто не присікає і не карає, відчувши все це на своїй шкурі, дуууже багато хто думку змінив, навіть самі заядлі побелітєлі роти позакривали, просто вголос не кажуть, бо ж не на часі.
Ответ дляNata2907
Тобто, все що вас сьогодні турбує, це економічні проблеми?
Татьяна_М5• 06 августа 2023
Ответ дляanducci
Больше денег стало? У кого? В ЕС женщины никогда по 3 года с детьми дома не сидели. Дети не мешают самореализации. Вопрос как раз в деньгах, за какие шиши реализоваться и содержать ребёнка
Ответ дляNata2907
Вас навіть ваш чоловік сепаркою називав.
Хто був проросійським, здебільшого ним і залишився, з огляду на тутешній контингент.
Горбатого хіба могила виправить.
tanysha777• 06 августа 2023
Ответ дляNatalie 81
Почитайте,что она писали раннее,я сама в шоке от людей,которые так резко меняют мнение и становятся патриотами
Тому що, треба ліпити з боневтіка патріота - це ж так очевидно.
А тоді був тренд за януковича і антимайдан
А 18-ти річні діти повинні віддавати життя за їхній виводок, але ж, думати немає кому і немає чим
Ответ для vihola
Ну після війни ( ракет над головою ), так. Мене хвилює рівень життя моєї родини. Бо маючи гарну освіту і досвід в певних сферах, ні я ні чоловік не маємо можливість забезпечити нормальний рівень життя , живучи в своєму місті. А виїхати родиною не реально. Що ще мене має хвилювати ?
Ответ дляNata2907
Я вчора звідти приїхала. У мене ВСІ там.
Те, що складно, зрозуміло. Те, що дрони літають, не гнівіть Бога.
Мій чоловік метизи пару років тому шукав по всій країні. А їх не має. Але ваші специ чомусь не додумались до цього. Профільні підприємства.
Чомусь в Черкасах хімпром вискочив, а у вас?
І так куди не плюнь. Лобі раші лиш висмоктало всі сили на приготованих Лукʼяненках та інших почесних громадянах.
Один ваш Лисенко чого вартий зараз.
Ответ дляNata2907
Що вам заважає виїхати з обл?
Якщо є освіта?
Ответ дляFilomena
Один ваш Лисенко чого вартий зараз.
Простите, а что значит «ваші специ», «а у вас»? Это в другой стране где-то?
Ответ дляFilomena
Один ваш Лисенко чого вартий зараз.
Ну так в Лисенку та інших його прихвостнях і вся проблема. Чи це я маю за нього шукати рішення ? Чому вони до сих пір сидять на місці і ніхто ніяк на це не впливає ? Місто просто клоака якась. От візьміть ті самі Ромни, та ж область. Але там за останні роки мер навів ідеальний порядок, працюють декілька заводів, місто дуже красиве і доглянуте. Скажете це ж ваш вибір, мер. Так ні за кого було голосувати, і я за нього не голосувала. А з приводу дронів, а що, не літають і місто останнім часом дуже тихе, так? Моїй дитині в школу йти, а тривоги по 7-8 в день. Дуже мило і затишно , правда?
Ответ дляNata2907
пишете, що з 2014 не живете, існуєте, що в Украіні все не подобається, чому раніше не виїхали?
Ответ дляNata2907
А хто винен що тривога у вас?
Ответ дляNata2907
Мої діти взагалі до школи не ходили. Опалення не було. Бо ті дрони і ракети до нас прилетіли.
Навіщо зводити порівняння? Львів всих приймає. Як і Київ і Вінниця та інші.
Вони не винні, що напала Росія, а не Угорщина.
Красный Смех• 06 августа 2023
Ответ дляContento
Ну конечно есть . Стать самому реально инвалидом, нарожать троих детей, заплатить за инвалидность те же несколько тысяч долларов.Чем это отличается от варианта заплатить 5-6 тыс. долларов за выезд ?
Зачем платить за инвалидность. Прикидываться больным, подставляться под статью, ради чего? :)) Просто вычеркните этот пункт, инвалидность, идите по законным вариантам дальше ))
Natalie 81• 06 августа 2023
Ответ дляtanysha777
Хоть лепи,хоть не лепи-а народ наш на грани,и зеботы уже не справляются