Обнимашкина• 06 августа 2023

Що не так з кремом?

На фоні стресу апетит страшений. Вирішила медовик спекти, бо хочу щось солоденьке. Сметану збивала з цукровою пудрою і ’вода’, добавила загущувач і не краще. Вийшов пляцок:
Алина-1240• 06 августа 2023
Сметана такая попалась.обычно если хорошую взбивать с сахаром,получается густой крем

автор Обнимашкина • 06 августа 2023
Ответ дляАлина-1240
Теж так подумала. Купувала в магазині 20%
Алина-1240• 06 августа 2023
Ответ дляОбнимашкина
На вкус оно не влияет,пофиг
Экспертиза• 06 августа 2023
З’істе
ИзЮмрудная• 06 августа 2023
Ой, як апетитно виглядає☺️
Треба зробити медовик. Ніколи в житті не робила, а тут захотілось.
ИзЮмрудная• 06 августа 2023
А то сиджу, лише салатик жую🤣.
Як медовика хочеться.
автор Обнимашкина • 06 августа 2023
Ответ дляЭкспертиза
З’істе
Та зїм, але коржів напекла багато то хочу щоб був нормальний ще
автор Обнимашкина • 06 августа 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Ой, як апетитно виглядає☺️
Смачний але ’рідковатий’
Я инженер, меряю от 1• 07 августа 2023
Жирність 20% замала, треба таку сметану на марлю, щоб зайва рідина стекла.