Привіт з ботойбіччя• 07 августа 2023
Вопрос к многодетным
По поводу посвидчення многодетной семьи. Если старший ребенок жены от первого брака и двое детей с мужем (второй брак), то выдают ли посвидчення многодетной семьи?
Просьба отвечать тех, кто действительно знает, а не озвучивать свои догадки и предположения.
ТочноБудет• 07 августа 2023
Якщо старша дитина на утриманні вашої сім´ї і проживає разом з вами.
Знову Я• 07 августа 2023
Ну и кто многодетная семья? Мать многодетная только. Семья нет) отцы то разные. Мои родные оформили только когда 3 общих стало, до этого на двоих трое было от разных браков
Слухи-руки не распускаю• 07 августа 2023
Так
Отримували минулого літа
Двоє старших дітей від мого першого шлюбу
Отримували минулого літа
ЧупакабраЗеБест• 07 августа 2023
Ответ дляТочноБудет
это никто не проверяет. по умолчанию считается что ребенко проживает с матерью, то есть в семье с новым мужем.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 07 августа 2023
Ответ дляЗнову Я
вы не в теме.
Святатабожа• 07 августа 2023
Так,в мене таке посвідчення.Старший син від першого шлюбу і другий і третій від другого.
АЛЕ діти всі проживають спільно в одній сім´ї і посвідчення тільки в мами
Ответ дляЗнову Я
Ознайомтесь з офіційними визначенням багатодітної родини в Діі
ЧупакабраЗеБест• 07 августа 2023
Ответ дляСвятатабожа
у нас посвидчення на ОБОИХ родителей.
Ответ дляСвятатабожа
Посвідчення багатодітної родини видається на обох батьків.
І кожній дитині окремо.
Якби тільки мамі - то це про посвідку багатодітної матері мова
І кожній дитині окремо.
Вчителька з мікрорайону• 07 августа 2023
тільки якщо перша дитина живе з вами. якщо вона з мамою,то ні.аліменти - це не утримання. в мене дитина від першого чоловіка. у другому шлюбі в нього 2 дітей. загалом 3. але моя дитина живе зі мною. і на це є рішення суду про проживання з матір*ю. ніякої посвідки ніхто йому не дав,бо перша дитина не живе з ним
Святатабожа• 07 августа 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
у нас посвидчення на ОБОИХ родителей.
В першої дитини не було батька?
ЧупакабраЗеБест• 07 августа 2023
Ответ дляСвятатабожа
В першої дитини не було батька?
всмысле не було? был, это чмо даже алименты платил - 860 грн, катаясь на лексусе.
ТочноБудет• 07 августа 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Власне. У вас троє дітей, ви їх мама, і вони всі проживають з вами.
У автора очевидно, що старша дитина з ними не живе, А живе зі своєю мамою окремо.
Святатабожа• 07 августа 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Тоді це ваші соцслужби такі ’ компетентні’
Якщо батько першої дитини є і сплачує аліменти,то згідно з законом,він вважається її годувальником.Два батька бути не може одночасно,тому ваш чоловік йому ніхто і не може вважатися багатодітним батьком,маючи лише двох дітей,яких він забезпечує.
Потринділиця• 07 августа 2023
Ответ дляЗнову Я
А могли оформити і раніше. Якщо діти продиіають у сім´ї з вітчимом, він вже член багатодітної сім´ї.
Ответ дляТочноБудет
Почитайте уважно
В жінки троє дітей, просто перша від першого чоловіка, двоє - від другого
ЧупакабраЗеБест• 07 августа 2023
Ответ дляСвятатабожа
ахаха, тут на советчице больше 20 семей отозвались с таким же составом. и из разных областей.
все по закону и инструкции.
не надо сочинять.
наши соцслужбы этона минуточку столичные соцслужбы.
все по закону и инструкции.
не надо сочинять.
Джинци на Флісі• 07 августа 2023
Ответ дляТочноБудет
Як ви читаєте?
у автора якраз троє дітей проживає з нею. Старший від першого чоловіка в першому шлюбі та двоє менших від другого чоловіка в другому шлюбі.
Святатабожа• 07 августа 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Почитайте уважно
В неї посвідчення буде,в чоловіка-ні.
Звичайно,є варіанти( В нашій країні і інвалідів повно,які насправді не інваліди,і багатодітних батьків,в яких 1-2 дитини
ТочноБудет• 07 августа 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Почитайте уважно
Ага, якщо так, то так))) Я так зрозуміла, що у старшої дитини інша мама.
Потринділиця• 07 августа 2023
Ответ дляСвятатабожа
Мова не про батьківство і навіть не про багатодітного батька, а про посвідчення багатодітної РОДИНИ. Родина проживає разом, вітчим не є юридичним батьком, тим не менше є членом багатодітної родини. Не плутайте
Подмигашка• 07 августа 2023
Так.
За наявності рішення суду про проживання дітей від попереднього шлюбу з матірʼю і офіційної реєстрації шлюбу з другим чоловіком.
У мене двоє від першого шлюбу, молодша - від другого чоловіка.
Посвідку отримували без проблем.
На нас обох. Чоловік був з нею у військкоматі - отримав відстрочку.
Посвідку отримували без проблем.
ЧупакабраЗеБест• 07 августа 2023
Ответ дляМама Карло
Надеюсь, не дадут
а почему? чем васобидел автор?
ЧупакабраЗеБест• 07 августа 2023
Ответ дляСвятатабожа
В неї посвідчення буде,в чоловіка-ні.
я уже писала, чт ов таком случае нам выдали посвидченнянаДВОИХ родителей.
Святатабожа• 07 августа 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
все по закону и инструкции.
не надо сочинять.
все по закону и инструкции.
не надо сочинять.
Я вам вже відповіла.Ви ’інваліда’ можете з нього зробити такого ж,як ’батька багатодітного’, наші соцлужби вам в цьому допоможуть по-домовленості.
Подмигашка• 07 августа 2023
Ответ дляСвятатабожа
В неї посвідчення буде,в чоловіка-ні.
Буде в них обох посвідка багатодітних батьків.
Не знаєте - не кажіть.
Святатабожа• 07 августа 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
все по закону и инструкции.
не надо сочинять.
все по закону и инструкции.
не надо сочинять.
Потринділиця• 07 августа 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а почему? чем васобидел автор?
Звісно! як це так, автор зможе виїхати з чоловіком закордон і отримувати якісь пільги, а вона - ні? Ай-ай-ай