Замріяна• 07 августа 2023

Хто здає в оренду квартири що у вас на стінах? Стінам 2 роки всі поцарапані(

Я_и_моя_собака• 07 августа 2023
Ответ дляПопадалочка
Наведываетесь каждый месяц
Я б съехала сразу)
Так, я за грошима приходжу і заразом дивлюся. В нас такі умови у договорі.

Все до блиску• 07 августа 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Так пишут те, у кого нормальных обоев никогда не было))). Или засранцы
Показуйте вже той нинішній ідел 15тирічної давнини)
Я_и_моя_собака• 07 августа 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Серьйозно? Мои обої тут залайкали і питали де купляла)
Единорог_помог• 07 августа 2023
Ответ дляВсе до блиску
Не вопрос. Я тут уже выставляла как-то по другому поводу фото, сейчас добавлю. Клеили в 2007
Белоснежко• 07 августа 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Люди більш не за стіни трусяться, а за ремонт в який вони вклали чималі кошти. Зараз щоб зробити ідеальний ремонт, то пів квартири буде коштувати.
То хай не здають, буде ідеальний ремонт
Я_и_моя_собака• 07 августа 2023
Ответ дляБелоснежко
То хай не здають, буде ідеальний ремонт
Можна і сдавати, і він буде ідеальним, якщо до всього підходити з головою.
ЯспАкойнаЯ• 07 августа 2023
Ответ дляВсе до блиску
И я б посмотрела на обои в идеале, которым 15 лет)))
Все до блиску• 07 августа 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Вже показали, вибірково правда)
Единорог_помог• 07 августа 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Я выше фото прикрепила

ГоловнаЯ• 07 августа 2023
Ответ дляВсе до блиску
Не повірю.
Оскільки вами ремонт робився до 2008 року.
Тоді і технології і матеріали були інші, і гірші, ніж зараз. Тому про ідеал+квартиранти не повірю, вибачте!
У меня 2007 ремонт. В монолитном доме, капитальный. На стенах венецианка- все в идеале. Ни царапины, ни подряпины) Сдается 4 года, до этого хозяева жили.
Мульйонерша• 07 августа 2023
Ответ дляПопадалочка
Наведываетесь каждый месяц
Я б съехала сразу)
и я тоже ежемесячно.забираю деньги наличкой и сама снимаю показатели на счетчиках. съезжайте)кто вас держит.? Если бы вы имели недвижимость,то знали бы . я когда сдала женщине,а она завела котов,собак,крыс,жаб ,вырезала в дверях кладовки дырку для собаки....,я тоже не наведывалась. и поняла что это было ошибкой. я должна знать что в моем жилище происходит. не сделали ли перепланировку,не вырезали ли дыры в дверях, не затопили ли кого-то. кто пускает на самотек,у того квартира за 15 лет как сарай.а у меня чистенькая и никаких ремонтов я не делаю.
Единорог_помог• 07 августа 2023
Ответ дляВсе до блиску
Вже показали, вибірково правда)
Ну я не могу пойти и попросить сфоткать, извините. Поэтому то, что фотографировала 3 мес назад лично.
Мульйонерша• 07 августа 2023
Ответ дляМолчавочка
То їй так здається , що ідеал.
Скільки там гарантійний термін труб і техніки?

Для чого робити ремонт, нехай люди в старому свинюшнику живуть.
Головне- грошей побільше здерти.
нічого мені не здається. свинюшники за 9500 грн не знімають за 1 добу. навіть з ріелтором. сама цим не займаюсь
Мульйонерша• 07 августа 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
я так само приходжу особисто за грошима і знімаю показники лічильників,мені дають гроші,оплачую сама. аби не було боргів. все під контролем. тому квартира через ріелтора здається протягом доби
Шлях до зірок• 07 августа 2023
Обои. И почти после каждых квартирантов ремонт.....
Я_и_моя_собака• 07 августа 2023
Ответ дляМульйонерша
Так само знімаю показники і все оплачую сама.
Мульйонерша• 07 августа 2023
Ответ дляВсе до блиску
яким чином,як в квартирі живуть люди? вам показувати нічого не зобов*язана))) головне,що квартира чиста,улетіла за добу після виставлення через ріелтора. люди вхопилися одразу з першого огляду
Шлях до зірок• 07 августа 2023
Ещё вариант жидкие обои, они дешёвые. И можно ремонтировать кусочек, если содрали или запачкали.
ЯспАкойнаЯ• 07 августа 2023
Ответ дляВсе до блиску
Вже показали, вибірково правда)
куски непонятные- где швы, где полностью хоть одна стена? Такие фото ни о чём не говорят.

Я_и_моя_собака• 07 августа 2023
Ответ дляМульйонерша
А Вам яка різниця до чужого майна?
Мульйонерша• 07 августа 2023
Ответ дляШлях до зірок
тщательней выбирайте кавртирантов
Единорог_помог• 07 августа 2023
Ответ дляМульйонерша
Та то мені писали. Я фото виставила, їм і те не підходить)))
Мульйонерша• 07 августа 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А Вам яка різниця до чужого майна?
яке чуже. квартира моя)))
Я_и_моя_собака• 07 августа 2023
Ответ дляМульйонерша
яке чуже. квартира моя)))
Вибачте, то я не Вам писала)
Мульйонерша• 07 августа 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
в мене такі самі,чистенькі.ніде не подерті взагалі
Бринзолетта• 07 августа 2023
У меня крашенные и обои (2 квартиры). Что там что там все ок. Крашенные просто подкрашиваю, царапины особо не видно. Но краска капарол, она хорошо моется и сохраняет вид.
Мульйонерша• 07 августа 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
то заздрість)) ви правильно робите. контроль має бути,навідування,а не здали і забули на весь час. і після кожного робити ремонти. я теж все контролюю.тому і квартира в хорошому стані,а не убита
Кидстаффовка• 07 августа 2023
Ответ дляМульйонерша
шпалери. вже їм років 15. чисті,ніде не подерті. ідеальні навіть на кухні. але я дуже вимоглива до квартирантів. і будь-кого не беру. люди мають мені сподобатися. дуже молодих (20-25 р) не беру,а також з дітьми і тваринами. тому квартира за 15 років в ідеальному стані
Вам просто везло, ваши,, правила,, отбора тут не при чем, увы.
Кидстаффовка• 07 августа 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А як вони повинні їх руйнувати🤣 Ремонту вже 14 років , політ нормальний, все як нове, я розбираюся у людях.
Человек рентген и провидец?
Пилосмок працює• 07 августа 2023
Крашенные стены. Перекрашиваем после квартирантов. Не паримся из за такой ерунды.