Нульовий сантиметр• 07 августа 2023

Препарати заліза від якого ви не набрали вагу

Дівчата, порадьте, будь ласка, з власного досвіду.
Приймала 2 місяці Мальтофер, піднімала феррітин.
Підняла з 8 до 64, препарат дійсно дієвий.
Але, +5кг. Така прибавка мені особливо не критична, але залізо потрібно пити знову і наступні +5кг мені вже будуть лишніми.
От прийшла до вас питати поради .
Буду вдячна за відповіді
Бриджит_Фрикандо• 07 августа 2023
Железо не влияет на вес

MacOS-ница• 07 августа 2023
Это вы не от железа набрали точно
Salsa-24da• 07 августа 2023
Не закусывайте тортом с чаем и не наберете))
В препаратах железа 0 каллорий))

Следите за питанием
Приму в дар• 07 августа 2023
не знала, що залізо впливає на вагу
Залізна пані• 07 августа 2023
Как можно на железе набрать. Пью мальтофер фол давно, никакой разницы
Бриджит_Фрикандо• 07 августа 2023
Ответ дляПриму в дар
не знала, що залізо впливає на вагу
Никак не влияет. То автор придумала себе причину,вместо того чтоб искать реальную
Гореотума• 07 августа 2023
Автор, ви що. Це як від аскорбінки вагу набрати. Інша справа, може у вас дистрофія була, і з нормалізацією заліза вага прийшла в норму.
автор Нульовий сантиметр • 07 августа 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Мені лікар сказав
Кубик Рубика• 07 августа 2023
Перший раз чую, що від заліза набирають вагу. Все життя борюся з анемією, від жодного препарату не було набору ваги.

Застряла• 07 августа 2023
В железе 0 кКал
Бриджит_Фрикандо• 07 августа 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Мені лікар сказав
Не повезло вам с ним
Ответ дляSalsa-24da
В препаратах железа 0 каллорий))

Следите за питанием
Розумієте, харчуватися я стала навіть здоровіше ніж до цього. Розлучилася, перестала готувати смажене/печене, купляю і готую для себе корисну їжу. Ну, не так, прямо, щоби ЗОЖ, але дійсно, не зловживаю врєдностями
Мастер Класс• 07 августа 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Мені лікар сказав
вес набирается от переедания, а не от приема железа. У вас повысился аппетит?
Бриджит_Фрикандо• 07 августа 2023
Ответ дляЗастряла
В железе 0 кКал
Дело не в калориях. Есть препараты которые имеют прямое влияние на метаболизм ,например гормоны. Но к железу это не относится,у него нет никакого влияния. И в побочках нет упоминания
Бриджит_Фрикандо• 07 августа 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Мені лікар сказав
Автор почитайте инструкцию. Железо хорошо изученный препарат, в побочных эффектах ничего подобного не описано. Спросите где ваш врач это нашел,в каких меджурналах или исследованиях?
Летала_НаМетле• 07 августа 2023
От, блін, а я вже понадіялася. В мене дитина Мальтофер приймає вже 4 місяці, а їй дуууже треба поправитися. Але не помітила такого ефекту.
Salsa-24da• 07 августа 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Справа не в ’Здоровості’ їжі, а в її кількості, від здорової їжі ПРЕКРАСНО набирають, якщо споживання перебільшує росход.

Оливкова олія, м´ясо( навіть запечене), горіхи, насіння, сметана, правильні каші - ДУЖЕ калорійні. А якщо їх споживати по-над міру - можна легко набрати 5 -7 кг
Україна наше все• 07 августа 2023
Ответ дляКубик Рубика
Аналогічно.
Salsa-24da• 07 августа 2023
Всі качки і важкоатлети як раз на здоровій їжі і набирають .

Ніхто із спортсменів не набирає вагу на тортиках, пепсі і майонезах.

КаваЗМолоком• 07 августа 2023
Я тоже принимаю,железо,но почти сразу мне назначили гормоны по женски,а ещё я начала пить антидепрессанты и за три месяца прибавила тоже почти пять кило.Но я знаю почему - улучшилось настроение, повысился аппетит,почти ушли проблемы с кишечником(живот не болит, я почти спокойной могу есть большинство из того что раньше не ела из-за дискомфорта в ЖКТ).Поэтому сама замечаю что стала и больше есть и тяжело иногда себя остановить,но конечно стала заниматься физкультурой,больше ходить , а все равно вес потихоньку растет.